Як підтримати Україну

More
British Education
08.06.2022

Випускний у Британській міжнародній школі 2022

1 червня відбулася церемонія вручення старшокласникам (когорта 13-го грейду, програма IB Diploma) міжнародних дипломів про повну загальну середню освіту.

З відомих причин урочистий захід відбувався у режимі онлайн, який відвідали наші випускники, члени їхніх родин, почесні гості та викладачі BISU.

Сьогодні вся наша спільнота знаходиться у різних куточках світу. Але попри це, ми зібралися разом, виявивши дух солідарності, щоб відсвяткувати знаменну подію та розділити один з одним цей особливий момент у житті нашої школи.

Церемонія розпочалася з хвилини мовчання для вшанування пам’яті всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Першою до присутніх звернулася пані Ольга Заставна, Голова наглядової ради BISU. Вона привітала випускників із отриманням престижного диплома: «Випускний день у школі – завжди важлива подія. Це величезне досягнення наших учнів та наших викладачів. Але цього року ця подія набула особливого значення для BISU. Наша країна, Україна, переживає біль і страждання. Водночас ми подаємо всьому світу приклад героїзму та виняткової мужності. Ми всі пишаємося своєю країною і нашою школою».

Церемонія вручення дипломів збігається з іншим важливим святом – 1 червня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. Він був започаткований майже 100 років тому, коли в Женеві відбулася перша Всесвітня конференція з питань багополуччя дітей. Ми в BISU віримо, що якісна освіта є основою здоров’я та благополуччя кожної дитини.

Пані Ольга додала: «У березні наша школа відзначила своє 25-річчя. Фактично, це наш перший ювілей. Шановні випускники, ви є і завжди будете «ювілейним» випускним класом. Я знаю, що ви досягнете успіху, майбутнє — за вами».

Принципал BISU пан Девід Коул сказав: «Ми усвідомлюємо проблеми, з якими довелося зіткнутися цього року вам, випускникам; спочатку ви мали вчитися під час локдаунів та обмежень у зв’язку з COVID. Тепер триває страшна війна, заподіяна цій великій країні та її народу. За таких важких обставин закінчення школи та отримання диплома є справді неймовірним досягненням. Це свідчить про силу та рішучість, які характеризують Україну та спільноту BISU».

Пан Дейл Андерсон, викладач 13 грейду, представив випускників 2022 року та презентував їм міжнародні дипломи про повну середню освіту.

Пан Андерсон прокоментував: «Будь ласка, пам’ятайте про стійкість, яку ви проявили, щоб гідно закінчити школу. Але найголовніше, пам’ятайте про друзів, яких ви знайшли під час навчання у BISU, тому що з ними вас поєднує особливий зв’язок, що триватиме все життя».

Спеціальну нагороду від COBIS (Рада Британських міжнародних шкіл) за видатний внесок у шкільне життя отримала Пауліна Голуб. Цьогоріч вона також стала Dux Litterarum у BISU (учень, що показав найкращі академічні результати).

Пауліна Голуб розповіла: «Ми всі наполегливо працювали, аби цей день настав, і наша праця не була даремною. Атестат про середню освіту відкриває багато можливостей для кожного, кому пощастило його мати. Я знаю, що наше покоління може багато чого запропонувати світові. Ми продовжимо робити великі справи, і я з нетерпінням чекаю, коли розпочнеться новий розділ нашого життя”.

BISU отримала дуже багато теплих слів та пропозицій про підтримку з усього світу, і ми були раді під час церемонії поділитися теплими побажаннями від представників COBIS, Британської міжнародної школи у Тбілісі, Коледжу Трансільванії та Коледжу Авенор в Бухаресті.

Ми пишаємося тим, що пан Стівен Пріст, голова Групи шкіл Чорноморського регіону та Принципал Британської міжнародної школи у Тбілісі, приєднався до нашого заходу у якості основного доповідача та почесного гостя. Він передав випускникам свої найщиріші привітання: «Зараз ви перебуваєте на певному етапі, де майбутнє — за вами. Ви наполегливо працювали, щоб досягти цього рівня освіти. Якими б не були ваші плани на майбутнє, зосередьтеся на них, зустріньте виклики та будьте сильними, як Україна. Слава Україні!”

Ми вдячні нашим випускникам, вчителям, батькам, всім нашим колегам і кожному члену спільноти BISU за їхню відданість нашій справі, що уможливила випуск 2022 року.

Категорії: British Education

Популярні статті

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Різдвяний концерт у BISU

Запрошуємо вас на унікальний різдвяний концерт

День візерунків у дитячому садку

12 листопада ми влаштували День візерунків для наших наймолодших учнів.

День пам’яті полеглих

Наша школа взяла участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у військових конфліктах, яка проходила в київському Парку Слави.

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі