Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
British Education
29.12.2021

BISU пропонує програму A level

Цього року Британська міжнародна школа в Україні впровадила дворічну програму A level для учнів випускних класів

Ті, хто здобув Кембриджський міжнародний сертифікат про неповну середню освіту Cambridge IGCSE, можуть продовжити навчання в приватній школі та підготуватися до вступу до університету. Ми є першим і єдиним освітнім закладом в Україні, який пропонує програму A level.

Пан Патрік Гленнон і пані Сара Бедфорд розкажуть нам детальніше про можливості цієї програми.

Що таке програма A level? 

— Це програма підвищеного рівня (з англійської “advanced qualifications”- скорочено “А level”) на здобуття сертифікату про повну середню освіту; вона є наступною після здобуття сертифікату про неповну середню освіту IGCSE. За програмою A level учні навчаються протягом двох років. Вони обирають три-чотири предмети. Зазвичай, три предмети є обов’язковим мінімумом для вступу до більшості університетів. Сертифікат А level визнається університетами Великобританії та вищими навчальними закладами у всьому світі.

Як працює програма A level? 

— A levels – дворічна лінійна програма, яка включає чотири блоки або модулі. Учні складають іспити в кінці дворічного періоду. Проте, якщо вони не бажають продовжувати навчання за програмою, у них є можливість скласти іспит наприкінці першого року. Вони отримують оцінки від A* (вищий бал) до E (низький бал), при цьому прохідний бал до університету починається з оцінки C (добре) і вище. Звісно, у школі на Нивках наші учні намагаються досягти найкращих результатів.

Як вступити до програми А level? 

На іспитах IGCSE учні мають отримати гарні оцінки від A*до C з п’яти предметів, включаючи англійську мову та математику. Крім того, учням потрібна оцінка В або вище з окремих предметів, які вони хочуть далі вивчати, щоб успішно навчатися за програмою А level.

Як оцінюється програма level? 

— Це дворічна програма. Наприкінці двох років учні складатимуть іспити та отримають оцінки від A* до E.  A levels – складна і поглиблена програма. Наприкінці двох років учні складатимуть іспити та отримають оцінки від A* до E. A levels – складна і поглиблена програма. Незважаючи на це, наш випускний клас ставить за мету показати 100-відсоткову успішність при складанні іспитів. За прогнозами, 50% наших учнів отримають вищий бал A* або відмінну оцінку A з усіх предметів. Ми дуже пишаємося такими досягненнями.

Які екзаменаційні комісії оцініють програму А level? 

— Існує кілька міжнародних екзаменаційних комісій, які оцінюють програму A level. Часто школи звертаються до Edexcel або Cambridge International Assessment. Наша школа співпрацює з Cambridge International Assessment.

Яка різниця між програмами A level та дипломомIB? 

— Програма Міжнародного бакалаврату (IB) передбачає цілісний підхід. Кожен учень вивчає шість предметів на додаток до основних, які включають розгорнутий реферат, теорію пізнання та творчість, дію і служіння. Деякі предмети є обов’язковими. Впродовж програми A level кожен учень вивчає три предмети, і обов’язкових предметів немає. Тому учень може припинити вивчення предметів, які йому більше не потрібні.

Як зробити вибір між програмами A level та IB? 

— Це важкий вибір, і він залежить від кожного учня, від того, що він/вона хоче вивчати, де саме він/вона хоче навчатися. Наші вчителі випускних класів мають британську освіту. Вони розуміють складнощі з вибором програми і завжди раді підтримати учнів та допомогти прийняти правильне рішення.

Як визначити, чи підходить мені програма A level? 

— Якщо вам подобається академічне навчання і ви хочете обрати з широкого кола предметів ті, що вам подобаються, то програма А level – правильний вибір. Якщо у вас є пристрасть до окремого предмета, тоді ви можете зосередитися на його вивченні. Програма A level вважається глибинною та інтенсивною, університети та роботодавці цінують цю програму за рівень підготовки випускників.

Які предмети вивчають за програмою A level? 

— Програма A level не має обов’язкових предметів, тому учні можуть вільно вивчати предмети, які їх цікавлять або будуть корисними в майбутньому навчанні чи кар’єрі. Зазвичай учні вивчають три предмети. Це можуть бути предмети, які вони могли вивчати раніше, наприклад, математика чи фізика. Або це можуть бути предмети, які вони ніколи не вивчали раніше, але хотіли б, наприклад, психологію чи право.

Якщо я хочу залишити поле можливостей відкритим? 

— Вивчення певних предметів за програмою A level дозволить вам залишати свої можливості відкритими. Ці предмети відомі як допоміжні. Наприклад, англійська література, математика, природничі науки та географія. Вивчення таких дисциплін надасть більше можливостей до адаптації під різні програми університеті. Безумовно, важливо розглянути можливість включити допоміжні предмети до програми A level.

Які предмети вивчають учні BISU за програмою A level? 

— Поєднуючи очне та змішанe навчання, ми забезпечуємо нашим учням широкий доступ до широкого кола предметів. Наші нинішні старшокласники вивчають англійську літературу, математику, вищу математику, фізику, комп’ютерні науки та російську мову. Є багато інших предметів. Двоє наших учнів планують вступити до Оксфорду та Кембриджу – університетів, які входять до числа кращих у світі.

Що ще програма A level пропонує учням школи на Нивках?

— У школі на Нивках ми також пропонуємо факультативні програми для підвищення знань та розвиток додаткових навичок. Вони націлені на формування різнобічно розвинених особистостей та допомагають учням створити резюме, яке дозволить їм вступити до найкращих університетів світу. Сюди входить проєкт Race4Good, де ми змагаємося з іншими школами по всьому світу. Факультатив включає наставництво, тобто наші старшокласники підтримують молодших школярів. Це одна з ініціатив британської освітньої благодійної організації ASDAN. Також ми співпрацюємо з IELTS (International English Language Testing System”), міжнародною системою оцінок англійської мови, яка дозволяє нашим учням продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою. Також треба зазначити Міжнародну премію герцога Единбурзького. Ми – перша приватна школа в Україні, яка бере участь у конкурсі на отримання цієї престижної нагороди.

Категорії: British Education

Популярні статті

Система факультетів у BISU

У нашій школі розпочала роботу House System – система факультетів. Це перевірена часом традиція, яка успішно використовується в багатьох школах світу. З гордістю впроваджуємо її в BISU! У рамках цієї системи учні будуть поділені на групи, або "факультети" – "Допитливість", "Просвітлення", "Стійкість", "Натхнення" – кожен з яких матиме свою унікальну індивідуальність, кольори та правила.

Всесвітній тиждень книги

Нещодавно ми святкували Всесвітній тиждень книги. Ми ділилися своїми враженнями від книг та визнавали їхню безмежну силу надихати, навчати та дарувати радість.

День Соборності України

22 січня українці у всьому світі святкували День Соборності в пам'ять про Акт Злуки – об’єднання українських земель в одну соборну державу в 1919 році.

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі