Alumni
11.10.2021

Випускники BISU: Олександр Український розповідає про навчання в Великобританії

Олександр Український, брат учениці BISU, недавно відвідав Печерську школу, щоб зустрітися з нашими старшокласниками і поговорити про майбутнє. Ми також поставили кілька запитань Олександру з приводу його життя і навчання за кордоном.

BISU: Що Ви вивчаєте в університеті?

Олександр: Я отримав ступінь бакалавра бухгалтерського обліку та фінансів в Університеті Оксфорд Брукс і ступінь магістра інвестиційного менеджменту в бізнес-школі Джона Каса при Лондонському міському університеті.

BISU: Чому Ви обрали саме цей університет?

Олександр: Спочатку вибір припав на Лондонський університет Королеви Марії. Я вчився за програмою A-Level, був “четвірочником” і хотів отримати ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку і фінансів. На той момент Лондонський університет Королеви Марії був найкращим варіантом. Однак, як я вже пояснював учням під час зустрічі, я зробив помилку при подачі заяви на візу, і мою заяву було відкладено до наступного року. Не гаючи року, я подав документи до Oxford Brookes University. Це був мій рятувальний круг. І я дуже радий, що опинився в Бруксі.

BISU: Що Вам найбільше подобається в навчанні в Європі?

Олександр: Важко сказати, правда. Розташування, поло і свобода. Розташування: я вчився в Оксфорді, а це дуже гарне місто з багатою історією, де панує по-справжньому автентична атмосфера. Вона мотивує вчитися, розвивати нові хобі, займатися спортом. Поло: сам по собі цікавий вид спорту, як його називають «спорт королів і король спорту». Що ще важливо – це заходи, багато офіційних заходів, таких як обіди або бали. Особисто мені дуже сподобалося ходити на них в гарному костюмі. У цьому їхня відмінність від звичайних клубів. Свобода: ви починаєте жити у світі, де робите власні вибори і берете на себе повну відповідальність за ці вибори, як дорослі люди. Ви покладаєтеся на себе. Ви формуєте своє життя, роблячи правильний і неправильний вибір.

BISU: Що найскладніше в тому, щоб вчитися і жити в Великобританії?

Олександр: Свобода і незалежність. Я почав вчитися в Великобританії у віці 12 років. У перший рік (я тоді пішов у 6 клас) в молодшій школі не було жодної російськомовної людини, ні вчителя, ні дитини. Мені довелося адаптуватися і набути впевненості в англійській мові. Я знав мову та міг практично всіх і все розуміти, але було дуже важко почати говорити і подолати страх припуститися помилки. Я витратив на це 3 тижні. Після цього я просто не міг перестати говорити. Стало легко.

Коли ви в школі, вчителі ще “переслідують” вас, нагадують про ваші дедлайни. В університеті ви повністю надані самі собі. Ніхто не женеться за вами, вся відповідальність лягає тільки на вас. Якщо ви забули терміни подачі матеріалу, то вам доводиться залагоджувати цю ситуацію з викладачем. Або ви просто провалите предмет, що погано. Також неправильно пустити навчання на самоплив. Якщо ви хочете отримати вищу освіту з хорошими оцінками, вам доведеться додатково попрацювати, вивчити предмет і застосувати отримані знання на практиці, щоб подивитися на вашу роботу під іншим кутом.

BISU: Ви завели там багато нових друзів?

Олександр: Так! Я зрозумів, що спілкування в університеті не менш важливо, ніж навчання. Я доcі підтримую зв’язок з друзями з обох університетів та з іншими людьми, яких я зустрів завдяки своїм друзям і захопленням. Вони – з різних верств суспільства, культур і сфер діяльності.

BISU: Які у вас були улюблені предмети в школі?

Олександр: Математика, дизайн і технології, географія, економіка, бізнес, хімія.

BISU: Що було для Вас найважливішим досягненням, крім академічних успіхів?

Олександр: ПОЛО! Я почав займатися поло в Оксфорд-Брукс. Моя команда (Oxford Brookes) посіла 2-е місце (рівень новачків) серед понад 30 клубів поло британських університетів під час зимових національних чемпіонатів 2019 року. Пізніше моя команда Лондонського університету також посіла 2-е місце (середній рівень) на зимових національних змаганнях 2020 року. Мені випала честь, що мене запросили зіграти матч за поло-клуб Оксфордського університету (середній рівень).

BISU: Які у вас плани на майбутнє?

Олександр: Я отримав контракт від PricewaterhouseCoopers (PWC). Так що найближчі 3-4 роки буду дуже зайнятий.

BISU: Який головні рекомендації Ви б дали нинішнім учням BISU?

Олександр: Використовуйте свободу з розумом – насолоджуйтеся нею і знайдіть час, щоб спробувати щось нове. Знайомтеся з новими людьми, вони стануть вашими друзями або, можливо, відкриють для вас нові можливості. Подорожувати! Подорож країною або за кордон з новими друзями – одне з кращих відчуттів, які у мене коли-небудь були. Подорожі приносять задоволення, і ви розширюєте свої знання. Стажування! Хочу підкреслити, наскільки вони важливі. Коли ви починаєте шукати роботу, стажування і всі ваші позакласні заняття допоможуть вам виділитися серед інших кандидатів. Крім того, як правило, ви залишаєтеся працювати в компаніях, де проходили стажування. Роботодавці покличуть вас назад без зайвих тестів, і це полегшить життя, вам не доведеться відчайдушно шукати нове місце роботи.

Ми знаємо, що голос та думки випускників мають величезний вплив на зростання успішності учнів. Колись випускники сиділи за тими ж партами, що і нинішні учні. А тепер вони зробили крок за межі середньої школи у доросле життя. Вони – реальний приклад майбутньої кар’єри. І хто, крім них, може краще порадити, пояснити і надихнути наших учнів на здійснення своєї мрії.

Ми вітаємо Олександра з його досягненнями та дякуємо за те, що він поділився своїми особистим і професійним досвідом з учнями BISU.

Категорії: Alumni

Популярні статті

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Випускний IB Diploma 2021

Цього року ми провели у школі урочистий захід разом із нашими випускниками

Пікнік з плюшевими ведмежатами

Найкращий спосіб зустріти літо — насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, тому саме так ми і вчинили!

Конкурс «Видатні математики»

BISU перемагає у математичному змаганні!

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали престижний знак Blue Circle

Віртуальний хор шкіл Чорного моря

BISU та міжнародна спільнота

5-річчя як Міжнародна школа бакалаврату (IB)

BISU стала Всесвітньою школою IB у 2015 році

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі