https://rx.ua

Primary

Primary

Навчальна програма початкових класів, для наших дітей від 7 до 11 років, ґрунтується на програмі раннього віку та забезпечує, щоб учні продовжували розвивати з раннього віку основні навички грамотності та рахунку, які вони повинні засвоїти.

Як ключова частина Британської міжнародної школи, початкова викладає програму навчання та викладання найвищої якості, використовуючи Національний навчальний план для Англії (British Curriculum). Цим користуються більшість шкіл Англії та престижні британські міжнародні школи у всьому світі.

BISU надає незабутні враження та багаті можливості для якісного навчання та розширення особистого розвитку та добробуту. Навчальний план є широким, збалансованим та адаптованим для задоволення мінливих потреб людей та груп. Якісне забезпечення між навчальними програмами, включаючи англійську мову, математику, науку, мистецтво, історію, географію, музику, фізичну культуру, обчислювальну техніку та вибір сучасних іноземних мов, забезпечує більш глибокі та багатші можливості навчання для підтримки прогресу та підвищення досягнень. Міжнародна програма доповнюється варіантом – студенти 2 курсу вивчають українську програму та готуються до складання іспитів на український Атестат.

Кожна дитина має можливість насолоджуватися успіхом та отримувати переваги від навчального середовища, яке сприяє видатним результатам.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання