https://rx.ua

Years 7-8 Kyiv School Sports League Cross Country

1 лис 2017

Years 7-8 Kyiv School Sports League Cross Country

1 лис 2017

Понеділок, 30 жовтня, міг здатися не найкращим днем для участі в 3,5-кілометровому бігу по пересіченій місцевості. Майже весь день дощило, температура повітря опустилася до +4°C, хоча відчувалося наче  0°C. Та попри все, п’ятеро учнів Британської міжнародної школи в Україні, кампусу середньої школи на Нивках, вирішили взяти участь у змаганні, яке організовувала Спортивна ліга київських шкіл серед учнів міжнародних шкіл Києва.

Забіг проходив у Голосіївському парку, де учням 7-9 грейдів потрібно було подолати 3,5 кілометри. Маршрут був доволі складним, із численними крутими підйомами і пологими схилами, часто доволі слизькими після кількаденних дощів. Зрештою лише четверо учнів Британської міжнародної школи вийшли на старт. Протягом всієї дистанції вони демонстрували свою цілеспрямованість і до останнього боролися за перемогу. Певний час один із учнів лідирував у забігу, але зрештою перемога дісталася учням інших шкіл.

Участь у подібних змаганнях дає учням можливість перевірити, на що вони здатні, вчить їх ставити амбітні цілі й досягати їх, бути цілеспрямованим, вчитися програвати, підтримувати один одного і вести здоровий та активний спосіб життя.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання