https://rx.ua

Why we are “The British International School Ukraine”

18 лют 2019

Why we are “The British International School Ukraine”

18 лют 2019

БРИТАНСЬКА демонструє цінність і престиж британської навчальної програми і стандартів навчання. Британська система освіти відома своєю суворістю і грунтовністю викладацької практики, а також систем оцінки у відстеженні навчального прогресу дитини. Ми підтримуємо основні міжнародні та британські цінності, такі як демократія, верховенство права, особиста свобода, взаємна повага і терпимість до тих, хто дотримується інших вірувань і переконань. «Британська» також означає, що мовою викладання є англійська. Адже багато хто прагне вільно володіти англійською мовою, щоб вступити до кращих університетів. Британську освіту високо цінують батьки в усьому світі.

МІЖНАРОДНА відображається в «інтернаціоналізованих» навчальних програмах, які ми викладаємо. Ми пропонуємо навчальні програми для дітей молодшого віку (EY) і початкової школи (PYP), що доповнюють Національний навчальний план Англії, а також міжнародний сертифікат Кембриджського університету про повну загальну середню освіту (IGSCE) і Міжнародний бакалавріат (IB) для учнів старших класів. Ми запросили викладачів з різних країн світу – саме це робить навчання і викладання по-справжньому міжнародним. Учні та шкільне співтовариство, що представлені 52 різними національностями, дозволяють створити міжнародне і міжкультурне середовище, що відображає сучасний світ, в якому ми живемо.

ШКОЛА є навчальним співтовариством, що охоплює дошкільну підготовку, початкову і середню школу – від 3 до 18 років. Ми віримо у важливість багатостороннього розвитку особистості і в те, що школа має бути підготовкою до життя.

УКРАЇНА демонструє нашу готовність зробити внесок в розвиток країни, де ми живемо і працюємо, одночасно прищеплюючи розуміння інших культур і повагу до них.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання