Ukraine: How you can help

More

БРИТАНСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА В УКРАЇНІ

Вступ

Наші школи & Кампуси

Британська міжнародна школа в Україні (British International School Ukraine, BISU)  акредитована Кембриджською міжнародною екзаменаційною комісією як офіційний міжнародний екзаменаційний центр. З часу свого заснування у 1997 році BISU виросла і зараз об’єднує 3 кампуси у 2 містах. Наші школи пропонують високоякісну освіту іноземним та українським учням віком від 3 до 18 років. Ми пишаємося членством у COBIS (Раді британських міжнародних шкіл) та Black Sea Schools Group (Групі шкіл країн узбережжя Чорного моря).

Чому BISU

Наша мета  — бути центром передового досвіду. Британська міжнародна школа в Україні отримала широке визнання як найпрестижніша міжнародна школа у країні. Нашими пріоритетами є турбота про добробут кожної дитини, забезпечення найвищих стандартів навчання та викладання, надання шкільних послуг батькам та підтримка спільноти BISU.

BISU  — це міжнародна спільнота, що пропагує навчання протягом усього життя. Школа міцно закріпила репутацію привітного середовища, де піклуються про вас та передусім орієнтуються на якість. BISU фокусується на досягненнях, високих показниках академічної успішності та освітній програмі, що є обширною, збалансованою та розробленою з урахуванням індивідуальних потреб дитини.

У BISU навчаються
із задоволенням

Подвійна освіта — британська та українська

Подвійна освіта — британська та українська

Діти складають іспити на міжнародний сертифікат IGCSE, навчаються за програмами IB Diploma або A level, а також отримують український атестат. Наш підхід дає Вашій дитині різнобічні знання і широкі можливості

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Педагогічний склад BISU — багатонаціональний. В основному, у нас працюють вчителі з Великобританії та англомовних країн, кожен з яких прагне виявити та розвивати таланти, прищеплювати любов до праці та навчання

На шляху до найкращих університетів світу

На шляху до найкращих університетів світу

Допомагаючи вашій дитині досягти високих результатів, ми для неї відчиняємо двері в найпрестижніші ВУЗи світу. Це ключ до успішного майбутнього

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Ми навчаємо вашу дитину важливим навичкам, які знадобляться в подальшому житті та кар'єрі - відповідальність, критичне мислення, вміння спілкуватися, творчий підхід до вирішення завдань, толерантність до інших культур та відкритість

Відгуки

BISU з гордістю ділиться з вами відгуками наших учнів, випускників та їхніх батьків.

Олена Якубенко .

Мати здобувача освіти BISU

Хочу сказати найтепліші та найщиріші слова. Хочу висловити подяку за гостинність, турботу та мотивацію, які панують у школі завдяки вашим зусиллям, а ще  — за впевнених, чудових і талановитих вчителів. Звичайно, в цьому ваша заслуга та велике досягнення!

Рафік Кадір .

Здобувач освіти BISU

Отримавши оцінки, я справді пишаюся своїми досягненнями. Хочу подякувати всім вам за все, що ви зробили. Я високо оцінюю напружену працю та турботу всіх викладачів у BISU.

Доктор Кабір .

Батько здобувача освіти BISU

Дуже дякую за вашу підтримку, керівництво, консультації, менторство та наставництво, які ви надавали моєму сину та, власне, всім учням Британської школи. Усе це справді допомогло йому підготуватися та успішно скласти екзамени. Щиро дякую всім вчителям BISU за їхній фаховий досвід та знання. Із щирими побажаннями та найтеплішими вітаннями.

Гері Чисхолм .

Викладач BISU

Прибувши з Англії, щоб викладати в цій школі, я отримав унікальний привілей.

Тамара Домбровська .

Мати здобувача освіти BISU

Відмінний рівень навчання, викладачі компетентні. Дитина з радістю відвідує школу.

Катерина Щербаченко .

Мати здобувача освіти BISU

Чудова школа! Вчителі — професіонали своєї справи. У школі панує демократія та повага до дітей. Освіта на найвищому рівні!

Карл Стівен .

Батько здобувача освіти BISU

Моїм дітям тут страшенно подобається. Уроки, позакласні заходи, величезна кількість виставок та презентацій, підготовлених дітьми. Спортивна частина також фантастична. Мої хлопчики тепер у захваті від бенч-болу — гри, в яку вони грали в школі і навіть виграли турнір. Також мені подобається, як тут працюють із батьками з питань систем оцінювання та звітності. Рецепція працює просто фантастично — навіть у найбільш напружені години. Я високо оцінюю чудову роботу команди та хочу подякувати персоналу за їх ентузіазм та креативність.

Дарен Джонсон .

Батько здобувача освіти BISU

Рівень освіти справді високий. Вчителі добрі, розумні та професійні. Вони завжди поруч і готові допомогти, якщо вам щось потрібно. Також високий рівень безпеки.

Марина Марко .

Мати здобувача освіти BISU

Ми провчилися тут декілька років, і за увесь час не було жодних скарг. Чудове ставлення до дитини, вчителі дуже уважні і дають високий рівень знань. Також мені не доводилося хвилюватися про безпеку моєї дитини. Розташування школи дуже зручне. Ми не помітили жодних критичних недоліків.

Чад Перрі .

Батько здобувача освіти BISU

Це справді хороша школа, особливо програма IB (Міжнародного бакалавріату). Вона дає можливість серйозним учням кинути собі виклик. Вчителі тут працюють чудово, приділяючи увагу кожному учню окремо та навчаючи увесь клас одночасно.

Дмитро .

Батько здобувача освіти BISU

BISU — це місце, де дітям дають справжні та необхідні навички. Вони вчаться бути незалежними, розширювати свій кругозір та спілкуватися з представниками різних культур і націй, постійно розвиваючись. Школа навчає молоде покоління позитивно ставитися до себе, дає учням мотивацію та спрямовує на досягнення поставлених цілей. Персонал уважний та професійний. Наша сім’я дуже задоволена.

Арина Асадча .

Учениця BISU

У зв'язку із війною, моя родина переїхала до Англії. Я неймовірно вдячна за вісім років у BISU. Висловлюю велику повагу до зусиль, які ви доклали, щоб інтернаціональна та українська програми стали провідними в нашій країні. Ви змогли зробити цю школу безпечним місцем для навчання та створити багато можливостей для мого майбутнього. Я отримала незабутньою підтримку та допомогу. Навчання в BISU - це честь, без цієї школи, я не стала б людиною якою є зараз.

Про нас

ДОКЛАДНІШЕ

Вітання від керівництва BISU

Ми радо вітаємо дітей та молодь з усього світу. Наше яскраве співтовариство — це саме серце та дух школи.

Відданість традиціям, поєднана з міжнародним світоглядом та застосуванням інновацій, створює навчальне середовище, таке ж унікальне, як і наші учні BISU.

Випускники

Історії успіху

Пауліна Голуб

Пауліна закінчила BISU у 2022 році. Вона завжди наполегливо працювала, була відмінницею та провідною ученицею у школі. Вона отримала найвищий бал з програми Міжнародного бакалаврату (IB Diploma) у своїй групі, а також отримала нагороду Dux Litterarum 2022 від BISU. Пауліна хоче продовжити навчання в університеті Великобританії на факультеті географії/охорони навколишнього середовища.

map
46%

випускників BISU

було зараховано до ТОП-200 університетів світу

63%

випускників BISU

вступили до університетів Великої Британії

81%

випускників BISU

вступили до університетів свого першого вибору

Контакти

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Онлайн навчання в Британській міжнародній школі

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

 

Британська міжнародна школа – якісна освіта, яка дасть старт для подальшого успіху

Освіта у школі – найважливіший етап у житті дитини. Саме він служить поштовхом для здобуття вищої освіти та пошуку престижної роботи. Сучасна англійська школа – це те місце, де можна втілити мрії в реальність.

Сучасний підхід до навчання, всебічний розвиток, атестат міжнародного зразка та можливість вступити до найкращих ВНЗ світу – це далеко не все, що дає освіта з британським підходом. Тепер тільки важливо знайти навчальний заклад, де поєднуються всі параметри.

У чому популярність британської школи?

Знання англійської мови на хорошому рівні все частіше стає одним із головних критеріїв прийому на роботу в Україні. Якщо ви шукаєте роботу за кордоном, необхідно володіти мовою абсолютно вільно, щоб скласти складні міжнародні іспити.

У звичайній школі викладають англійську мову, але цей рівень бажає кращого. Потрібно багато займатись додатково, щоб досягти позитивного результату. Однак це велика втрата часу, а англійська приватна школа відразу дозволить якісно вивчати мову і не витрачати такі важливі роки.

Вивчення англійської на належному рівні – далеко не єдине пояснення, чому британські школи в Україні мають такий попит. Серед їх численних переваг:

 • можливість отримати диплом про освіту міжнародного зразка та подальший вступ до кращих ВНЗ по всьому світу;
 • всебічний розвиток дитини, що допоможе максимально розкрити її таланти та здібності;
 • сучасний підхід до викладання.

Варто розуміти, що британська міжнародна школа цим не обмежується. Тут створюється атмосфера, в якій діти максимально розкриють свій творчий потенціал та зможуть здобути гідну освіту.

Як вибрати англійську приватну школу?

Зараз багато шкіл відкривають напрямки з поглибленим вивченням англійської мови. Якщо ви хочете дати своїй дитині все найкраще, вам слід уважно вибирати навчальний заклад.

 • Система освіти. Вам потрібно цікавитись, за якими програмами проводиться навчання та підготовка до університету. Наприклад, IB Diploma або A level. Добре, якщо є можливість отримати атестат українського зразка.
 • З якого віку приймають дитину до навчального закладу. Чудово, якщо приватна школа англійської розрахована на дітей різного віку. Всі знають, що вивчення мови потрібно починати якомога раніше, і малюки 3-х років цілком здатні швидко «увібрати» знання. Хоча до 18 років це зробити теж не пізно.
 • Кого приймають на навчання. Багато хто звик, що приватна школа англійською розрахована тільки на місцевих. Тепер від цього стереотипу трохи відходять і платна школа стає міжнародною, де навчаються діти з різних країн.
 • Загальний підхід. Англомовні школи всебічно розвивають дитину. Це дозволяє не тільки отримати необхідні знання, а й потрібні навички, які допоможуть у подальшому житті та побудові успішної кар’єри.
 • Викладацький склад. У правильному навчальному закладі з англійським ухилом працюють викладачі-носії мови. Це дозволяє максимально поринути у мовне середовище.

Крім цього коли вибиратимете закриті школи, цікавтеся розташуванням, безпекою. Тут мають бути створені найкращі умови для дітей.

Якій престижній школі віддати перевагу?

Зараз англійські приватні школи в Україні є досить популярними, відповідно для дитини можна вибрати найкращий навчальний заклад. Тут важливо продумати кожен момент. Пам’ятайте, що ціна на британські школи не має стати головним критерієм вибору.

British International School Ukraine – це ідеальний навчальний заклад для дитини в Україні. Школа є членом COBIS та Black Sea Schools Group. Хоча це далеко не всі позитивні моменти:

 • Британська міжнародна школа має 3 кампуси у 2 містах: Київ та Дніпро.
 • Тут можуть навчатися діти з різних країн віком від 3 до 18 років.
 • Можливість здобути міжнародний диплом про середню освіту (IBDP та A level). Також можна отримати атестат державного українського зразка.

Нестандартна англійська школа – перший крок до успіху.

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі