https://rx.ua

Assessment & results

Assessment & results

Оцінювання учнів 7, 8, 9 грейдів у рамках навчальної програми Key Stage 3 відбувається відповідно до вимог з оцінювання Національної навчальної програми Англії. Наприкінці 9 грейду, в квітні, учні складають екзамени Cambridge Checkpoint.

Оцінювання учнів 10, 11  грейдів у рамках навчальної програми Key Stage 4 проходить згідно з вимогами з оцінювання Cambridge IGCSE. Учні 11 грейду складають іспити IGCSE в травні.

Оцінювання в рамках програми IB Diploma Program відбувається з використанням як зовнішніх, так і внутрішніх інструментів оцінювання. У більшості випадків по завершенню курсу учні складають іспити, які проходять зовнішню перевірку. У деяких програмах, наприклад Теорія знань, використовується курсова робота.

Під час навчання вчителі також регулярно використовують поточне оцінювання. Воно дозволяє розуміти, що учень вже вивчив, і більш ефективно планувати наступні етапи навчання.

Наприкінці першого семестру, в грудні, в кінці другого семестру в квітні та в кінці третього семестру, в червні, батькам надсилаються письмові звіти про успішність. Вони відображають результати з кожного предмета і підсумковий коментар учителя. В середині кожного семестру батьки також отримують проміжні звіти про успішність, які показують, на якому етапі перебувають учні в процесі вивчення кожного предмету.

Батьки також можуть у будь-який час домовитися про зустріч із учителями та обговорити успішність дитини.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання