https://rx.ua

Visit to Fab Lab makerspace in Unit City Innovation Park

16 лис 2018

Що таке makerspace?

Це спеціально обладнане приміщення, призначене для підтримки ідей місцевих компаній, технологічних стартапів, архітекторів, промислових дизайнерів і тих, у кого є хобі. Воно оснащене цікавим обладнанням – високоякісні 3D-принтери, керамічний 3D-принтер, великий CNC (Computer Numerical Control) верстат для виготовлення великих предметів меблів, лазерні фрези, повний набір електронної апаратури, верстати, 3D-скани та електронне текстильне обладнання.

І в Києві все це є! Студенти BISU відвідали такий центр у минулий четвер і залишилися під великим враженням.

Fab Lab Kiev є частиною мережі MIT Fab Lab, це проект Массачусетського технологічного інституту. Команда професіоналів об’єднує в своєму складі талановитих і натхненних співробітників, чиї роботи було відзначено призами. Всі вони відкриті до співпраці і готові підтримувати освітні проекти.

Том Конаті, (керівник напрямку проектного навчання в BISU): “Це чудово, що у нашої школи є можливість скористатися таким ресурсом. Це прискорить створення нашого власного центру практичного навчання і дозволить учням працювати на обладнанні вже сьогодні. Крім того, це можливість зазирнути в майбутнє, де дизайн, інженерія, інформатика і підприємництво разом сприяють інноваціям і зростанню ринку праці.”

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання