https://rx.ua

Years 10 and 11 Students Visited Leading Museums in Kyiv

10 лис 2017

Years 10 and 11 Students Visited Leading Museums in Kyiv

10 лис 2017

У четвер, 9 листопада, учні 10 і 11 грейдів, які проходять програму IGCSE з мистецтва і дизайну, відвідали Національний художній музей України та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

У кожному з музеїв учні мали змогу оглянути і вибрати роботи, які підходять для цілей їхньої індивідуальної курсової роботи. Вони аналізували стиль картин, техніку, матеріали та кольори, які використовували майстри, а також зробили фотографії обраних картин, з якими працюватимуть протягом наступних місяців. Учні будуть аналізувати і описувати обрані твори, робити висновки та застосовувати їх у власній творчій роботі.

– Наприклад, учень обрав пейзаж, тому що йому сподобалися кольори або композиція, яку використав художник, – пояснює вчитель мистецтва і дизайну Стівен Алмонд. – Він зафіксує ці елементи і згодом розгляне можливість використати їх у своїй власній роботі. При цьому це не може бути просто копіюванням, власна робота має бути оригінальним і унікальним твором.

Учням рекомендували ще раз відвідати ці два музеї з батьками, а також піти в інші галереї і познайомитися з іншими роботами визнаних митців.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання