https://rx.ua

“The Musicians of Bremen” Production by Year 2

23 тра 2018

“The Musicians of Bremen” Production by Year 2

23 тра 2018

У вівторок, 22 травня, учні 2 грейду Британської міжнародної школи в Україні, школи на Печерську, запросили інших учнів початкової школи та своїх батьків на музичну виставу “Бременські музиканти”.

– Це історія про старого віслюка, який хотів піти до міста Бремен і стати музикантом, – розповідає учениця 2 грейду Ксенія. – Дорогою віслюк зустрів кота, собаку і півня. Вони заскочили в будинок грабіжників, який зустріли на шляху, і залишилися в ньому, співаючи і живучи довго і щасливо.

При підготовці до вистави учні вивчали розділ дослідження “Як ми виражаємо себе”, центральною думкою якого було “Уява розширює наші можливості думати, творити і виражати себе”. На уроках учні активно використовували уяву, коли читали книги і писали. Коли вони створювали власні історії, то міркували над тим, як завдяки власній уяві та фантазії можна створити будь-які місця, персонажів та їхні пригоди.

– Цьогорічна вистава була дуже успішною і в процесі її підготовки, і у виступі на сцені, – говорить вчитель 2 грейду Карл Холден. – Учні під час вистави показали себе як ефективні комунікатори, вони були сміливими, активними і відповідально ставилися до своїх ролей. Ця вистава дала нам можливість пригадати весь навчальний рік і побачити чудові результати нашої роботи.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання