https://rx.ua

Three Medals for British International School Cross Country Runners

2 жов 2017

Three Medals for British International School Cross Country Runners

2 жов 2017

18 учнів Британської міжнародної школи в Україні минулої п’ятниці взяли участь у щорічному змаганні з кросу, організованому Спортивною лігою київських шкіл, і в підсумку здобули дві срібні та одну золоту медаль.

Змагання проходило в Голосіївському парку, і в ньому брали участь учні чотирьох міжнародних шкіл Києва. Учні 7-9 грейдів змагалися на дистанції 2,5 км, а учні 10-11 грейдів – на 3,5-кілометровій дистанції. Хлопці та дівчата бігли разом, але змагалися в окремих категоріях.

Олесь із 7 грейду подолав дистанцію другим серед хлопців середньої школи і здобув для Британської міжнародної школи першу срібну медаль. Серед дівчат середньої школи Христина із 8 грейду також перетнула фінішну лінію другою і дзобула ще одну срібну медаль. Вона відстала від переможниці лише на 11 секунд. У забігу хлопців старшої школи однозначним лідером був Бобак з 10 грейду. Він першим прибіг до фінішу, майже на пів хвилини випередивши бігуна на другому місці, і здобув золоту медаль.

Участь у подібних змаганнях дає учням можливість перевірити, на що вони здатні, вчить їх ставити амбітні цілі й досягати їх, бути цілеспрямованим, підтримувати один одного і вести здоровий та активний спосіб життя. Учні змагаються з представниками інших міжнародних шкіл і таким чином ще більше розвивають свій міжнародний світогляд.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання