Teaching Practice
15.09.2021

Як BISU підтримує дітей з особливими освітніми потребами

Ми – британська міжнародна приватна школа, що об'єднує три кампуси в межах Києва та Дніпра. Ми маємо сильну, багатоаспектну етику, яка ґрунтується на наступному баченні, місії та цінностях:

  • Просувати, розвивати та відзначати досягнення.
  • Бути центром досконалості для кожної дитини.
  • На основі британського підходу до освіти пропонувати щасливе оточення, де учні демонструють значні успіхі та роблять відкриття, і де персонал, учні та батьки націлені на результат.

Ми прагнемо, щоби кожна дитина розкрила свій особистий, соціальний, емоційний і академічний потенціал у всіх областях освітньої програми.

Цей документ пояснює, як ми підтримуємо всіх наших учнів, включаючи тих, хто має SEND (особливі освітні потреби), аби вони повністю реалізували свої здібності.

Тут перераховані не всі навички, ресурси та технології, які ми використовуємо для досягнення цієї мети, оскільки вони постійно вдосконалюються та модифікуються відповідно до мінливих вимог наших учнів.

1. Види спеціальних освітніх потреб, які передбачені в школі.

Ми – успішна британська міжнародна школа. Ми прагнемо, щоб усі наші діти розкрили свій потенціал, включаючи тих, хто має SEND. Учні ідентифікуються як “SEND”, коли їхній успіх значно сповільнився або зупинився, а втручання та / або ресурси, засновані на методі Quality First Teaching, які ми зазвичай впроваджуємо, не призводять до прогресу. Учень також може бути класифікований як “SEND”, якщо з дитиною працюють зовнішні установи.

2. Політика школи щодо виявлення та оцінювання учнів з особливими освітніми потребами.

Наші вчителі уважно стежать за прогресом, досягнутим усіма учнями, і звертаються за порадою до SENDCO (координатору з питань SEND) , як тільки у них виникають сумніви щодо будь-якого учня. Класним керівникам рекомендується направити будь-яких учнів, чий прогрес викликає сумніви, до шкільного SENDCO, використовуючи офіційну форму звернення. SENDCO також може допомогти вчителям у плануванні таких заходів, як робота в невеликих групах або спеціальні програми, що допомагають учням.

Якщо ці заходи не допомагають учню досягти прогресу, SENDCO може запропонувати інші програми або тимчасову додаткову підтримку або попросити поради чи оцінювання у зовнішньої спеціалізованої служби. Якщо учень все ще не досяг значного прогресу, SENDCO, класний керівник  або викладач предметів зустрінуться з батьками / опікунами та учнем і разом домовляться про те, що буде надана додаткова підтримка, яка необхідна дитині з SEND.

Ми повідомимо батьків, якщо їхня дитина була внесена до реєстру SEND. Ми також повідомимо батьків, якщо їхня дитина досягла необхідних успіхів і їй більше не потрібно залишатися в реєстрі SEND. Будуть запроваджені спеціальні іспити для тих, хто цього потребує. Як тільки буде виявлено, що дитина має особливі освітні потреби, ми зв’яжемося з її батьками та запросимо їх прийти до школи, щоб обговорити плани підтримки дитини (і батьків у разі потреби).

3. Політика школи щодо навчання та супроводження дітей з особливими освітніми потребами.

Наша політика щодо SEND містить інформацію про те, як ми супроводжуємо всіх учнів із SEND. Ці правила доступні для перегляду на Батьківському порталі школи.

  • a) Як школа оцінює ефективність надання підтримки учням із SEND. Ми регулярно аналізуємо дані по всім учням, а також вимірюємо і оцінюємо вплив втручань. При необхідності будуть впроваджені подальші втручання. Всі батьки отримують звіти за кожен семестр. SENDCO разом з класними керівниками оцінюватиме та переглядатиме успіхи всіх учнів із SEND у ключові моменти за рік. Це включає успіхи в навчанні, відвідуваність, поведінку, готовність до навчання та самооцінку. Результати цих оглядів будуть передані батькам на батьківських вечорах або оглядових нарадах з класним керівником, який зв’яжеться зі шкільним SENDCO.
  • b) Шкільні заходи для оцінювання та перегляду успіхів учнів з особливими освітніми потребами. Батьки посідають центральне місце у плануванні та передбачуваних результатах плану. Батьки можуть залучити людину, яка їх підтримує, наприклад, члена сім’ї, друга чи свого представника. Однак батькам не потрібно чекати на ці заходи. Якщо є занепокоєння, можна організувати зустріч із ключовим персоналом для обговорення проблем.
  • в) Підхід школи до навчання дітей з особливими освітніми потребами. Школа має найвищі очікування від вашої дитини та всіх учнів у її класі. Все навчання базується на тому, що учні вже знають, вміють і розуміють. Вчителі персоналізуватимуть навчання і диференціюватимуть роботу, аби всі учні мали доступ до навчальної програми і були повністю залучені до навчання в класі. Це може включати використання більш практичного навчання або надання різних ресурсів, адаптованих для вашої дитини, включаючи ІСТ. Учитель також запровадить конкретні стратегії (які можуть бути запропоновані SENDCO або спеціалістами із зовнішніх установ), щоб дозволити дитині отримати доступ до навчальних завдань. Ми завжди викладаємо на найвищому рівні та знижаємося за шкалою вниз, щоб учні повністю розкрили свій потенціал.
  • г) Як школа адаптує навчальну програму та навчальне середовище для учнів з особливими освітніми потребами. Вчителі регулярно перевіряють і звітують про успіхи учнів. Якщо є прогалини у розумінні та/або навчанні, вчителі визначать, яка додаткова підтримка необхідна для подолання розриву в навчанні між різними учнями одного віку. Втручання можуть включати невеликі групові заняття або індивідуальну підтримку учнів. Сеанси втручання визначать конкретні цілі для підвищення прогресу окремих учнів. Ці втручання можуть проводитись учителем, асистентом або асистентом вищого рівня (HLTA), який працює над планами, складеними вчителем. Втручання будуть контролюватися, щоб можна було відстежувати вплив та ефективність. Класний керівник, керівник ключового етапу або SENDCO може надати інформацію про те, що вивчають групи окремого віку та як допомагають учням досягти прогресу. Більше інформації про шкільну програму можна знайти на нашому вебсайті
  • д) Додаткова підтримка у навчанні, що доступна учням з особливими освітніми потребами. Підтримка надається учням різними способами — від АТ, координаторів втручання EAL або асистентів вищого рівня (HLTA) на уроках, до менторів та зовнішніх агенцій.
  • e) Заняття, доступні для учнів з особливими освітніми потребами, на додаток до тих, що доступні відповідно до навчальної програми. Учням з SEND пропонується наша факультативна програма (COLs) із заняттями, призначеними спеціально для них. SENDCO залучатиме батьків / опікунів, якщо потрібні коригування або оцінювання ризику для того, аби учень міг займатися факультативними активностями. Це включає візити за місцем проживання та навчальні візити.
  • і) Підтримка, доступна для покращення емоційного та соціального розвитку учнів з особливими освітніми потребами. У нашій школі є низка програм для підтримки емоційного та соціального розвитку учнів. Ми дійсно реагуємо на індивідуальні потреби окремої дитини, адаптуючи програму підтримки, якщо це необхідно. Ми використовуємо багато агенцій для підтримки, якщо нам потрібні знання та ресурси, окрім нашого персоналу. Усі учні мають доступ до програми репетитора з темами PSHE (Personal, Social, Health Education – особиста, соціальна, медична освіта).

4. Назва та контактна інформація координатора по вопросам SEND.

Пан Гевін Гест – кваліфікований Лідер з питань захисту дітей для всієї школи. У Британській міжнародній школі Україна існує командний підхід до спеціальних освітніх потреб та інклюзії. Якщо дитина вже навчається у British International School Ukraine, то батьки можуть зв’язатися з класним керівником або з адміністраторами на стійці реєстрації.

5. Експертиза та підготовка персоналу стосовно дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

У British International School Ukraine ми пишаємось нашою поточною та інноваційною практикою. Тому тренінг усіх дорослих у школі є першорядним фактором успіху всіх учнів. Відбувається регулярне і відповідне навчання персоналу як загального, так і індивідуального характеру.

На тренінгах персонал ділиться знаннями та досвідом, щоб виробити ефективний і послідовний підхід до підтримки учнів із SEND. Наприклад, проводяться тренінги для вчителів, що підтримують діток з аутизмом чи з порушеннями слуху та зору. Тренінги проводять спеціальні фахівці.

6. Обладнання та засоби для підтримки дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

Будинки можуть зазнати «розумних змін», щоб забезпечити їхню доступність для всіх наших учнів. Ми визначили «безпечні» зони під наглядом, до яких учні можуть отримати доступ під час перерви та обіду, щоб зменшити тривогу, зміцнити впевненість та дружбу.

7. Консультування батьків дітей з особливими освітніми потребами та залучення таких батьків до навчання їхньої дитини

У Британській міжнародній школі в Україні ми цінуємо всіх наших батьків і щиро віримо у співпрацю, яка допоможе нашим учням отримати найкращі результати. Налаштування цілей / огляди, електронні листи, тексти, зустрічі з питань SEND – це ефективні засоби спілкування та планування підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

8. Консультування учнів з особливими освітніми потребами та залучення їх до процесу навчання.

Наша робота в British International School Ukraine, перш за все, спрямована на наших учнів. Їхні думки дуже важливі для нас. Ми збираємо їх через різні формати: залучення до оглядів та зустрічей; голосове опитування учнів; самооцінювання та оцінювання через шкільний парламент, який представляє учнів всієї школи і висловлює їхні думки щодо різних аспектів шкільного життя.

9. Заходи, зроблені Шкільною консультативною групою (SAG), з приводу скарг батьків учнів з особливими освітніми потребами щодо умов навчання.

Школа ретельно розглядатиме всі проблеми та скарги і справедливо та чесно розглядатиме їх. У BISU ми прагнемо розв’язувати проблеми неформальними засобами, де це можливо. Ми надаємо можливість для повного обговорення будь-якої скарги і прагнемо вирішити її шляхом відкритого діалогу та взаєморозуміння. Нашу процедуру розгляду скарг можна переглянути на Батьківському порталі.

10. Підтримка учнів з особливими освітніми потребами при переході між етапами навчання або підготовці до дорослого та самостійного життя.

Усі учні отримають підтримку, якщо це буде необхідно, для наступного етапу їхньої навчальної подорожі. Ми пропонуємо розгорнутий процес переходу від початкової до середньої освіти з розширеною програмою для учнів, які найбільше потребують індивідуальної підтримки.

 

 

Категорії: Teaching Practice

Популярні статті

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Випускний IB Diploma 2021

Цього року ми провели у школі урочистий захід разом із нашими випускниками

Пікнік з плюшевими ведмежатами

Найкращий спосіб зустріти літо — насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, тому саме так ми і вчинили!

Конкурс «Видатні математики»

BISU перемагає у математичному змаганні!

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали престижний знак Blue Circle

Віртуальний хор шкіл Чорного моря

BISU та міжнародна спільнота

5-річчя як Міжнародна школа бакалаврату (IB)

BISU стала Всесвітньою школою IB у 2015 році

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі