Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

БРИТАНСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА В УКРАЇНІ

Вступ

Наші школи & Кампуси

Британська міжнародна школа в Україні (The British International School Ukraine чи BISU)  акредитована Кембриджською міжнародною екзаменаційною комісією як офіційний міжнародний екзаменаційний центр. З часу свого заснування у 1997 році BISU виросла і зараз об’єднує 3 школи у 2 містах. Наші школи пропонують подвійну програму освіти, українську та британську, учням віком від 3 до 18 років. Ми пишаємося членством у COBIS (Раді британських міжнародних шкіл) та Black Sea Schools Group (Групі шкіл країн узбережжя Чорного моря).

Чому BISU

Ми постійно прагнемо досконалості у навчанні та викладанні. BISU отримала широке визнання як найпрестижніша міжнародна школа у країні. Нашими пріоритетами є турбота про добробут кожної дитини, забезпечення високоякісної освіти, надання шкільних послуг батькам та підтримка спільноти BISU.

BISU  — це міжнародна спільнота, що пропагує навчання протягом усього життя. Школа міцно закріпила репутацію привітного середовища, де піклуються про вас та передусім орієнтуються на якість. BISU фокусується на досягненнях, високих показниках академічної успішності та освітній програмі, що є обширною, збалансованою та розробленою з урахуванням індивідуальних потреб дитини.

У BISU навчаються
із задоволенням

Подвійна освіта — британська та українська

Подвійна освіта — британська та українська

Діти складають іспити на міжнародний сертифікат IGCSE, навчаються за програмами IB Diploma або A-level, а також отримують український атестат. Наш підхід дає Вашій дитині різнобічні знання і широкі можливості

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Кваліфіковані, досвідчені, позитивні викладачі

Педагогічний склад BISU — багатонаціональний. В основному, у нас працюють вчителі з Великобританії та англомовних країн, кожен з яких прагне виявити та розвивати таланти, прищеплювати любов до праці та навчання

На шляху до найкращих університетів світу

На шляху до найкращих університетів світу

Допомагаючи вашій дитині досягти високих результатів, ми для неї відчиняємо двері в найпрестижніші ВУЗи світу. Це ключ до успішного майбутнього

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Розвиток навичок, необхідних у 21-му столітті

Ми навчаємо вашу дитину важливим навичкам, які знадобляться в подальшому житті та кар'єрі - відповідальність, критичне мислення, вміння спілкуватися, творчий підхід до вирішення завдань, толерантність до інших культур та відкритість

Відгуки

BISU з гордістю ділиться з вами відгуками наших учнів, випускників та їхніх батьків.

Олена Якубенко .

Мати здобувача освіти BISU

Хочу сказати найтепліші та найщиріші слова. Хочу висловити подяку за гостинність, турботу та мотивацію, які панують у школі завдяки вашим зусиллям, а ще  — за впевнених, чудових і талановитих вчителів. Звичайно, в цьому ваша заслуга та велике досягнення!

Рафік Кадір .

Здобувач освіти BISU

Отримавши оцінки, я справді пишаюся своїми досягненнями. Хочу подякувати всім вам за все, що ви зробили. Я високо оцінюю напружену працю та турботу всіх викладачів у BISU.

Доктор Кабір .

Батько здобувача освіти BISU

Дуже дякую за вашу підтримку, керівництво, консультації, менторство та наставництво, які ви надавали моєму сину та, власне, всім учням Британської школи. Усе це справді допомогло йому підготуватися та успішно скласти екзамени. Щиро дякую всім вчителям BISU за їхній фаховий досвід та знання. Із щирими побажаннями та найтеплішими вітаннями.

Гері Чисхолм .

Викладач BISU

Прибувши з Англії, щоб викладати в цій школі, я отримав унікальний привілей.

Тамара Домбровська .

Мати здобувача освіти BISU

Відмінний рівень навчання, викладачі компетентні. Дитина з радістю відвідує школу.

Катерина Щербаченко .

Мати здобувача освіти BISU

Чудова школа! Вчителі — професіонали своєї справи. У школі панує демократія та повага до дітей. Освіта на найвищому рівні!

Карл Стівен .

Батько здобувача освіти BISU

Моїм дітям тут дуже подобається. Уроки, позакласні заходи, величезна кількість виставок та презентацій, підготовлених дітьми. Спортивна частина також фантастична. Мої хлопчики тепер у захваті від бенч-болу — гри, в яку вони грали в школі і навіть виграли турнір. Також мені подобається, як тут працюють із батьками з питань систем оцінювання та звітності. Рецепція працює просто фантастично — навіть у найбільш напружені години. Я високо оцінюю чудову роботу команди та хочу подякувати персоналу за їхні ентузіазм та креативність.

Дарен Джонсон .

Батько здобувача освіти BISU

Рівень освіти справді високий. Вчителі добрі, розумні та професійні. Вони завжди поруч і готові допомогти, якщо вам щось потрібно. Також високий рівень безпеки.

Марина Марко .

Мати здобувача освіти BISU

Ми провчилися тут декілька років, і за увесь час не було жодних скарг. Чудове ставлення до дитини, вчителі дуже уважні і дають високий рівень знань. Також мені не доводилося хвилюватися про безпеку моєї дитини. Розташування школи дуже зручне. Ми не помітили жодних критичних недоліків.

Чад Перрі .

Батько здобувача освіти BISU

Це справді хороша школа, особливо програма IB (Міжнародного бакалавріату). Вона дає можливість серйозним учням кинути собі виклик. Вчителі тут працюють чудово, приділяючи увагу кожному учню окремо та навчаючи увесь клас одночасно.

Дмитро .

Батько здобувача освіти BISU

BISU — це місце, де дітям дають справжні та необхідні навички. Вони вчаться бути незалежними, розширювати свій кругозір та спілкуватися з представниками різних культур і націй, постійно розвиваючись. Школа навчає молоде покоління позитивно ставитися до себе, дає учням мотивацію та спрямовує на досягнення поставлених цілей. Персонал уважний та професійний. Наша сім’я дуже задоволена.

Арина Асадча .

Учениця BISU

У зв'язку із війною, моя родина переїхала до Англії. Я неймовірно вдячна за вісім років у BISU. Висловлюю велику повагу до зусиль, які ви доклали, щоб інтернаціональна та українська програми стали провідними в нашій країні. Ви змогли зробити цю школу безпечним місцем для навчання та створити багато можливостей для мого майбутнього. Я отримала незабутньою підтримку та допомогу. Навчання в BISU - це честь, без цієї школи, я не стала б людиною якою є зараз.

Про нас

ДОКЛАДНІШЕ

Вітання від керівництва BISU

Ми радо вітаємо дітей та молодь з усього світу. Наше яскраве співтовариство — це саме серце та дух школи.

Відданість традиціям, поєднана з міжнародним світоглядом та застосуванням інновацій, створює навчальне середовище, таке ж унікальне, як і наші учні BISU.

Випускники

Історії успіху

Макар Петренко

У 2023 році Михайло успішно закінчив 9 клас BISU за українською програмою та отримав свідоцтво державного зразка про здобуття загальної базової середньої освіти.

map
46%

випускників BISU

було зараховано до ТОП-200 університетів світу

63%

випускників BISU

вступили до університетів Великої Британії

81%

випускників BISU

вступили до університетів свого першого вибору

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Що таке британська приватна міжнародна школа?

Чому сьогодні дедалі популярнішою стає приватна школа? У сучасному світі однією із запорук успіху, незалежно від обраної професії та місця роботи, є якісна освіта. При цьому не йдеться про опанування тієї чи іншої спеціальності у вищому навчальному закладі. Адже повноцінне й різнобічне навчання має починатися в наймолодшому віці – у дитячому садку або молодших класах. Величезне значення має вивчення англійської мови, яка допомагає вступити як у найкращі національні, так і в іноземні виші, а також дає змогу отримати роботу з гідним доходом.

На жаль, сьогодні далеко не всі дошкільні заклади та школи надають такий рівень навчання. Не кажучи вже про те, на якому рівні учням вдається освоїти основну міжнародну мову – англійську. Дітям доводиться відвідувати додаткові курси, витрачаючи на це багато часу. Але й результат не завжди виправдовує витрачені ресурси. Однак альтернативне та ефективніше рішення все ж таки є, і це міжнародна британська приватна школа в Україні.

Чим ми відрізняємося від інших навчальних закладів? Головна особливість – навчання тут проводиться за британською програмою та у форматі білінгвальної школи. Це не тільки вивчення конкретних дисциплін, а й також розкриття талантів дитини, її здібностей до наук і мистецтва, освоєння нею всіляких корисних навичок, які точно знадобляться в дорослому житті. Після закінчення навчання в приватній англійській школі учні можуть отримати диплом про базову (IGCSE/GCSE) і повну середню освіту як міжнародного зразка (A-level або IB diploma), так і українського. Завдяки цьому вони практично не мають жодних обмежень у виборі вищого навчального закладу для вступу.

Процес навчання в білінгвальній приватній школі

BISU надає можливість розпочати навчання з 3-річного віку і приймає учнів до 18 років. Наймолодші кандидати зараховуються в дитячий садок при британській міжнародній приватній школі. Уже з трьох років вони починають навчатися англійської мови. Матеріали програми продумані з урахуванням усіх вікових особливостей – діти не отримують великого навантаження, основна форма навчання – ігрова. Дізнатися, яка вартість навчання в British International School для дитячого садка можна, зателефонувавши за контактним номером телефону.

Починаючи з 4-річного віку діти зараховуються до підготовчого класу. Тут навчальне навантаження не надто велике, щоб юні учні змогли адаптуватися до особливостей навчання в школі, здобути базові знання та навички, соціалізуватися в колективі.

До першого класу в “Брітіш Інтернешнл Скул” діти зараховуються з 5 років. Також враховується поточний рівень знань абітурієнта. Для цього проводиться співбесіда. Що стосується наступних класів, для вступу потрібно надати документ, що підтверджує успішність дитини, і також пройти співбесіду. Навчальний рік починається 1 вересня і закінчується 30 червня.

Окремо варто згадати про можливості навчання в британській приватній школі дітей з особливими потребами. Якщо дитина потребує спеціального підходу до організації навчального процесу, рішення про її зарахування ухвалює безпосередньо директор нашого закладу. Попередньо дитина проходить співбесіду з фахівцем. Він надасть детальні рекомендації щодо навчання малюка.

Вартість навчання в приватній школі

Щоб дізнатися вартість британської міжнародної школи в Києві

та Дніпрі, ви можете звернутися за контактними номерами телефону. Якщо ви перебуваєте безпосередньо в цих містах, можете завітати до навчальних закладів та отримати цікаву інформацію від адміністраторів.

Слід враховувати, що в British International School ціна за навчання безпосередньо залежить від класу, куди вступає дитина. Також на вартість впливають й інші чинники, наприклад, курс долара тощо. Актуальну вартість навчання краще дізнаватися незадовго до вступу.

У чому популярність британської приватної школи?

Головна причина, через яку учні та їхні батьки обирають саме “Брітіш Скул”, – це можливість вивчити англійську мову та шкільні дисципліни на високому рівні, отримавши документальне тому підтвердження у форматі міжнародних дипломів IB Diploma або A level. Це далеко не всі відмінності. Британська міжнародна білінгвальна школа України надає своїм учням:

  1. Можливість вступу на навчання у віці від 3 до 18 років.
  2. Всебічний розвиток дитини, а не лише вивчення іноземної мови.
  3. Можливість отримання диплома про повну загальну середню освіту міжнародного стандарту та українського атестата.
  4. Вивчення іноземної мови з її носіями.
  5. Можливість вступу до міжнародних та українських університетів.
  6. Залежно від ситуації в країні, доступні онлайн- та очний формати навчання.

Дипломи, які учні отримують після закінчення нашої англійської школи, дають право вступати до найкращих вишів Великої Британії, США, Європи і не тільки. При цьому обирати вони можуть будь-які дисципліни – історію, географію, фінанси, економіку тощо. Отриманий диплом дає змогу випускникам повноцінно реалізувати їхній потенціал, а також у подальшому отримати високооплачувану роботу в тій країні, де вони хотіли б жити. Це підтверджує, що в британській міжнародній школі вартість навчання виправдовує і окупає витрачені на навчання кошти. Підтвердженням тому стануть численні відгуки випускників.

Як обрати англійську приватну школу?

Якщо ви стоїте перед вибором міжнародного освітнього закладу з акцентом на вивчення англійської мови, важливо враховувати кілька основних критеріїв, які допоможуть обрати справді гідний навчальний заклад:

  1. Необхідно звернути увагу на систему освіти. Англійська програма виявиться оптимальним варіантом, оскільки вона зосереджена не тільки на шкільних дисциплінах, а й на розвитку талантів дітей, всебічної ерудованості.
  2. Велике значення має рівень підготовки та формат диплома. Найкращі варіанти – IB Diploma та A level. Також важлива можливість отримання диплома українського зразка.
  3. Перевагою стане вибір шкіл, куди дітей приймають із самого раннього віку – з 3 років. Завдяки цьому змалку вони можуть навчатися в білінгвальній школі та отримувати інформацію одразу двома мовами – українською та англійською. Це не тільки допомагає максимально якісно вивчити іноземну мову, а й розвиває пам’ять, мислення, уяву тощо.

Усе це надає наша елітна середня та початкова школа BISU. З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті або звернувшись до наших фахівців за контактним номером телефону.

Якому закладу віддати перевагу?

Сьогодні в Україні можна зустріти багато престижних міжнародних шкіл. Далеко не всі гарантують високий рівень знань учнів. Велике значення має, хто саме викладає іноземну мову чи інші предмети цією мовою. Найкращий варіант, коли вчителем є носій мови, що передбачено в British International School Ukraine у Дніпрі та Києві.

Під час уроків діти не тільки опановують потрібні знання, а й підвищують свій рівень англійської, покращують вимову або навіть можуть познайомитися зі всілякими сленгами.

Запитання – Відповіді

Розкажіть більше про британську навчальну програму.

Національну навчальну програму Англії (її часто називають Британською навчальною програмою) називають «золотим стандартом» навчання. Вона розділена на фази або ключові етапи:
• Early Years Foundation Stage (ясла та рецепція – для учнів віком від 3 до 4 років);
• Key Stage 1 – Foundation year and Years 1 to 2 – для учнів віком від 5 до 7 років;
• Key Stage 2 – Years 3 to 6 – для учнів віком від 8 до 11 років;
• Key Stage 3 – Years 7 to 9 – для учнів віком від 12 до 14 років;
• Key Stage 4 (IGCSE) – Years 10 to 11 – для учнів віком від 15 до 16 років;
• Key Stage 5 (Sixth Form – IBDP and A- levels) – Years 12 to 13 – для учнів віком від 17 до 18 років.
Англійська мова, математика та природничі науки доповнюються широким спектром предметів, які включають мистецтво, технології та гуманітарні науки. Навчальна програма є збалансованою та широкою. Навчальна програма сприяє духовному, моральному, культурному, розумовому та фізичному розвитку учнів у школі та суспільстві та готує їх до можливостей, обов’язків та досвіду подальшого життя. Навчальний план орієнтований на дитину, і індивідуальні потреби, через диференційоване навчання. Розвиток незалежності, стійкості та навичок мислення вищого рівня є ключовими цілями. Завдяки такому цілісному підходу випускники британських шкіл високо цінуються університетами та компаніями по всьому світу.

Розкажіть мені більше про викладачів, їхні кваліфікації та середовище в BISU.

BISU гарантує, що більшість наших іноземних викладачів є вихідцями зі Сполученого Королівства. На підтвердження тому, що BISU підтримує міжнародний та міжкультурний світогляд, політика школи полягає в забезпеченні присутності вчителів-представників з інших англомовних країн. Усі викладачі BISU мають повну кваліфікацію та мають післявузовську професійну та академічну кваліфікацію. Британська міжнародна приватна школа в Києві покладає найвищі очікування на свою команду викладачів, а системи управління продуктивністю та оцінювання відображають стандарти Сполученого Королівства.

Якою мовою проводяться уроки в школі?

Англійська мова є основною мовою спілкування в школі. Усі уроки проводяться англійською мовою сертифікованими вчителями, які володіють англійською мовою. Українську навчальну програму викладають українською мовою сертифіковані місцеві вчителі.

Де я можу навчатися після BISU?

Міжнародні кваліфікації, які отримують студенти приватноЇ школи BISU, визнаються та цінуються найкращими університетами світу. Це дає нашим випускникам можливість продовжити навчання у Великій Британії або обрати навчання в будь-якій точці світу. Багато студентів BISU були прийняті найкращими вищими учбовими закладами Великобританії. Особлива увага приділяється підтримці та консультуванню наших старших класів, щоб забезпечити їм доступ до найкращих навчальних закладів; відмінні результати та потужне академічне портфоліо на рівнях IGCSE та IB дозволили випускникам BISU успішно вступити до престижних університетів і коледжів Великобританії, Північної Америки та Європи.

У чому різниця між A-levels та IB дипломом?

A-levels і IB диплом є надзвичайно популярними кваліфікаціями, і вибір для кожного студента багато в чому залежить від його індивідуальних особливостей і прагнень.
Обидва вивчаються протягом 2 років, проте ключова відмінність між A-levels і дипломом IB полягає в тому, що IBDP використовує цілісний підхід із 6 обраними предметами, тоді як A-levels складається з 2-3 предметів, які вивчаються більш глибоко. Курс A-levels відповідає загальному стандарту курсової роботи та іспитів, дуже схожому на GCSE та IGCSE. Однак IBDP вимагає подальшого навчання разом із обраними студентами предметами. Курси дуже різні й кожен з них має свої переваги.
Для студентів білінгвальної школи BISU доступна команда консультантів, яка завжди допоможе визначити найкращу індивідуальну програму.

 

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі