https://rx.ua

Year 4 Learned About Verbs in Ukrainian and German

5 бер 2018

Year 4 Learned About Verbs in Ukrainian and German

5 бер 2018

У четвер, 1 березня, вчитель початкових класів Наталія Кравченко та вчитель німецької мови Євгенія Побережнюк провели інтегрований урок для учнів 4 класу за темою “Дієслово в українській та німецькій мовах. Спільне та відмінне”. Вчителі спиралися на підхід, за яким учні найкраще засвоюють іноземну мову, застосовуючи моделі білінгвального навчання.

На початку уроку учні пригадали різні пори року, згадали, які ознаки свідчать про прихід весни, зокрема, які саме слова, в тому числі дієслова, допомагають зрозуміти, що приходить весна.

Працюючи в групах, учні самостійно обирали завдання, над яким будуть працювати. А після їх виконання кожна група презентувала свою роботу, в той час як інші учні слухали й оцінювали. В одному з завдань, зокрема, потрібно було знайти в реченні дієслово, підкреслити його, визначити час дієслова, скласти ще два речення, щоб це дієслово стояло в інших часових формах. В іншому завданні потрібно було змінити дієслова, щоб речення звучало правильно, визначити число дієслів.

Вчителі розповідали про існування часів в німецькій мові, наводили приклади. Вчили про зміну закінчень дієслів, відповідно до числа, в українській та німецькій мові.

Після того учні індивідуально працювали на листках, узгоджуючи особові займенники з дієсловом «приходити» українською та німецькою мовами. Витягали картки з дієсловами, узгоджували їх із займенниками, записували в зошити.

Протягом всього уроку учні поглиблювали знання про дієслово як частину мови, формували вміння розпізнавати дієслова у реченнях, розширювали уявлення про лексичне значення дієслова, розвивали творчі здібності.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання