Як підтримати Україну

More
Staff Stories
27.08.2021

Принципал BISU: “Ми пишаємося членством у COBIS”

У березні 2021 року Британський міжнародна школа в Україні успішно пройшла п'ять стандартів соответствования требованям COBIS (Рада британських міжнародних шкіл) і продовжила своє членство в цій престижній організації. COBIS представляє понад 450 шкіл у всьому світі, і ми - єдина школа в Україні, яка має такий статус. В даний час BISU працює над отриманням статусу Patron's Accreditation (акредитація та відповідність патрона).

В інтерв’ю з представниками COBIS Девід Коул, принципал Британської міжнародної школи в Україні, розповів, як BISU пройшла інспекцію на відповідність до вимог COBIS і про те, як це вплинуло на все шкільне співтовариство.

COBIS: Розкажіть, чому Ви звернулися саме в COBIS і вирішили підтвердити відповідність з нашими вимогами? Який був процес прийняття рішень в школі?

Девід Коул: Школа постійно розвивається, ми знаходимося в дорозі, і нам потрібні орієнтири. Не тільки для того, щоб розуміти, наскільки добре ми працюємо, але і для того, щоб оцінити себе відповідно до міжнародних стандартів. Звичайно ж, ми орієнтувалися на престижні організації – а COBIS дійсно має відмінну репутацію – тому ми відразу подумали про COBIS. Це унікальна організація, яка представляє британські міжнародні школи, тому наш вибір був природним. Ми завжди відповідали українським стандартам, але ми знаємо, що існують інші критерії на міжнародному рівні. Головне, що ми прийняли такі методи роботи та інкорпорували їх у роботу школи.

COBIS: Як Ви дізналися про процедуру?

Девід Коул:  Завдяки правильній комунікації та рекламі. Ми розглядали інші варіанти, але COBIS став синонімом високої якості, тому ми зупинилися на стандартах COBIS. Британська міжнародна школа знаходиться на шляху змін, і перевагою COBIS було те, що він пропонував двоетапний процес, а це відповідало нашим конкретним вимогам.

Ми наполегливо працюємо над подальшим покращенням нашого навчання і викладання, і тут у нас унікальна ситуація, тому що ми пропонуємо двомовну програму. COBIS дав нам можливість спочатку пройти сертифікацію на відповідність своїм вимогам, а потім оцінити рівень навчання і викладання [статус акредитації патрона]. Для нас це було ідеально.

COBIS: Звернемося тепер до самого процесу. Він складається з безлічі різних етапів, що полегшує процес для учасників. Як Ви і Ваша команда поставилися саме до перших етапів?

Девід Коул: Нам пощастило з нашим LIP [Провідним партнером по удосконаленню], у неї – прекрасна репутація, і я знаю її вже кілька років, тому ми відчували себе комфортно і відчували взаємну довіру. Це професійне партнерство налагодилося дуже швидко. Що стосується початкового процесу, нам все було ясно і зрозуміло завдяки матеріалам в Інтернеті.

COBIS: Нам як організації довелося адаптувати і змінювати наші процеси, щоб здійснювати віртуальні візити в умовах обмежень на поїздки. І ми повинні були провести всі процедури максимально скрупульозно. Яке у вас враження від віртуальної процедури?

Девід Коул: Для нас це теж була незвідана територія. Я не міг зв’язатися з іншими керівниками, які витримали процедуру, щоб дізнатися їхню думку. Була деяка нервозність, але коли процес почався, то з точки зору процедури стало зрозуміло, що від нас очікується. Віртуальний візит був таким же вимогливим, як і візит фізичний. І це було добре. Адже не хочеться проходити весь процес підготовки і не мати можливості проявити себе з кращого боку. Хочеться знати, що ваші зусилля дійсно привели до позитивного результату. Перед командою стояли не дуже важкі завдання – бігати з ноутбуками і організовувати онлайн-зустрічі – але, судячи з відгуків співробітників, вони знали, що пройшли через ретельну перевірку. Тепер, коли я ходжу по школі, я знаю, що системи чітко встановлені, а процеси надійно впроваджені. Одним з головних переваг стало те, що ми приділили ще більше уваги до безпечного підбору співробітників. Це призвело до відмінних результатів і допомогло нам підтримати найвищі стандарти безпеки.

COBIS-Member-CMYK

COBIS: Вашу школу відзначили за дотримання запобіжних заходів при прийомі на роботу і за використання SCR зокрема. Ви знаєте, що запобіжні заходи і захист – одна з основних ідей COBIS. Судячи з відгуків інших шкіл, це непросте завдання, і найкращі практики допомагають орієнтуватися в даному питанні. 

Девід Коул: Це одна з причин, чому ми звернулися до COBIS. В інших областях – здоров’я і безпека – багато зрозумілих речей, виходячи зі здорового глузду і досвіду. Але для дотримання запобіжних заходів необхідні чіткі стандарти і добре керівництво. Наприклад, коли ми шукаємо співробітників, ми просимо претендентів надати довідки з поліції та повну історію працевлаштування. COBIS чудово підтримує цю процедуру.

COBIS: Який вплив на школу зробило відповідність вимогам COBIS? Можете навести конкретні приклади?

Девід Коул: Це, безумовно, підняло наш дух. Процедура була позитивним орієнтиром під час пандемії; це мотивувало персонал. Школа знаходить і усвідомлює свою ідентичність, і під час віртуального візиту все працювали на найвищому рівні. Ми працювали дуже ефективно, як і належить справжній британській школі. Ми вже бачили кілька різних інспекцій, але вони за один раз розглядали тільки один кампус. Зараз був перший випадок, коли всі чотири наші школи взяли участь в інспекції на всіх її етапах, і всі були залучені в процес. Я сказав команді, внесок кожного співробітника був життєво важливий, не має значення чи був він великим або маленьким.

Для мене велика радість ходити по школі і бачити, що тут вже впроваджені системи, які очікуєш побачити і в інших школах. Що стосується запобіжних заходів, то вони важливі, і дотримання вимог показує, що ми серйозно ставимося до цього питання. В Україні на багатьох підприємствах ще не прийнято просити співробітників надавати рекомендації з місця роботи та довідки з поліції. Якщо ми будемо просувати цю ідею, то вона може принести користь загалу речей.

COBIS: Як Ваше шкільне співтовариство відреагувало на процес і результат?

Девід Коул: Батькам це додало ще більше впевненості в школі. Вони знають, що тепер у нас є визнання всесвітньо відомої організації, такий як COBIS. Це цінне і дуже важливо. Батьки, які більш знайомі з українською системою освіти, часто нас запитують, що ми робимо і чому ми це робимо. А тепер ми можемо запевнити їх, що це необхідний стандарт і фундамент британської міжнародної школи. Крім того, ця практика схвалена COBIS. Для них це особливо приємно.

COBIS: Який головний висновок ви зробили для себе в процесі, що придбали?

Девід Коул: Впевненість в тому, що ми на правильному шляху і що стандарти, до яких ми прагнемо, є правильними. Те, що ми робимо, обґрунтовано і відповідає найвищим міжнародним очікуванням. Це дуже важливо. Для нас також важливо членство в COBIS. Ми пишаємося своїми досягненнями. Ми доклали багато зусиль для цього. Школі 24 роки, і ми відчуваємо, що заслужили це визнання. Це також допомогло нам з прийомом на роботу, особливо зараз. Відкривається багато нових шкіл, і перспективний персонал приваблює те, що ми дотримуємося найвищих стандартів і є членами COBIS. Це дає школі безліч переваг.

Категорії: Staff Stories

Популярні статті

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Різдвяний концерт у BISU

Запрошуємо вас на унікальний різдвяний концерт

День візерунків у дитячому садку

12 листопада ми влаштували День візерунків для наших наймолодших учнів.

День пам’яті полеглих

Наша школа взяла участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у військових конфліктах, яка проходила в київському Парку Слави.

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі