https://rx.ua

Y3-9 Intra School Tournament – December 9th – 11th 2019

13 гру 2019

Y3-9 Intra School Tournament – December 9th – 11th 2019

13 гру 2019

З 9 по 11 грудня учні 3 – 9 грейдів взяли участь у другому турі спортивних змагань між кампусами – Intra School.

У перший день турніру учні 3-го то 4-го грейдів змагалися у бенч-болі, грі, яка була запроваджена минулого року та виявилася дуже популярною. Рахунок у грі між Нивками та Печерськом був майже рівним, але перші місця у змаганнях юнаків та дівчат зайняв Печерськ. Дівчата з команди Нивок виграли друге та третє місця, а хлопці отримали бронзу.

На другий день учні 7 – 9 грейдів змагались у баскетболі. Боротьба за перемогу була дуже гострою, але переможець міг бути лише один. Перше місце зайняла команда хлопців з Печерську, та команда дівчат з Нивок. Також команди хлопців та дівчат кампуса Нивки здобули друге місце у змаганнях.

В останній день настала черга для учнів 5 та 6 грейдів продемонструвати свої спортивні здібності у бенч-болі. Студенти були націлені лише на перемогу, і це було, мабуть, найзавзятіше змагання з усіх трьох днів. Цього разу переможцем змагань стали дівчата та хлопці з кампусу Нивки. Дівчата з команди Нивок також посіли друге місце, а хлопці команди Печерська зайняли друге та третє місця.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання