https://rx.ua

Why the Primary to Secondary Transition matters

19 лис 2018

Why the Primary to Secondary Transition matters

19 лис 2018

Адам Пейт, координатор школи з питань адаптації, коментує, як впоратися зі змінами, і як BISU підтримує студентів, які переходять з молодшої школи в середню

Коли учні переходять в інший клас або в іншу школу, вони потрапляють в нове оточення, знайомляться з новими вчителями та однолітками, дізнаються про нові способи навчання, правила і процедури, які діють в їх нових класах. Адаптація до цього вимагає великої кількості уваги, енергії та сил. Перехід з молодшої школи в середню часто відбувається одночасно з важливими соціальними, емоційними і фізіологічними змінами підлітків, коли вони виходять із дитинства у доросле життя.

Учням необхідний час на адаптацію та позитивне прийняття нових обставин, в іншому випадку їх благополуччя буде порушено і це вплине на можливість успішного навчання.

Дослідження показують сильну кореляцію між ступенем дискомфорту після переходу і ймовірністю відмови від навчання. Відзначено також, що погана адаптація впливає на добробут учнів і їх подальші успіхи. Там, де учні проходять через багаторазові поспішні зміни, існують певні негативні наслідки для їх досягнень в майбутньому.

Адам Пейт, координатор Бісу з питань адаптації, коментує: «Щоб допомогти учням адаптуватися, ми робимо певні кроки. Наприклад, відвідування середньої школи до переходу, знайомство з вчителями, що пояснюють нове в навчанні. Крім того, ми знайомимо їх з більш складною навчальною програмою, вислуховуємо їхні побоювання з приводу вступу до середньої школи, заохочуючи учнів позитивно ставитися до змін і вирішувати нові завдання. Таким чином студенти долають бар’єри, які можуть викликати у них занепокоєння щодо середньої школи».

Мета цих заходів – познайомитися зі школою ближче і звести до мінімуму стрес, який можуть відчувати студенти при переході з невеликого комфортного середовища, де у них є своє місце, в більший та менш персоналізований контекст.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання