Початкова школа

Початкова школа

На навчання у 1-6 грейдах Британської міжнародної школи в Україні приймаються хлопці та дівчата віком 5-10 років, будь-якої національності, культури та релігії. Початкова школа працює у київських кампусах на Нивках і Печерську та в Дніпрі.

На трьох кампусах у Києві учні вчаться за міжнародною програмою IB Primary Years Program, у Дніпрі – за програмою-аналогом IB Primary Years Program.

У групах близько 20 чоловік діти займаються під керівництвом іноземного вчителя і україномовного асистента. Навчання ведеться англійською мовою. Вчителі використовують природну цікавість дітей, щоб допомогти їм зрозуміти важливі речі. При цьому роблять навчальний процес таким цікавим і захоплюючим, щоб діти полюбили вчитися і вміли робити це протягом всього життя.

Англійська та інші мови, математика, природничі й суспільні науки, інформаційні технології, фізичне виховання та мистецтва вивчаються так, що учні не стільки засвоюють інформацію, скільки вчаться формувати власну точку зору, самостійно знаходити відповіді на свої запитання і шукати різні шляхи вирішення проблем. Із наймолодшого віку учні вчаться бути незалежними і самостійно приймати рішення на основі щораз кращого розуміння себе та інших людей.

У випускному класі початкової школи всі учні беруть участь у заключному проекті під назвою Виставка. Обирають проблему з реального життя, ретельно вивчають її на практичному досвіді та презентують свій проект широкій аудиторії.

Із другого грейду учні Британської міжнародної школи в Україні можуть разом із міжнародною програмою почати опановувати і українську програму, щоб по завершенні навчання отримати український Атестат про повну середню освіту. Є кілька варіантів поєднання міжнародної та української програм.

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання