https://rx.ua

Years 6-7 Educational Visit to York

10 чер 2019

Years 6-7 Educational Visit to York

10 чер 2019

Наприкінці травня група учнів 5-6 класів Британської міжнародної школи провела час у Йорку в рамках навчальної програми.

У перший день діти знайомились з Йорком та деякими фактами з його історії. Вони відвідали руїни абатства Святої Марії, прилеглий парк та сади. Учні також побували у Центрі Вікінгів Йорвік, де вони стали свідками археологічних розкопок, побували у місті вікінгів і побачили 1200-річний скелет вікінга.

Другий день розпочався з подорожі в York Dungeon, де в розважальній та інтерактивній формі учні дізналися про те, що траплялось зі злочинцями, зрадниками, відьмами і розбійниками.

Під час свого перебування учні також вирушили у річковий круїз та відвідали два музеї: Музей Йоркського Замку і Національний залізничний музей, який є залізничною спадщиною Йорку (і світу). Діти мали змогу посидіти в залізничних вагонах різних років і побачити знамениті поїзди. Дехто навіть випробував імітацію їзди на традиційному паровозі, Mallard.

Чудовим завершенням подорожі став смачний візит до Шоколадної історії Йорка. Тут учні дізнались про історію виробництва шоколаду в Йорку та взяти участь у виробничому процесі. Цей візит особливо сподобався дітям та вчителям.

Ця подорож стала чудовою можливістю для учнів підвищити свою обізнаність, впевненість у собі та покращити навички володіння англійською мовою.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання