https://rx.ua

Learning English

Learning English

У початковій школі, як і в дитсадку та в старших класах, навчання за міжнародною програмою ведеться англійською мовою. Оскільки в Британську міжнародну школу в Україні приходять діти з різним рівнем володіння мовою, школа надає підтримку у вивченні англійської, щоб кожен учень міг успішно навчатися за основною програмою.

У Британській міжнародній школі в Україні не англомовним учням достатньо 1-2 роки, щоб почати вільно спілкуватися англійською в повсякденному житті. Ще через сім років діти, для яких англійська мова не є рідною, оволодівають нею на рівні носіїв мови.

У кожному класі разом із іноземним вчителем працює український вчитель-асистент з вищою філологічною освітою. За потреби залучається вчитель англійської як додаткової мови. Спільно вони планують уроки з мови таким чином, щоб врахувати рівень кожної дитини та використовувати ті навчальні матеріали і завдання, які найкраще підійдуть саме їй.

У початковій школі велика увага приділяється навчанню учнів грамотно читати і писати англійською мовою. Учителі 1 – 6 грейдів проводять більш формальні та організовані уроки читання та перевіряють результати навчання з використанням тестів INCAS.

В рамках IB Primary Years Programme мова вивчається, виходячи з попереднього досвіду, потреби та інтересу учня, а не відповідно до стандартного плану викладання. Учні найкраще засвоюють мову не тоді, коли вона подається як окремий набір додаткових навичок, який потрібно засвоїти, а в той час, коли діти перебувають в англомовному середовищі та займаються певною осмисленою діяльністю.

Таким чином весь навчальний процес є в той же час і безперервним процесом оволодіння англійською. А кожен іноземний та український вчитель, що працює з дітьми, є одночасно вчителем англійської мови.

Важливо, щоб батьки також брали активну участь у навчальному процесі дітей та допомагали їм практикувати англійську вдома. Наші вчителі завжди на зв’язку з усіма батьками й готові підтримати порадами чи допоміжними матеріалами.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання