БРИТАНСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА В УКРАЇНІ

Вступ

Наші школи & Кампуси

Британська міжнародна школа в Україні (British International School Ukraine, BISU) — це офіційно зареєстрована Кембриджська міжнародна школа. Британська міжнародна школа в Україні виросла з часу свого заснування у 1997 році і зараз об’єднує 4 кампуси у двох містах, пропонуючи високоякісну освіту місцевим та іноземним учням віком від 3 до 18 років. Ми пишаємося членством у COBIS (Раді британських міжнародних шкіл) та Групі шкіл країн узбережжя Чорного моря.

Чому BISU

Наша мета  — бути центром передового досвіду. Британська міжнародна школа в Україні отримала широке визнання як найпрестижніша міжнародна школа у країні. Нашими пріоритетами є турбота про добробут кожної дитини, забезпечення найвищих стандартів навчання та викладання, надання шкільних послуг батькам та підтримка спільноти BISU.

BISU  — це міжнародна спільнота, що пропагує навчання протягом усього життя. Школа міцно закріпила репутацію привітного середовища, де піклуються про вас та передусім орієнтуються на якість. BISU фокусується на досягненнях, високих показниках академічної успішності та освітній програмі, що є обширною, збалансованою та розробленою з урахуванням індивідуальних потреб дитини.

У BISU навчаються
із задоволенням

Подвійна освіта — британська та українська

Подвійна освіта — британська та українська

Діти складають іспити на міжнародний сертифікат IGCSE, навчаються за програмами IB Diploma або A-Level, а також отримують український атестат. Наш підхід дає Вашій дитині різнобічні знання і широкі можливості

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Педагогічний склад BISU — багатонаціональний. В основному, у нас працюють вчителі з Великобританії та англомовних країн, кожен з яких прагне виявити та розвивати таланти, прищеплювати любов до праці та навчання

На шляху до найкращих університетів світу

На шляху до найкращих університетів світу

Допомагаючи Вашій дитині досягти високих результатів, ми для неї відчиняємо двері в найпрестижніші ВУЗи світу. Це ключ до успішного майбутнього

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Ми навчаємо Вашу дитину важливим навичкам, які знадобляться в подальшому житті та кар'єрі - відповідальність, критичне мислення, вміння спілкуватися, творчий підхід до вирішення завдань, толерантність до інших культур та відкритість

Відгуки

BISU з гордістю ділиться з вами кількома відгуками наших учнів, випускників та їхніх батьків.

Олена Якубенко .

Мати здобувача освіти BISU

Хочу сказати найтепліші та найщиріші слова. Хочу висловити подяку за гостинність, турботу та мотивацію, які панують у школі завдяки вашим зусиллям, а ще  — за впевнених, чудових і талановитих вчителів. Звичайно, в цьому ваша заслуга та велике досягнення!

Рафік Кадір .

Здобувач освіти BISU

Отримавши оцінки, я справді пишаюся своїми досягненнями. Хочу подякувати всім вам за все, що ви зробили. Я високо оцінюю напружену працю та турботу всіх викладачів у BISU.

Доктор Кабір .

Батько здобувача освіти BISU

Дуже дякую за вашу підтримку, керівництво, консультації, менторство та наставництво, які ви надавали моєму сину та, власне, всім учням Британської школи. Усе це справді допомогло йому підготуватися та успішно скласти екзамени. Щиро дякую всім вчителям BISU за їхній фаховий досвід та знання. Із щирими побажаннями та найтеплішими вітаннями.

Гері Чисхолм .

Викладач BISU

Прибувши з Англії, щоб викладати в цій школі, я отримав унікальний привілей.

Тамара Домбровська .

Мати здобувача освіти BISU

Відмінний рівень навчання, викладачі компетентні. Дитина з радістю відвідує школу.

Катерина Щербаченко .

Мати здобувача освіти BISU

Чудова школа! Вчителі — професіонали своєї справи. У школі панує демократія та повага до дітей. Освіта на найвищому рівні!

Карл Стівен .

Батько здобувача освіти BISU

Моїм дітям тут страшенно подобається. Уроки, позакласні заходи, величезна кількість виставок та презентацій, підготовлених дітьми. Спортивна частина також фантастична. Мої хлопчики тепер у захваті від бенч-болу — гри, в яку вони грали в школі і навіть виграли турнір. Також мені подобається, як тут працюють із батьками з питань систем оцінювання та звітності. Рецепція працює просто фантастично — навіть у найбільш напружені години. Я високо оцінюю чудову роботу команди та хочу подякувати персоналу за їх ентузіазм та креативність.

Дарен Джонсон .

Батько здобувача освіти BISU

Рівень освіти справді високий. Вчителі добрі, розумні та професійні. Вони завжди поруч і готові допомогти, якщо вам щось потрібно. Також високий рівень безпеки.

Марина Марко .

Мати здобувача освіти BISU

Ми провчилися тут декілька років, і за увесь час не було жодних скарг. Чудове ставлення до дитини, вчителі дуже уважні і дають високий рівень знань. Також мені не доводилося хвилюватися про безпеку моєї дитини. Розташування школи дуже зручне. Ми не помітили жодних критичних недоліків.

Чад Перрі .

Батько здобувача освіти BISU

Це справді хороша школа, особливо програма IB (Міжнародного бакалавріату). Вона дає можливість серйозним учням кинути собі виклик. Вчителі тут працюють чудово, приділяючи увагу кожному учню окремо та навчаючи увесь клас одночасно.

Дмитро .

Батько здобувача освіти BISU

BISU — це місце, де дітям дають справжні та необхідні навички. Вони вчаться бути незалежними, розширювати свій кругозір та спілкуватися з представниками різних культур і націй, постійно розвиваючись. Школа навчає молоде покоління позитивно ставитися до себе, дає учням мотивацію та спрямовує на досягнення поставлених цілей. Персонал уважний та професійний. Наша сім’я дуже задоволена.

Про нас

ДОКЛАДНІШЕ

Вітання від керівництва BISU

Ми радо вітаємо дітей та молодь з усього світу. Наше яскраве співтовариство — це саме серце та дух школи.

Відданість традиціям, поєднана з міжнародним світоглядом та застосуванням інновацій, створює навчальне середовище, таке ж унікальне, як і наші учні BISU.

Випускники

Історії успіху

Олег Гірник

Олег дуже приємний і працьовитий учень. Протягом періоду проходження дворічної програми IB він застосовував зрілий, позитивний підхід до навчання. Олег також зробив значний внесок у розвиток шкільного співтовариства у ширшому масштабі, надаючи волонтерську підтримку під час багатьох шкільних заходів. А ще він продемонстрував свої лідерські здібності, допомагаючи керувати командою міжнародного турніру «Всесвітній кубок вчених» та привівши її до успіху в національних і міжнародних змаганнях. Сьогодні Олег є студентом Ексетерського університету в Ексетері, графство Девон, Південно-Західна Англія, Сполучене Королівство.

map
46%

випускників BISU

було зараховано до ТОП-200 університетів світу

63%

випускників BISU

вступили до університетів Великої Британії

81%

випускників BISU

вступили до університетів свого першого вибору

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі