https://rx.ua

Year 6 Started Exhibition Unit of Inquiry

16 січ 2018

Year 6 Started Exhibition Unit of Inquiry

16 січ 2018

У понеділок, 15 січня, учні 6 грейду з кампусів на Нивках і на Печерську взяли участь у спільному воркшопі, який дав старт підготовці до Виставки. Це розділ дослідження тривалістю 8 тижнів, який розробляють, планують, організовують і презентують самі учні. Участь у Виставці – це чудова можливість показати всій шкільній спільноті знання і навички, які учні розвинули протягом всіх років навчання у початковій школі, і продемонструвати свою здатність самостійно і відповідально вчитися.

В ході підготовки до Виставки учні проводитимуть самостійне дослідження важливої для них теми, яке дозволить показати їхнє розуміння певного аспекту центральної думки. Під час воркшопу в понеділок учні розділилися на робочі групи по 3-4 чоловік, які були сформовані на основі інтересів учнів. Протягом всього часу кожна група повинна буде працювати спільно і щонайменше раз на тиждень зустрічатися зі своїм ментором. Кожна група отримала вчителя-ментора, завдання якого скеровувати роботу учнів в напрямку досягнення результату. Кожна група обере для себе центральну думку, яка об’єднає інтереси всіх членів групи, і розробить лінії дослідження. Кожен член групи повинен буде досліджувати одну з цих ліній.

Вчителі та однокласники будуть оцінювати роботу учнів протягом всього періоду підготовки до Виставки. Планування, організація, віддача та інтерес до роботи матимуть таке ж значення, як і кінцевий продукт. Протягом всього часу учні спілкуватимуться між собою, разом міркуватимуть над різними питаннями і організовуватимуть спільну відповідальну роботу. У цьому процесі їх супроводжуватимуть вчителі та інші дорослі.

Розділ дослідження, присвячений Виставці, триватиме 8 тижнів і закінчиться самою Виставкою, яка пройде у вівторок і середу, 26-26 квітня.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання