https://rx.ua

Welcome New Members of the School Parliament at Nivki Secondary

22 вер 2017

Welcome New Members of the School Parliament at Nivki Secondary

22 вер 2017

Цього тижня почав роботу новообраний склад шкільного парламенту в середній школі на Нивках. По двоє представників від кожного класу з 5 по 11 грейди зібралися вперше, щоб привітати один одного і обговорити питання, що потребують уваги.

Під керівництвом завуча школи Полін Вествуд учні, які тепер представляють свої класи, розглянули питання відзначення Міжнародного дня тварин 4 жовтня і напрацювали ряд ідей щодо того, як провести цей день у школі.

Участь учнів у шкільному парламенті дає їм можливість долучатися до прийняття рішень і мати справжній вплив на те, що відбувається у школі. Це також чудова нагода побачити на практиці, як працюють демократичні процеси, та розвинути такі якості, як лідерство, відповідальність і повага, а також вдосконалювати свої навички командної роботи, критичного і творчого мислення, комунікаційні та презентаційні навички.

У Британській міжнародній школі прислухаються до думки учнів. Така форма спілкування демонструє, як учні можуть діяти і впливати на рішення, які стосуються їхнього навчання і перебування у школі.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання