https://rx.ua

The University of British Columbia welcomes BISU IB programme graduates

21 вер 2018

The University of British Columbia welcomes BISU IB programme graduates

21 вер 2018

Випускники IB зустрілися з представником UBC в кампусі на Печерську

У багатьох галузях людської діяльності саме іноземні університети пропонують найбільш затребувану освіту. Бізнес і фінанси, право і менеджмент, технології та медицина, інформаційні системи і управління персоналом – це лише короткий перелік напрямків, в яких випускник з визнаним дипломом отримує відмінні стартові позиції для блискучої кар’єри.

Реальність свідчить, що перед випускником престижного університету, який отримав солідний диплом, що гарантує якість професійної підготовки, відкриті сотні доріг, про які більшість його однолітків не можуть і мріяти.

Міжнародна програма IB (International Baccalaureate), після закінчення якої студенти Британської міжнародної школи отримують відповідний диплом, відкриває для них двері в кращі світові університети (додаткова інформація про IB за посиланням https://www.ibo.org/programmes/diploma-programme)

На цьому тижні Надя Сискова, представник Університету Британської Колумбії, провела для випускників British International School презентацію, розповіла про університет і відповіла на запитання студентів (див. фото).

Навчання в Канаді має свої переваги.  По-перше, стандарти освіти відповідають міжнародним вимогам – диплом, отриманий в Канаді, буде цінуватися в усіх англо- і франкомовних країнах. Канадська система викладання подібна до британської та відрізняється високим рівнем підготовки фахівців.

Патрік Гленнон, директор програми IB: «Презентація Наді була дуже інформативною. Студенти 12 і 13 грейдів виявили велику  зацікавленість у наданій інформації. Значна частина презентації була актуальна для студентів незалежно від того, в якій країні або в якому університеті вони планують навчатися. Надя була приємно здивована рівнем підготовки студентів і питаннями, які вони ставили. Я з цікавістю дізнався, що Університет Британської Колумбії надає перевагу студентам IB через широту їх освіти та творче і активне ставлення до можливостей, що відкриваються перед ними».

Примітка: Університет Британської Колумбії (UBC) є визнаним у світі центром навчання і досліджень, постійно входить в перелік 20 кращих державних університетів світу, нещодавно був визнаний найбільш  інтернаціональним університетом Північної Америки. Сьогодні в двох великих кампусах у Ванкувері та Оканагане вчаться понад 60 000 студентів з Канади та 140 країн світу (за матеріалами https://www.ubc.ca)

 

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання