Юні інженери: тепер ми знаємо, як зібрати автомобіль!

21 лис 2018

Юні інженери: тепер ми знаємо, як зібрати автомобіль!

21 лис 2018

Конструктори LEGO добре відомі на протязі поколіннь.

Сьогодні LEGO пропонує спеціально розроблені програми, на меті яких розвиток важливих навичок, таких як зацікавленість у навчанні та активне пізнання світу, організація часу, дисципліни, командної взаємодії і комунікативних навичок, практичне розуміння і здатність пояснити закони фізики і механіки, спокій і врівноважена поведінка.
Новітня освітня методика дозволяє організувати процес так, що діти і не підозрюють, що навчаються.

Шансом долучитися до такого цікавого проведення часу скористалися учні 2 класу Британської Міжнародної Школи – у кампусі на Нивках вони під керівництвом тренера зібрали разом механізовану модель LEGO !

Заняття проходили у декілька етапів:

  • Теоретична пізнавальна частина 10-15 хв – дітям пояснюється тема уроку, з використанням прикладів та історій, щоб було зрозуміло, як проявляється фізичний закон чи явище, де це можна зустріти і як воно працює. Результат: дитина розуміє більше про світ та як все працює.
  • Створення моделі – учні складають моделі під керівництвом тренера. Дитина вчиться робити модель послідовно за інструкцією, відшукуючи потрібні деталі. В побудованій моделі наглядно проявляється фізичний закон чи явище. Результат: розвиток уважності, послідовності дій, дрібної моторики.
  • Вдосконалення моделі – на цьому етапі ми тренуємо творчу думку, потрібно вдосконалити існуючу модель, зробити декілька експериментів для перевірки можливостей моделі. Діти вчаться не тільки слідувати правилам, але й покращувати існуюче. Результат: розвиток креативного мислення і творчості
  • Розбирання моделі – діти вчаться наводити порядок в конструкторі, потрібно розібрати модель і скласти її по зазначених місцях в підставці набора. Результат: тренування підтримання порядку і організації робочого місця.

Корисний і приємний досвід спілкування!

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання