Порівняння еквівалентів класів за шкільними роками
Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!
MoreBISU alumni enter the world’s top universities
У центрі уваги BISU — досягнення цілей, висока академічна успішність та навчальна програма, що є обширною, збалансованою та призначена для задоволення індивідуальних потреб дітей.
Нашим майбутнім учням
Британська міжнародна школа в Україні запрошує хлопчиків та дівчаток віком від 3 до 18 років усіх рас, віросповідань та культур. Мовою викладання є англійська. Саме тому здатність успішно увійти до міжнародної складової навчальної програми у розумний строк та благополучно розвиватися в нашому англомовному навчальному середовищі є ключовою вимогою до зарахування в школу.
Для дітей, що відвідують дитсадок, підготовчий клас та початкову школу, занурення в англомовне середовище дозволяє розвинути мовні навички вище середнього рівня — незалежно від того, яким було володіння англійською при вступі. Від учнів 7-13 класів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб розуміти навчальну програму та ефективно засвоювати інформацію відповідно до учбових планів і програм.
Усіх дітей, що бажають навчатися у дитсадку та початковій школі, запрошують прийти до нас на співбесіду. Діти, які подають документи на вступ до 7-9 класів, мають пройти офіційну співбесіду та скласти офіційний іспит з англійської мови та математики.
Ранній розвиток
Розподіл учнів за віком
У межах Школи раннього розвитку є два рівні. У дитсадку проходять підготовку малюки, яким до 1 вересня року вступу виповнилося 3 роки. У підготовчому класі навчаються діти, яким до 1 вересня року вступу виповнилося 4 роки.
Володіння іноземною мовою
Щоб швидко підняти володіння англійською мовою до рівня вище середнього, дітям зазвичай достатньо зануритися в англомовне середовище. З огляду на це, дітей можуть приймати до дитсадка та підготовчого класу незалежно від рівня володіння англійською мовою. Наші вчителі достатньо підготовлені, щоб сприяти засвоєнню мови та допомагати в навчанні дітям, що не є носіями англійської.
Попередній відбір та співбесіди
Усім дітям, які претендують на вступ, пропонують прийти в школу на співбесіду до офіційного зарахування. Співбесіда, яка дає змогу майбутнім учням та вчителям зустрітися та налагодити взаємодію у справжньому шкільному середовищі, допомагає виявити будь-які проблеми, що можуть вплинути на здатність дитини комфортно розпочати освоєння програми. Окрім того, таким чином можна провести неформальне знайомство з дітками, зарахованими до дитсадка та підготовчого класу.
Інші вимоги до вступу
Особливі потреби. Дітей, що претендують на вступ та мають незначні проблеми із соціалізацією/психологічні проблеми, труднощі з навчанням чи інші особливі потреби, направляють до нашого Координатора з особливих освітніх потреб (Special Educational Needs Coordinator, SENCO) для оцінки. Рішення про зарахування дитини приймає Директор на підставі рекомендації Координатора з особливих освітніх потреб. На жаль, школа не обладнана таким чином, щоб задовольнити потреби людей, які пересуваються на інвалідних візках. Вбиральня. Усі учні Школи раннього розвитку повинні самостійно відвідувати вбиральню.
Початкова школа
Розподіл учнів за віком
Клас за роком вступу | Вік до 31 серпня |
1 клас | Від 5 років |
2 клас | Від 6 років |
3 клас | Від 7 років |
4 клас | Від 8 років |
5 клас | Від 9 років |
6 клас | Від 10 років |
Розподіл по класах визначається суворо за віком на 1 вересня навчального року вступу. Учні приїжджають до Британської міжнародної школи в Україні з багатьох різних країн, де шкільні календарі та принципи зарахування в навчальні заклади за віком відрізняються. Наша політика з орієнтацією на 1 вересня як дату відліку та розподіл учнів за віком відображає наше переконання, що це найбільш оптимальна класифікація з урахуванням соціальної, емоційної та академічної готовності дітей до відвідування школи. Ми розуміємо, що деякі батьки можуть висловити бажання, щоб їхніх дітей розподілили у класи відповідно до освітньої системи їх батьківщини. Однак, щоб забезпечити найбільш відповідне навчальне середовище для всіх учнів початкової школи, ми не допускаємо винятків із зазначеної вище політики розподілу учнів за віком.
Володіння іноземною мовою
Щоб швидко підняти володіння англійською мовою до рівня вище середнього, дітям зазвичай достатньо зануритися в англомовне середовище. Однак при цьому ми розуміємо, що дітям, які вступають до початкової школи, зовсім чи майже не володіючи англійською, може знадобитися додаткова допомога. У групах 1-5 класів працює вчитель-асистент. У кожному класі він надає додаткову мовну допомогу щодо використання англійської мови. Така допомога надається і для 6 класу, якщо в цьому є потреба.
Попередній відбір та співбесіди
Діти, що претендують на вступ до 1-6 класів, повинні зустрітися з директором та/або керівником школи. Оцінюючи можливість зарахування дитини, ми перевіряємо записи про її успішність у поточному/попередньому місці навчання. Якщо учень не може надати документи про успішність у попередній школі, для оцінки його здатності навчатися за нашою програмою необхідна офіційна співбесіда.
Інші вимоги до вступу
Організація класів. Від підготовчого до 6 класу кількість учнів в одній групі не перевищує 21. Після набрання такої кількості застосовується система списків очікування. Проте школа залишає за собою право прийняти одного додаткового учня в кожен клас, починаючи від підготовчих, якщо така дитина походить із сім’ї носіїв англійської мови та/або міжнародної сім’ї.
Особливі потреби. Дітей, що претендують на вступ та мають незначні проблеми із соціалізацією/психологічні проблеми, труднощі з навчанням чи інші особливі потреби, направляють до нашого Координатора з особливих освітніх потреб (Special Educational Needs Coordinator, SENCO) для оцінки.
Рішення про зарахування дитини приймає Директор на підставі рекомендації Координатора з особливих освітніх потреб. На жаль, школа не обладнана таким чином, щоб задовольнити потреби людей, які пересуваються на інвалідних візках.
Середня школа
Розподіл учнів за віком
Клас за роком вступу | Вік до 31 серпня |
7 клас | 11 років |
8 клас | 12 років |
9 клас | 13 років |
10 клас | 14 років |
11 клас | 15 років |
12 клас | 16 років |
13 клас | 17 років |
Розподіл учнів за віком у 7-13 класи здійснюється з орієнтацією на 1 вересня як граничну дату для визначення віку. Розподіл учнів за віком у середній школі майже завжди здійснюється за вказаним вище принципом.
На розсуд Директора допускаються винятки, якщо учень уже навчається в еквівалентному класі в іншій шкільній системі (наприклад, учні, які переходять зі шкіл країн Південної півкулі). Вважається, що такі учні здатні розпочати навчання за відповідною навчальною програмою Британської міжнародної школи в Україні у групі за роком.
Володіння іноземною мовою
Від учнів 7-9 класів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб ефективно засвоювати інформацію відповідно до наших учбових програм. Якщо у нас виникають сумніви щодо здатності майбутнього учня засвоювати навчальну програму, ми перевіряємо рівень його володіння англійською мовою. За необхідності школа розгляне варіанти, які дозволять дитині отримати додаткову допомогу щодо використання англійської мови в межах школи. 10-11 класам ми пропонуємо складні навчальні програми, орієнтовані на учнів, які планують вступити до коледжу чи університету в Європі, Північній Америці та інших регіонах світу. На цьому етапі учні повинні мати досить високий рівень мовленнєвої компетентності з англійської мови. Всі учні, які подають документи до середньої школи, повинні надати шкільні записи за попередні два навчальні роки та/або іншу документацію, що підтверджує рівень володіння англійською мовою. Їх також можуть попросити скласти академічний тест для оцінювання знань. За умови підтвердження академічних здібностей школа розгляне варіанти, які дозволять дитині отримувати додаткову мовну допомогу щодо використання англійської мови в межах школи.
Попередній відбір та співбесіди
Діти, що претендують на вступ до 7-9 класів, а також 10-13 класів, повинні пройти офіційну співбесіду, яка проводиться у присутності принаймні одного з батьків/опікунів дитини. В межах співбесіди майбутній учень повинен буде скласти офіційний іспит з англійської мови та математики. Оцінюючи можливість зарахування дитини, ми переглядаємо її шкільні записи в тих випадках, коли у нас виникають запитання щодо здатності майбутнього учня навчатися за нашою програмою. Оскільки рівень освітньої програми в 10-13 класах є поглибленим, можна припустити, що дитина, ймовірно, не зможе вступити до школи, якщо є відчуття, що через недостатній рівень володіння англійською мовою вона не впорається з іспитами, які потрібно складати після завершення навчання. Відповідно до вимог нашої школи, іноземні учні, що прибувають з-за меж України із країн, що не є російськомовними, повинні до свого зарахування подати документи про успішність англійською мовою чи в перекладі англійською мовою зі своєї попередньої школи. Ці документи можуть включати звіти, виписки/табелі та результати стандартизованих тестів, будь-які звіти консультанта або психолога та рекомендації. Школа залишає за собою право звернутися до попередньої школи майбутнього учня до його зарахування.
Інші вимоги до вступу
Організація класів. Кількість учнів у 7-11 класах не перевищує 20 осіб у одній групі. У класі, де здійснюється підготовка за програмою IB Diploma, може бути максимум 15 учнів. Після набрання такої кількості застосовується система списків очікування. Проте школа залишає за собою право прийняти одного додаткового учня в кожен клас, починаючи від підготовчих, якщо така дитина походить із сім’ї носіїв англійської мови та/або міжнародної сім’ї.
Особливі потреби. Дітей, що претендують на вступ та мають незначні проблеми із соціалізацією/психологічні проблеми, труднощі з навчанням чи інші особливі потреби, направляють до нашого Координатора з особливих освітніх потреб (Special Educational Needs Coordinator, SENCO) для оцінки. Рішення про зарахування дитини приймає Директор на підставі рекомендації Координатора з особливих освітніх потреб. На жаль, школа не обладнана таким чином, щоб задовольнити потреби людей, які пересуваються на інвалідних візках.
Порівняння еквівалентів класів за шкільними роками
Контакти
Онлайн навчання
Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1
+38 (044) 596 18 28
+38 (050) 412 48 84
info@britishschool.ua
Дитячий садок на Печерську
Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1
+38 (044) 596 18 28
+38 (050) 412 48 84
info.pe@britishschool.ua
Початкова та середня школа на Печерську
Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1
+38 (044) 596 18 28
+38 (050) 412 48 84
info.pe@britishschool.ua
Дитячий садок на Нивках
Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45
+38 (044) 239 21 21
+38 (066) 303 75 78
info.np@britishschool.ua
Початкова та середня школа на Нивках
Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45
+38 (044) 502 39 09
+38 (050) 410 46 44
info.ns@britishschool.ua
Дитячий садок у Дніпрі
Дніпро, вул. Антоновича, 39а
+38 (056) 767 18 28
+38 (050) 458 80 22
info.dn@britishschool.ua
Початкова та середня школа у Дніпрі
Дніпро, вул. Антоновича, 39а
+38 (056) 767 18 28
+38 (050) 458 80 22
info.dn@britishschool.ua
Екстернат
Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1
+38 (044) 596 18 28
+38 (050) 412 48 84
info@britishschool.ua