Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
Teaching Practice
15.09.2021

Як BISU підтримує дітей з особливими освітніми потребами

Ми – британська міжнародна приватна школа, що об'єднує три кампуси в межах Києва та Дніпра. Ми маємо сильну, багатоаспектну етику, яка ґрунтується на наступному баченні, місії та цінностях:

  • Просувати, розвивати та відзначати досягнення.
  • Бути центром досконалості для кожної дитини.
  • На основі британського підходу до освіти пропонувати щасливе оточення, де учні демонструють значні успіхі та роблять відкриття, і де персонал, учні та батьки націлені на результат.

Ми прагнемо, щоби кожна дитина розкрила свій особистий, соціальний, емоційний і академічний потенціал у всіх областях освітньої програми.

Цей документ пояснює, як ми підтримуємо всіх наших учнів, включаючи тих, хто має SEND (особливі освітні потреби), аби вони повністю реалізували свої здібності.

Тут перераховані не всі навички, ресурси та технології, які ми використовуємо для досягнення цієї мети, оскільки вони постійно вдосконалюються та модифікуються відповідно до мінливих вимог наших учнів.

1. Види спеціальних освітніх потреб, які передбачені в школі.

Ми – успішна британська міжнародна школа. Ми прагнемо, щоб усі наші діти розкрили свій потенціал, включаючи тих, хто має SEND. Учні ідентифікуються як “SEND”, коли їхній успіх значно сповільнився або зупинився, а втручання та / або ресурси, засновані на методі Quality First Teaching, які ми зазвичай впроваджуємо, не призводять до прогресу. Учень також може бути класифікований як “SEND”, якщо з дитиною працюють зовнішні установи.

2. Політика школи щодо виявлення та оцінювання учнів з особливими освітніми потребами.

Наші вчителі уважно стежать за прогресом, досягнутим усіма учнями, і звертаються за порадою до SENDCO (координатору з питань SEND) , як тільки у них виникають сумніви щодо будь-якого учня. Класним керівникам рекомендується направити будь-яких учнів, чий прогрес викликає сумніви, до шкільного SENDCO, використовуючи офіційну форму звернення. SENDCO також може допомогти вчителям у плануванні таких заходів, як робота в невеликих групах або спеціальні програми, що допомагають учням.

Якщо ці заходи не допомагають учню досягти прогресу, SENDCO може запропонувати інші програми або тимчасову додаткову підтримку або попросити поради чи оцінювання у зовнішньої спеціалізованої служби. Якщо учень все ще не досяг значного прогресу, SENDCO, класний керівник  або викладач предметів зустрінуться з батьками / опікунами та учнем і разом домовляться про те, що буде надана додаткова підтримка, яка необхідна дитині з SEND.

Ми повідомимо батьків, якщо їхня дитина була внесена до реєстру SEND. Ми також повідомимо батьків, якщо їхня дитина досягла необхідних успіхів і їй більше не потрібно залишатися в реєстрі SEND. Будуть запроваджені спеціальні іспити для тих, хто цього потребує. Як тільки буде виявлено, що дитина має особливі освітні потреби, ми зв’яжемося з її батьками та запросимо їх прийти до школи, щоб обговорити плани підтримки дитини (і батьків у разі потреби).

3. Політика школи щодо навчання та супроводження дітей з особливими освітніми потребами.

Наша політика щодо SEND містить інформацію про те, як ми супроводжуємо всіх учнів із SEND. Ці правила доступні для перегляду на Батьківському порталі школи.

  • a) Як школа оцінює ефективність надання підтримки учням із SEND. Ми регулярно аналізуємо дані по всім учням, а також вимірюємо і оцінюємо вплив втручань. При необхідності будуть впроваджені подальші втручання. Всі батьки отримують звіти за кожен семестр. SENDCO разом з класними керівниками оцінюватиме та переглядатиме успіхи всіх учнів із SEND у ключові моменти за рік. Це включає успіхи в навчанні, відвідуваність, поведінку, готовність до навчання та самооцінку. Результати цих оглядів будуть передані батькам на батьківських вечорах або оглядових нарадах з класним керівником, який зв’яжеться зі шкільним SENDCO.
  • b) Шкільні заходи для оцінювання та перегляду успіхів учнів з особливими освітніми потребами. Батьки посідають центральне місце у плануванні та передбачуваних результатах плану. Батьки можуть залучити людину, яка їх підтримує, наприклад, члена сім’ї, друга чи свого представника. Однак батькам не потрібно чекати на ці заходи. Якщо є занепокоєння, можна організувати зустріч із ключовим персоналом для обговорення проблем.
  • в) Підхід школи до навчання дітей з особливими освітніми потребами. Школа має найвищі очікування від вашої дитини та всіх учнів у її класі. Все навчання базується на тому, що учні вже знають, вміють і розуміють. Вчителі персоналізуватимуть навчання і диференціюватимуть роботу, аби всі учні мали доступ до навчальної програми і були повністю залучені до навчання в класі. Це може включати використання більш практичного навчання або надання різних ресурсів, адаптованих для вашої дитини, включаючи ІСТ. Учитель також запровадить конкретні стратегії (які можуть бути запропоновані SENDCO або спеціалістами із зовнішніх установ), щоб дозволити дитині отримати доступ до навчальних завдань. Ми завжди викладаємо на найвищому рівні та знижаємося за шкалою вниз, щоб учні повністю розкрили свій потенціал.
  • г) Як школа адаптує навчальну програму та навчальне середовище для учнів з особливими освітніми потребами. Вчителі регулярно перевіряють і звітують про успіхи учнів. Якщо є прогалини у розумінні та/або навчанні, вчителі визначать, яка додаткова підтримка необхідна для подолання розриву в навчанні між різними учнями одного віку. Втручання можуть включати невеликі групові заняття або індивідуальну підтримку учнів. Сеанси втручання визначать конкретні цілі для підвищення прогресу окремих учнів. Ці втручання можуть проводитись учителем, асистентом або асистентом вищого рівня (HLTA), який працює над планами, складеними вчителем. Втручання будуть контролюватися, щоб можна було відстежувати вплив та ефективність. Класний керівник, керівник ключового етапу або SENDCO може надати інформацію про те, що вивчають групи окремого віку та як допомагають учням досягти прогресу. Більше інформації про шкільну програму можна знайти на нашому вебсайті
  • д) Додаткова підтримка у навчанні, що доступна учням з особливими освітніми потребами. Підтримка надається учням різними способами — від АТ, координаторів втручання EAL або асистентів вищого рівня (HLTA) на уроках, до менторів та зовнішніх агенцій.
  • e) Заняття, доступні для учнів з особливими освітніми потребами, на додаток до тих, що доступні відповідно до навчальної програми. Учням з SEND пропонується наша факультативна програма (COLs) із заняттями, призначеними спеціально для них. SENDCO залучатиме батьків / опікунів, якщо потрібні коригування або оцінювання ризику для того, аби учень міг займатися факультативними активностями. Це включає візити за місцем проживання та навчальні візити.
  • і) Підтримка, доступна для покращення емоційного та соціального розвитку учнів з особливими освітніми потребами. У нашій школі є низка програм для підтримки емоційного та соціального розвитку учнів. Ми дійсно реагуємо на індивідуальні потреби окремої дитини, адаптуючи програму підтримки, якщо це необхідно. Ми використовуємо багато агенцій для підтримки, якщо нам потрібні знання та ресурси, окрім нашого персоналу. Усі учні мають доступ до програми репетитора з темами PSHE (Personal, Social, Health Education – особиста, соціальна, медична освіта).

4. Назва та контактна інформація координатора по вопросам SEND.

Пан Гевін Гест – кваліфікований Лідер з питань захисту дітей для всієї школи. У Британській міжнародній школі Україна існує командний підхід до спеціальних освітніх потреб та інклюзії. Якщо дитина вже навчається у British International School Ukraine, то батьки можуть зв’язатися з класним керівником або з адміністраторами на стійці реєстрації.

5. Експертиза та підготовка персоналу стосовно дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

У British International School Ukraine ми пишаємось нашою поточною та інноваційною практикою. Тому тренінг усіх дорослих у школі є першорядним фактором успіху всіх учнів. Відбувається регулярне і відповідне навчання персоналу як загального, так і індивідуального характеру.

На тренінгах персонал ділиться знаннями та досвідом, щоб виробити ефективний і послідовний підхід до підтримки учнів із SEND. Наприклад, проводяться тренінги для вчителів, що підтримують діток з аутизмом чи з порушеннями слуху та зору. Тренінги проводять спеціальні фахівці.

6. Обладнання та засоби для підтримки дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

Будинки можуть зазнати «розумних змін», щоб забезпечити їхню доступність для всіх наших учнів. Ми визначили «безпечні» зони під наглядом, до яких учні можуть отримати доступ під час перерви та обіду, щоб зменшити тривогу, зміцнити впевненість та дружбу.

7. Консультування батьків дітей з особливими освітніми потребами та залучення таких батьків до навчання їхньої дитини

У Британській міжнародній школі в Україні ми цінуємо всіх наших батьків і щиро віримо у співпрацю, яка допоможе нашим учням отримати найкращі результати. Налаштування цілей / огляди, електронні листи, тексти, зустрічі з питань SEND – це ефективні засоби спілкування та планування підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

8. Консультування учнів з особливими освітніми потребами та залучення їх до процесу навчання.

Наша робота в British International School Ukraine, перш за все, спрямована на наших учнів. Їхні думки дуже важливі для нас. Ми збираємо їх через різні формати: залучення до оглядів та зустрічей; голосове опитування учнів; самооцінювання та оцінювання через шкільний парламент, який представляє учнів всієї школи і висловлює їхні думки щодо різних аспектів шкільного життя.

9. Заходи, зроблені Шкільною консультативною групою (SAG), з приводу скарг батьків учнів з особливими освітніми потребами щодо умов навчання.

Школа ретельно розглядатиме всі проблеми та скарги і справедливо та чесно розглядатиме їх. У BISU ми прагнемо розв’язувати проблеми неформальними засобами, де це можливо. Ми надаємо можливість для повного обговорення будь-якої скарги і прагнемо вирішити її шляхом відкритого діалогу та взаєморозуміння. Нашу процедуру розгляду скарг можна переглянути на Батьківському порталі.

10. Підтримка учнів з особливими освітніми потребами при переході між етапами навчання або підготовці до дорослого та самостійного життя.

Усі учні отримають підтримку, якщо це буде необхідно, для наступного етапу їхньої навчальної подорожі. Ми пропонуємо розгорнутий процес переходу від початкової до середньої освіти з розширеною програмою для учнів, які найбільше потребують індивідуальної підтримки.

 

 

Категорії: Teaching Practice

Популярні статті

Система факультетів у BISU

У нашій школі розпочала роботу House System – система факультетів. Це перевірена часом традиція, яка успішно використовується в багатьох школах світу. З гордістю впроваджуємо її в BISU! У рамках цієї системи учні будуть поділені на групи, або "факультети" – "Допитливість", "Просвітлення", "Стійкість", "Натхнення" – кожен з яких матиме свою унікальну індивідуальність, кольори та правила.

Всесвітній тиждень книги

Нещодавно ми святкували Всесвітній тиждень книги. Ми ділилися своїми враженнями від книг та визнавали їхню безмежну силу надихати, навчати та дарувати радість.

День Соборності України

22 січня українці у всьому світі святкували День Соборності в пам'ять про Акт Злуки – об’єднання українських земель в одну соборну державу в 1919 році.

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі