Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
British Education
09.05.2023

Стійкість у кризовий час: “Надаючи освіту дітям, ми чинимо опір агресору”

Російська військова агресія повністю змінила життя людей в Україні, і Британська міжнародна школа в Києві не стала винятком. У ці непевні часи школа продовжує працювати та надавати учням захист, притулок і відчуття нормального життя - і тим дітям, що навчаються у класній кімнаті, і тим, що приєднуються онлайн. В інтерв'ю з представниками програми Міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate) принципал Британської міжнародної школи Девід Коул розповів про те, як школа адаптувалася до нових реалій, аби працювати далі. Він також розповів про стійкість і мужність учнів та персоналу в такі кризові часи.

Інтерв’ю було опубліковано на сайті IB

Який вплив мало вторгнення в Україну на Британську міжнародну школу, і як вона адаптувалася до нових обставин? 

Ми завжди залишалися в Україні – ми потрібні нашій спільноті. Адже багато людей не можуть виїхати, бо мають тут сім’ю та роботу. Ми мусили прислухатися до порад уряду, але ми завжди прагнули знову відкрити школу, якщо це буде безпечно. Український уряд дозволив це зробити, і однією з умов була наявність укриттів на випадок повітряної тривоги. 

До вторгнення у нас навчалося близько 700 учнів різних національностей, що проживали в країні та за кордоном. В Києві це були переважно українці. Після вторгнення деякі співробітники та діти вже виїхали за межі України за рекомендаціями посольств. В результаті наші вчителі та учні розмістилися на всіх континентах планети, окрім Антарктиди! Однак більшість дітей і значна кількість міжнародних співробітників все ще були тут, разом з місцевим персоналом. Ми підготували плани евакуації на випадок надзвичайної ситуації. Нашим пріоритетом завжди була безпека людей. 

Коли відбулося вторгнення, події розгорталися дуже швидко, і нам довелося евакуювати співробітників та їхні сім’ї. Протягом двох робочих днів і з оглядом на безпеку ми створили віртуальну школу, яка працювала завдяки нашим українським вчителям, що викладали онлайн. Крім того, під час пандемії ми отримали багатий досвід дистанційного викладання та були готові  до такого формату. І це допомогло нам впоратися з проблемами психічного здоров’я та перейти до онлайн-навчання, до якого діти вже звикли на той час. 

Як війна, що досі триває, вплинула на учнів та шкільну спільноту в цілому? 

Наші учні неймовірно стійкі. Багато з них вже вирішили, що не дозволять війні впливати на їхнє життя. Вони знають, що відбувається в країні, але вони рідко обговорюють це, оскільки просто хочуть жити далі та бути дітьми. Це гідний вчинок, що надає надію. Однак, ми досі не знаємо, які довгострокові наслідки матиме ця війна, тому ми зобов’язані підтримати наших учнів та подбати про їхній захист. 

Наші вчителі, хто залишився в Україні, демонструють неймовірну хоробрість та відданість справі. Як Принципал школи я щиро вірю, що надаючи якісну освіту, ми робимо наш внесок у протистоянні агресору. Відкриття школи, яка підтримує принципи інтернаціоналізму та мультикультуралізму,  є символом опору. Це підкреслює, що заняття продовжуються і триває “нормальне” життя – наскільки воно може бути нормальним за нинішніх обставин. Це саме те, що потрібно нашій спільноті – учням, батькам, співробітникам.  

Що зробило керівництво школи, аби навчальний процес продовжувався безпреревно?  

Ми співпрацюємо з такими організаціями як Oxford Online, Oxford Education Online, More Jay та King’s InterHigh. Спочатку було досить складно, тому що вони мають свій власний підхід до роботи, але вони серйозно допомагають нам і пристосовуються до наших потреб. 

Завдяки нашому партнерству ми зрозуміли наступне. Сьогоднішня тенденція полягає в тому, щоб залучати місцевий персонал і надавати їм більше відповідальності, а не покладатися лише на іноземних експертів таких, як я. Ми проводимо внутрішні тренінги для місцевого персоналу, який тісно співпрацює з міжнародним викладачем-наставником. Згодом українські вчителі отримають сертифікати післядипломної освіти. Це є інвестицією в майбутнє не лише для них самих і нашої школи, а й для України. 

Як організація International Baccalaureate підтримала Вашу школу під час вторгнення? 

Ваша організація надала величезну підтримку. Вторгнення почалося в лютому, саме тоді, коли наші  учні програми IB починали готуватися до випускних іспитів. Ми були дуже занепокоєнні з цього приводу, але представники IB вирішили в першу чергу підтримати нас. Ми зв’язалися з ними майже одразу, обговорюючи, як допомогти нашим учням впоратися з іспитами, враховуючи їхні різноманітні потреби та обставини. 

Ми зіткнулися зі ситуаціями, з якими ніколи раніше не стикалися, але представники IB допомогли нам знайти рішення. Нам важливо мати підтримку ззовні та відчувати, що про нас не забули. Я постійно ділюся з нашими співробітниками повідомлення зі словами підтримки, які надсилають наші міжнародні партнери. Ми не хочемо, щоб світ забув про війну в Україні. Тому будь-яка підтримка є надзвичайно важливою для моїх колег. 

 

Принципал Девід Коул здобув освіту у Великобританії, має 30 років педагогічного стажу, з яких 25 — обіймає посаду керівника вищої ланки. Деякий час працював у школах на північному заході Англії, після цього перейшов у міжнародну освіту та очолював школи в Африці, Європі, на Близькому Сході та у Південно-Східній Азії. Нині він принципал Британської міжнародної школи в Україні (група трьох шкіл у двох містах). Девід – відданий справі та вмотивований професіонал, який має досвід впровадження змін та певне бачення, щоб вести за собою персонал.

Він непохитно вірить у те, що дитина має бути у центрі уваги педагогів. Його особиста мета – надихати інших постійно вдосконалюватися, аби досягати успіху та щастя протягом усього життя і розвивати в собі толерантність та емпатію. Девід очолював або брав участь у низці шкільних інспекцій та однорангових оглядових візитах, включаючи Ofsted, CIS, COBIS та BSO.

Категорії: British Education

Популярні статті

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі