https://rx.ua

Year 7 Educational Visit to Ireland

11 чер 2018

Year 7 Educational Visit to Ireland

11 чер 2018

Перший тиждень червня учні 7 грейду Британської міжнародної школи в Україні провели в Ірландії, куди вони відправилися в навчальну поїздку. Подібні візити організовуються для учнів 7 грейду кожного року.

Перші два дні діти провели в Дубліні. Вони відвідали інтерактивний Музей вікінгів, де могли поспілкуватися зі справжніми вікінгами, побачити їхні поселення, приміряти їхні шоломи та одяг і дізнатися багато цікавого про їхню історію та культуру. Учні також гуляли визначними місцями міста, обідали в місцевих ресторанах і кафе, ходили за покупками.

Наступного дня учні відправилися в поїздку на західне узбережжя країни в місто Голвей, де почався їхній триденний табір. Протягом наступних днів діти займалися активними видами спорту і відпочинку, долаючи смуги перешкод, піднімаючись на скелі та плаваючи на каяках. Щоразу учні підтримували та підбадьорювали один одного, працювали в командах, долали свої страхи і розвивали важливі життєві навички.

У перервах між спортивними заходами учні з України зустрічалися та спілкувалися з учнями місцевих ірландських шкіл. Коли прийшов час повертатися додому, діти були засмучені та в той же час щасливі від можливості так гарно провести час.  

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання