https://rx.ua

Secondary

Secondary

У 7-13 грейдах Британської міжнародної школи в Україні навчаються учні віком 11-18 років, які здобувають грунтовні знання і готуються до вступу до кращих університетів світу. Середня і старша школа працює у київських кампусах на Нивках і Печерську та в Дніпрі.

Із 7 по 11 грейди учні навчаються за програмою, що відповідає Національній навчальній програмі Англії Key Stage 3 та Key Stage 4 Cambridge IGCSE. Ця програма сприяє духовному, моральному, культурному, розумовому та фізичному розвитку учнів та готує їх до можливостей та відповідальності у подальшому житті.

Учні вивчають англійську мову, математику, природознавство,біологію, фізику, хімію, географію, історію, інформаційно-комунікаційні технології, іноземну мову (французьку, німецьку або російську), релігієзнавство, фізичне виховання, музику, малювання та медично-санітарну підготовку.

Наприкінці 9 грейду учні здають екзамени Cambridge Checkpoint, а після 11 грейду – екзамени на здобуття міжнародного диплому Cambridge IGCSE.

У 12-13 грейдах на Печерському кампусі в Києві учні можуть пройти програму IB Diploma Program і отримати міжнародну атестацію, що визнається найкращими університетами у всьому світі.

Разом із міжнародною програмою учні можуть проходити і українську програму, щоб по завершенні навчання отримати український Атестат про повну середню освіту державного зразка. Є кілька варіантів поєднання міжнародної та української програм.

Міжнародний бакалаврат програма для здобуття диплома.

Програма для здобуття диплома IB – це дворічний довузівський курс, відкритий для студентів віком від 16 до 19 років. Результатом є здобуття диплому IB, або закінчення окремих предметних курсів, залежно від планів студента щодо вищої освіти.

Більше інформації про програму тут

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання