Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
Alumni
11.10.2021

Випускники: Олександр Український розповідає про навчання в Великобританії

Олександр Український, брат учениці BISU, недавно відвідав Печерську школу, щоб зустрітися з нашими старшокласниками і поговорити про майбутнє. Ми також поставили кілька запитань Олександру з приводу його життя і навчання за кордоном.

BISU: Що Ви вивчаєте в університеті?

Олександр: Я отримав ступінь бакалавра бухгалтерського обліку та фінансів в Університеті Оксфорд Брукс і ступінь магістра інвестиційного менеджменту в бізнес-школі Джона Каса при Лондонському міському університеті.

BISU: Чому Ви обрали саме цей університет?

Олександр: Спочатку вибір припав на Лондонський університет Королеви Марії. Я вчився за програмою A-Level, був “четвірочником” і хотів отримати ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку і фінансів. На той момент Лондонський університет Королеви Марії був найкращим варіантом. Однак, як я вже пояснював учням під час зустрічі, я зробив помилку при подачі заяви на візу, і мою заяву було відкладено до наступного року. Не гаючи року, я подав документи до Oxford Brookes University. Це був мій рятувальний круг. І я дуже радий, що опинився в Бруксі.

BISU: Що Вам найбільше подобається в навчанні в Європі?

Олександр: Важко сказати, правда. Розташування, поло і свобода. Розташування: я вчився в Оксфорді, а це дуже гарне місто з багатою історією, де панує по-справжньому автентична атмосфера. Вона мотивує вчитися, розвивати нові хобі, займатися спортом. Поло: сам по собі цікавий вид спорту, як його називають «спорт королів і король спорту». Що ще важливо – це заходи, багато офіційних заходів, таких як обіди або бали. Особисто мені дуже сподобалося ходити на них в гарному костюмі. У цьому їхня відмінність від звичайних клубів. Свобода: ви починаєте жити у світі, де робите власні вибори і берете на себе повну відповідальність за ці вибори, як дорослі люди. Ви покладаєтеся на себе. Ви формуєте своє життя, роблячи правильний і неправильний вибір.

BISU: Що найскладніше в тому, щоб вчитися і жити в Великобританії?

Олександр: Свобода і незалежність. Я почав вчитися в Великобританії у віці 12 років. У перший рік (я тоді пішов у 6 клас) в молодшій школі не було жодної російськомовної людини, ні вчителя, ні дитини. Мені довелося адаптуватися і набути впевненості в англійській мові. Я знав мову та міг практично всіх і все розуміти, але було дуже важко почати говорити і подолати страх припуститися помилки. Я витратив на це 3 тижні. Після цього я просто не міг перестати говорити. Стало легко.

Коли ви в школі, вчителі ще “переслідують” вас, нагадують про ваші дедлайни. В університеті ви повністю надані самі собі. Ніхто не женеться за вами, вся відповідальність лягає тільки на вас. Якщо ви забули терміни подачі матеріалу, то вам доводиться залагоджувати цю ситуацію з викладачем. Або ви просто провалите предмет, що погано. Також неправильно пустити навчання на самоплив. Якщо ви хочете отримати вищу освіту з хорошими оцінками, вам доведеться додатково попрацювати, вивчити предмет і застосувати отримані знання на практиці, щоб подивитися на вашу роботу під іншим кутом.

BISU: Ви завели там багато нових друзів?

Олександр: Так! Я зрозумів, що спілкування в університеті не менш важливо, ніж навчання. Я доcі підтримую зв’язок з друзями з обох університетів та з іншими людьми, яких я зустрів завдяки своїм друзям і захопленням. Вони – з різних верств суспільства, культур і сфер діяльності.

BISU: Які у вас були улюблені предмети в школі?

Олександр: Математика, дизайн і технології, географія, економіка, бізнес, хімія.

BISU: Що було для Вас найважливішим досягненням, крім академічних успіхів?

Олександр: ПОЛО! Я почав займатися поло в Оксфорд-Брукс. Моя команда (Oxford Brookes) посіла 2-е місце (рівень новачків) серед понад 30 клубів поло британських університетів під час зимових національних чемпіонатів 2019 року. Пізніше моя команда Лондонського університету також посіла 2-е місце (середній рівень) на зимових національних змаганнях 2020 року. Мені випала честь, що мене запросили зіграти матч за поло-клуб Оксфордського університету (середній рівень).

BISU: Які у вас плани на майбутнє?

Олександр: Я отримав контракт від PricewaterhouseCoopers (PWC). Так що найближчі 3-4 роки буду дуже зайнятий.

BISU: Який головні рекомендації Ви б дали нинішнім учням BISU?

Олександр: Використовуйте свободу з розумом – насолоджуйтеся нею і знайдіть час, щоб спробувати щось нове. Знайомтеся з новими людьми, вони стануть вашими друзями або, можливо, відкриють для вас нові можливості. Подорожувати! Подорож країною або за кордон з новими друзями – одне з кращих відчуттів, які у мене коли-небудь були. Подорожі приносять задоволення, і ви розширюєте свої знання. Стажування! Хочу підкреслити, наскільки вони важливі. Коли ви починаєте шукати роботу, стажування і всі ваші позакласні заняття допоможуть вам виділитися серед інших кандидатів. Крім того, як правило, ви залишаєтеся працювати в компаніях, де проходили стажування. Роботодавці покличуть вас назад без зайвих тестів, і це полегшить життя, вам не доведеться відчайдушно шукати нове місце роботи.

Ми знаємо, що голос та думки випускників мають величезний вплив на зростання успішності учнів. Колись випускники сиділи за тими ж партами, що і нинішні учні. А тепер вони зробили крок за межі середньої школи у доросле життя. Вони – реальний приклад майбутньої кар’єри. І хто, крім них, може краще порадити, пояснити і надихнути наших учнів на здійснення своєї мрії.

Ми вітаємо Олександра з його досягненнями та дякуємо за те, що він поділився своїми особистим і професійним досвідом з учнями BISU.

Категорії: Alumni

Популярні статті

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі