Міжнародна програма

Міжнародна програма

На трьох кампусах у Києві учні вчаться за міжнародною програмою IB Primary Years Program, у Дніпрі – за програмою-аналогом IB Primary Years Program. Особлива увага приділяється тому, щоб навчити учнів критично і творчо мислити,  самостійно шукати відповіді на питання, хотіти і вміти експериментувати та досліджувати невідоме.

IB Primary Years Program була розроблена 1997 року і станом на 16 березня 2017 року її використовують 1472 державні, приватні та міжнародні школи у 109 країнах світу.

Все навчання за IB Primary Years Program будується навколо 6 міждисциплінарних тем: “Хто ми є”, “Де ми знаходимося у просторі та часі”, “Як ми проявляємо себе”, “Як функціонує світ”, “Як ми організовуємо свою діяльність”, “Планета – наш спільний дім”.

На основі цих тем учителі будують заняття протягом дня таким чином, щоб допомогти дітям з різних боків дослідити та вивчити важливі життєві поняття.

Всі учні початкової школи вивчають наступні предмети: англійську мову, математику, природничі науки, суспільствознавство, фізичну культуру, особистісне та суспільне виховання і мистецтво (образотворче та виконавче). Особливістю програми початкової школи є те, що навчальні предмети викладаються не ізольовано, а з особливою увагою до міжпредметних зв’язків.

У початковій школі велика увага приділяється навчанню учнів грамотно читати і писати англійською мовою. Із 5 грейду діти можуть вивчати ще одну іноземну мову: французьку, німецьку або російську. Учні, які не вчаться за подвійною програмою, щотижня мають два уроки, спрямованих на ознайомлення з українською мовою і культурою.

У навчальній програмі з математики вивчаються чотири взаємопов’язаних розділи: арифметика, приклад та функції; обробка даних; метрична система мір та форма і об’єм. В рамках програми природничих наук вивчаються живі предмети, Земля і космос, матеріали і речовини, сили і енергія. В циклі суспільних наук діти вивчають історію, географію та суспільствознавство.

Учителі Британської міжнародної школи розуміють, що всі діти ростуть, розвиваються і вчаться по-різному. Вони використовують індивідуальний підхід, щоб кожна дитина вчилася відповідно до свого рівня і темпу розвитку. На заняттях вчителі дають відмінні завдання різним дітям і також індивідуально оцінюють результати кожної дитини.

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання