https://rx.ua

Year 6 Students Presented their PYP Exhibition

13 кві 2018

Year 6 Students Presented their PYP Exhibition

13 кві 2018

У середу, 11 квітня, учні 6 грейду Британської міжнародної школи на Нивках і на Печерську відкрили Виставку, на якій представили результати свого самостійного майже 3-місячного дослідження цікавої їм теми.

Ще на початку січня учні поділилися на команди по 2-3 чоловіки, і кожна команда обрала для себе центральну ідею для дослідження. Зокрема, учні вивчали такі теми, як дискримінація, морське життя, війна, права тварин, рівні можливості тощо. Кожен член команди відповідав за вивчення однієї лінії дослідження.

В ході підготовки до виставки групи зустрічалися щонайменше раз на тиждень зі своїм ментором, який підказував і скеровував учнів у певних напрямках роботи. Протягом всього процесу дослідження вчителі та однокласники оцінювали роботу учнів, і планування, організація, віддача та інтерес до роботи мали таке ж значення, як і кінцевий результат.

Виставка стала чудовою можливістю для учнів показати всій шкільній спільноті знання і навички, які вони розвинули протягом всіх років навчання у початковій школі, і продемонструвати свою здатність самостійно і відповідально вчитися.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання