https://rx.ua

Young Engineers: Now We Know How to Build a Car!

21 лис 2018

Young Engineers: Now We Know How to Build a Car!

21 лис 2018

Конструктори LEGO добре відомі протягом поколіннь.

Сьогодні LEGO пропонує спеціально розроблені програми, на меті яких розвиток важливих навичок, таких як зацікавленість у навчанні та активне пізнання світу, організація часу, дисципліни, командної взаємодії і комунікативних навичок, практичне розуміння і здатність пояснити закони фізики і механіки, спокій і врівноважена поведінка.
Новітня освітня методика дозволяє організувати процес так, що діти і не підозрюють, що навчаються.

Шансом долучитися до такого цікавого проведення часу скористалися учні 2 класу Британської Міжнародної Школи – у кампусі на Нивках вони під керівництвом тренера зібрали разом механізовану модель LEGO !

Заняття проходили у декілька етапів:

  • Теоретична пізнавальна частина 10-15 хв – дітям пояснюється тема уроку, з використанням прикладів та історій, щоб було зрозуміло, як проявляється фізичний закон чи явище, де це можна зустріти і як воно працює. Результат: дитина розуміє більше про світ та як все працює.
  • Створення моделі – учні складають моделі під керівництвом тренера. Дитина вчиться робити модель послідовно за інструкцією, відшукуючи потрібні деталі. В побудованій моделі наглядно проявляється фізичний закон чи явище. Результат: розвиток уважності, послідовності дій, дрібної моторики.
  • Вдосконалення моделі – на цьому етапі ми тренуємо творчу думку, потрібно вдосконалити існуючу модель, зробити декілька експериментів для перевірки можливостей моделі. Діти вчаться не тільки слідувати правилам, але й покращувати існуюче. Результат: розвиток креативного мислення і творчості
  • Розбирання моделі – діти вчаться наводити порядок в конструкторі, потрібно розібрати модель і скласти її по зазначених місцях в підставці набора. Результат: тренування підтримання порядку і організації робочого місця.

Корисний і приємний досвід спілкування!

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання