https://rx.ua

Ukrainian program

Ukrainian program

Британська міжнародна школа в Україні пропонує подвійну навчальну програму для батьків, які хочуть, щоб їхні діти разом з освоєнням міжнародної програми навчалися і за українською програмою для отримання Атестату про повну загальну середню освіту.

Починаючи з 2 грейду, що відповідає 1 класу української школи, діти вчать українську мову, українську літературу, математику і природничі науки. Українські вчителі використовують сучасні методи навчання і обладнання, які дозволяють робити заняття максимально цікавими та корисними для дітей. Завжди, коли це можливо, українські вчителі узгоджують навчальний матеріал із темами, які учні вивчають в рамках міжнародної програми.

Щоб дитина могла повноцінно працювати за міжнародною програмою, вона може проходити українську програму за екстернатною формою навчання. Школа забезпечує усіма навчальними матеріалами і протягом року підтримує та направляє дитину.

Всі іспити діти складають у школі та отримують відповідні документи державного зразка.

Діти, що є громадянами інших країн, мають два уроки щотижня, спрямованих на ознайомлення з українською мовою і культурою. Ці уроки є обов’язковою частиною міжнародної програми, оскільки ми є міжнародною школою, що працює в Україні.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання