Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
Staff Stories
27.08.2021

Принципал BISU: “Ми пишаємося членством у COBIS”

У березні 2021 року Британський міжнародна школа в Україні успішно пройшла п'ять стандартів соответствования требованям COBIS (Рада британських міжнародних шкіл) і продовжила своє членство в цій престижній організації. COBIS представляє понад 450 шкіл у всьому світі, і ми - єдина школа в Україні, яка має такий статус. В даний час BISU працює над отриманням статусу Patron's Accreditation (акредитація та відповідність патрона).

В інтерв’ю з представниками COBIS Девід Коул, принципал Британської міжнародної школи в Україні, розповів, як BISU пройшла інспекцію на відповідність до вимог COBIS і про те, як це вплинуло на все шкільне співтовариство.

COBIS: Розкажіть, чому Ви звернулися саме в COBIS і вирішили підтвердити відповідність з нашими вимогами? Який був процес прийняття рішень в школі?

Девід Коул: Школа постійно розвивається, ми знаходимося в дорозі, і нам потрібні орієнтири. Не тільки для того, щоб розуміти, наскільки добре ми працюємо, але і для того, щоб оцінити себе відповідно до міжнародних стандартів. Звичайно ж, ми орієнтувалися на престижні організації – а COBIS дійсно має відмінну репутацію – тому ми відразу подумали про COBIS. Це унікальна організація, яка представляє британські міжнародні школи, тому наш вибір був природним. Ми завжди відповідали українським стандартам, але ми знаємо, що існують інші критерії на міжнародному рівні. Головне, що ми прийняли такі методи роботи та інкорпорували їх у роботу школи.

COBIS: Як Ви дізналися про процедуру?

Девід Коул:  Завдяки правильній комунікації та рекламі. Ми розглядали інші варіанти, але COBIS став синонімом високої якості, тому ми зупинилися на стандартах COBIS. Британська міжнародна школа знаходиться на шляху змін, і перевагою COBIS було те, що він пропонував двоетапний процес, а це відповідало нашим конкретним вимогам.

Ми наполегливо працюємо над подальшим покращенням нашого навчання і викладання, і тут у нас унікальна ситуація, тому що ми пропонуємо двомовну програму. COBIS дав нам можливість спочатку пройти сертифікацію на відповідність своїм вимогам, а потім оцінити рівень навчання і викладання [статус акредитації патрона]. Для нас це було ідеально.

COBIS: Звернемося тепер до самого процесу. Він складається з безлічі різних етапів, що полегшує процес для учасників. Як Ви і Ваша команда поставилися саме до перших етапів?

Девід Коул: Нам пощастило з нашим LIP [Провідним партнером по удосконаленню], у неї – прекрасна репутація, і я знаю її вже кілька років, тому ми відчували себе комфортно і відчували взаємну довіру. Це професійне партнерство налагодилося дуже швидко. Що стосується початкового процесу, нам все було ясно і зрозуміло завдяки матеріалам в Інтернеті.

COBIS: Нам як організації довелося адаптувати і змінювати наші процеси, щоб здійснювати віртуальні візити в умовах обмежень на поїздки. І ми повинні були провести всі процедури максимально скрупульозно. Яке у вас враження від віртуальної процедури?

Девід Коул: Для нас це теж була незвідана територія. Я не міг зв’язатися з іншими керівниками, які витримали процедуру, щоб дізнатися їхню думку. Була деяка нервозність, але коли процес почався, то з точки зору процедури стало зрозуміло, що від нас очікується. Віртуальний візит був таким же вимогливим, як і візит фізичний. І це було добре. Адже не хочеться проходити весь процес підготовки і не мати можливості проявити себе з кращого боку. Хочеться знати, що ваші зусилля дійсно привели до позитивного результату. Перед командою стояли не дуже важкі завдання – бігати з ноутбуками і організовувати онлайн-зустрічі – але, судячи з відгуків співробітників, вони знали, що пройшли через ретельну перевірку. Тепер, коли я ходжу по школі, я знаю, що системи чітко встановлені, а процеси надійно впроваджені. Одним з головних переваг стало те, що ми приділили ще більше уваги до безпечного підбору співробітників. Це призвело до відмінних результатів і допомогло нам підтримати найвищі стандарти безпеки.

COBIS-Member-CMYK

COBIS: Вашу школу відзначили за дотримання запобіжних заходів при прийомі на роботу і за використання SCR зокрема. Ви знаєте, що запобіжні заходи і захист – одна з основних ідей COBIS. Судячи з відгуків інших шкіл, це непросте завдання, і найкращі практики допомагають орієнтуватися в даному питанні. 

Девід Коул: Це одна з причин, чому ми звернулися до COBIS. В інших областях – здоров’я і безпека – багато зрозумілих речей, виходячи зі здорового глузду і досвіду. Але для дотримання запобіжних заходів необхідні чіткі стандарти і добре керівництво. Наприклад, коли ми шукаємо співробітників, ми просимо претендентів надати довідки з поліції та повну історію працевлаштування. COBIS чудово підтримує цю процедуру.

COBIS: Який вплив на школу зробило відповідність вимогам COBIS? Можете навести конкретні приклади?

Девід Коул: Це, безумовно, підняло наш дух. Процедура була позитивним орієнтиром під час пандемії; це мотивувало персонал. Школа знаходить і усвідомлює свою ідентичність, і під час віртуального візиту все працювали на найвищому рівні. Ми працювали дуже ефективно, як і належить справжній британській школі. Ми вже бачили кілька різних інспекцій, але вони за один раз розглядали тільки один кампус. Зараз був перший випадок, коли всі чотири наші школи взяли участь в інспекції на всіх її етапах, і всі були залучені в процес. Я сказав команді, внесок кожного співробітника був життєво важливий, не має значення чи був він великим або маленьким.

Для мене велика радість ходити по школі і бачити, що тут вже впроваджені системи, які очікуєш побачити і в інших школах. Що стосується запобіжних заходів, то вони важливі, і дотримання вимог показує, що ми серйозно ставимося до цього питання. В Україні на багатьох підприємствах ще не прийнято просити співробітників надавати рекомендації з місця роботи та довідки з поліції. Якщо ми будемо просувати цю ідею, то вона може принести користь загалу речей.

COBIS: Як Ваше шкільне співтовариство відреагувало на процес і результат?

Девід Коул: Батькам це додало ще більше впевненості в школі. Вони знають, що тепер у нас є визнання всесвітньо відомої організації, такий як COBIS. Це цінне і дуже важливо. Батьки, які більш знайомі з українською системою освіти, часто нас запитують, що ми робимо і чому ми це робимо. А тепер ми можемо запевнити їх, що це необхідний стандарт і фундамент британської міжнародної школи. Крім того, ця практика схвалена COBIS. Для них це особливо приємно.

COBIS: Який головний висновок ви зробили для себе в процесі, що придбали?

Девід Коул: Впевненість в тому, що ми на правильному шляху і що стандарти, до яких ми прагнемо, є правильними. Те, що ми робимо, обґрунтовано і відповідає найвищим міжнародним очікуванням. Це дуже важливо. Для нас також важливо членство в COBIS. Ми пишаємося своїми досягненнями. Ми доклали багато зусиль для цього. Школі 24 роки, і ми відчуваємо, що заслужили це визнання. Це також допомогло нам з прийомом на роботу, особливо зараз. Відкривається багато нових шкіл, і перспективний персонал приваблює те, що ми дотримуємося найвищих стандартів і є членами COBIS. Це дає школі безліч переваг.

Категорії: Staff Stories

Популярні статті

Система факультетів у BISU

У нашій школі розпочала роботу House System – система факультетів. Це перевірена часом традиція, яка успішно використовується в багатьох школах світу. З гордістю впроваджуємо її в BISU! У рамках цієї системи учні будуть поділені на групи, або "факультети" – "Допитливість", "Просвітлення", "Стійкість", "Натхнення" – кожен з яких матиме свою унікальну індивідуальність, кольори та правила.

Всесвітній тиждень книги

Нещодавно ми святкували Всесвітній тиждень книги. Ми ділилися своїми враженнями від книг та визнавали їхню безмежну силу надихати, навчати та дарувати радість.

День Соборності України

22 січня українці у всьому світі святкували День Соборності в пам'ять про Акт Злуки – об’єднання українських земель в одну соборну державу в 1919 році.

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі