Як підтримати Україну

More
British Education
29.12.2021

BISU пропонує програму A level

Цього року Британська міжнародна школа в Україні впровадила дворічну програму A level для учнів випускних класів

Ті, хто здобув Кембридзький міжнародний сертифікат про неповну середню освіту Cambridge IGCSE, можуть продовжити навчання в приватній школі та підготуватися до вступу до університету. Ми є першим і єдиним освітнім закладом в Україні, який пропонує програму A level.

Пан Патрік Гленнон і пані Сара Бедфорд розкажуть нам детальніше про можливості цієї програми.

Що таке програма A level? 

— Це програма підвищеного рівня (з англійської “advanced qualifications”- скорочено “А level”) на здобуття сертифікату про повну середню освіту; вона є наступною після здобуття сертифікату про неповну середню освіту IGCSE. За програмою A level учні навчаються протягом двох років. Вони обирають три-чотири предмети. Зазвичай, три предмети є обов’язковим мінімумом для вступу до більшості університетів. Сертифікат А level визнається університетами Великобританії та вищими навчальними закладами у всьому світі.

Як працює програма A level? 

— A levels – дворічна лінійна програма, яка включає чотири блоки або модулі. Учні складають іспити в кінці дворічного періоду. Проте, якщо вони не бажають продовжувати навчання за програмою, у них є можливість скласти іспит наприкінці першого року. Вони отримують оцінки від A* (вищий бал) до E (низький бал), при цьому прохідний бал до університету починається з оцінки C (добре) і вище. Звісно, у школі на Нивках наші учні намагаються досягти найкращих результатів.

Як вступити до програми А level? 

На іспитах IGCSE учні мають отримати гарні оцінки від A*до C з п’яти предметів, включаючи англійську мову та математику. Крім того, учням потрібна оцінка В або вище з окремих предметів, які вони хочуть далі вивчати, щоб успішно навчатися за програмою А level.

Як оцінюється програма level? 

— Це дворічна програма. Наприкінці двох років учні складатимуть іспити та отримають оцінки від A* до E.  A levels – складна і поглиблена програма. Наприкінці двох років учні складатимуть іспити та отримають оцінки від A* до E. A levels – складна і поглиблена програма. Незважаючи на це, наш випускний клас ставить за мету показати 100-відсоткову успішність при складанні іспитів. За прогнозами, 50% наших учнів отримають вищий бал A* або відмінну оцінку A з усіх предметів. Ми дуже пишаємося такими досягненнями.

Які екзаменаційні комісії оцініють програму А level? 

— Існує кілька міжнародних екзаменаційних комісій, які оцінюють програму A level. Часто школи звертаються до Edexcel або Cambridge International Assessment. Наша школа співпрацює з Cambridge International Assessment.

Яка різниця між програмами A level та дипломомIB? 

— Програма Міжнародного бакалаврату (IB) передбачає цілісний підхід. Кожен учень вивчає шість предметів на додаток до основних, які включають розгорнутий реферат, теорію пізнання та творчість, дію і служіння. Деякі предмети є обов’язковими. Впродовж програми A level кожен студент вивчає три предмети, і обов’язкових предметів немає. Тому учень може припинити вивчення предметів, які йому більше не потрібні.

Як зробити вибір між програмами A level та IB? 

— Це важкий вибір, і він залежить від кожного учня, від того, що він/вона хоче вивчати, де саме він/вона хоче навчатися. Наші вчителі випускних класів мають британську освіту. Вони розуміють складнощі з вибором програми і завжди раді підтримати учнів та допомогти прийняти правильне рішення.

Як визначити, чи підходить мені програма A level? 

— Якщо вам подобається академічне навчання і ви хочете обрати з широкого кола предметів ті, що вам подобаються, то програма А level – правильний вибір. Якщо у вас є пристрасть до окремого предмета, тоді ви можете зосередитися на його вивченні. Програма A level вважається глибинною та інтенсивною, університети та роботодавці цінують цю програму за рівень підготовки випускників.

Які предмети вивчають за програмою A level? 

— Програма A level не має обов’язкових предметів, тому учні можуть вільно вивчати предмети, які їх цікавлять або будуть корисними в майбутньому навчанні чи кар’єрі. Зазвичай учні вивчають три предмети. Це можуть бути предмети, які вони могли вивчати раніше, наприклад, математика чи фізика. Або це можуть бути предмети, які вони ніколи не вивчали раніше, але хотіли б, наприклад, психологію чи право.

Якщо я хочу залишити поле можливостей відкритим? 

— Вивчення певних предметів за програмою A level дозволить вам залишати свої можливості відкритими. Ці предмети відомі як допоміжні. Наприклад, англійська література, математика, природничі науки та географія. Вивчення таких дисциплін надасть більше можливостей до адаптації під різні програми університеті. Безумовно, важливо розглянути можливість включити допоміжні предмети до програми A level.

Які предмети вивчають учні BISU за програмою A level? 

— Поєднуючи очне та змішанe навчання, ми забезпечуємо нашим учням широкий доступ до широкого кола предметів. Наші нинішні старшокласники вивчають англійську літературу, математику, вищу математику, фізику, комп’ютерні науки та російську мову. Є багато інших предметів. Двоє наших учнів планують вступити до Оксфорду та Кембриджу – університетів, які входять до числа кращих у світі.

Що ще програма A level пропонує учням школи на Нивках?

— У школі на Нивках ми також пропонуємо факультативні програми для підвищення знань та розвиток додаткових навичок. Вони націлені на формування різнобічно розвинених особистостей та допомагають учням створити резюме, яке дозволить їм вступити до найкращих університетів світу. Сюди входить проєкт Race4Good, де ми змагаємося з іншими школами по всьому світу. Факультатив включає наставництво, тобто наші старшокласники підтримують молодших школярів. Це одна з ініціатив британської освітньої благодійної організації ASDAN. Також ми співпрацюємо з IELTS (International English Language Testing System”), міжнародною системою оцінок англійської мови, яка дозволяє нашим учням продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою. Також треба зазначити Міжнародну премію герцога Единбурзького. Ми – перша приватна школа в Україні, яка бере участь у конкурсі на отримання цієї престижної нагороди.

Категорії: British Education

Популярні статті

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Різдвяний концерт у BISU

Запрошуємо вас на унікальний різдвяний концерт

День візерунків у дитячому садку

12 листопада ми влаштували День візерунків для наших наймолодших учнів.

День пам’яті полеглих

Наша школа взяла участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у військових конфліктах, яка проходила в київському Парку Слави.

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі