https://rx.ua

Water Bottle Champions!

12 лис 2019

Water Bottle Champions!

12 лис 2019

Останні новини від екологічного комітету після напруженого першого семестру. Як в початковій, так і в середній школі проводились змагання, щоб надихнути учнів приносити і використовувати багаторазові пляшки для води. Це не тільки скорочує кількість паперових стаканчиків, які ми використовуємо, але і дозволяє студентам не переривати урок, щоб випити води. У середній школі безперечними чемпіонами стали учні грейда 7.1. Протягом 2-х тижнів 75% учнів класу приходили в школу з пляшками для води. В якості заохочення учні відвідали Траторія № 5, щоб з’їсти піцу.

Схвильована Діана пише:
Привіт, ми учні класу 7.1 і ми виграли змагання. Наш результат був близько 70%, тому наш клас пішов в піцерію на обід. Це було чудово, ми з’їли так багато піци і випили лимонад, я хотіла б щоб подібне відбувалося частіше! Мені дійсно це подобається!

Відмінна робота учні класу 7.1! Тим часом, напруга зростає в молодшій школі, адже вони очікують на результати.

Минулого тижня школу відвідала Вікторія Радченко, координатор еко-шкіл України. Учні молодших та середніх класів зібралися разом для жвавої дискусії з Вікторією. Вона запропонувала нові ідеї та плани, які ми могли б втілити, щоб зробити нашу школу більш екологічною та відповідальною. Вікторія Радченко також сказала, що для молодого покоління було б корисно поговорити зі старшими про навколишнє середовище, вони можуть розповісти багато історій, наприклад, про те, як змінюється наш клімат. Будьте пильні, бабусі і дідусі, найближчим часом вас можуть чекати подібні дискусії. Еко-координатор також нагородила школу сертифікатом, як учасника проекту екошкол.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання