Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
British Education
30.06.2022

Церемонія вручення сертификатів про середню освіту

23 червня в Британській міжнародній школі відбувся ще один важливий онлайн-захід, що підсумовує навчальний рік 2021-2022. Він був надзвичайно складним для всієї спільноти BISU, яка зараз розмістилася по всьому світу.

Ми провели церемонію вручення українських сертифікатів про середню освіту за участю учнів 9 та 11 класів, їхніх батьків, почесних гостей та викладачів української програми BISU.

Ця довгоочікувана зустріч, хоч і офіційна, створила дружню, затишну атмосферу, яка подарувала присутнім радість спілкування та зігріла їхні серця.

 

Церемонія розпочалася з хвилини мовчання для вшанування пам’яті всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Традиційно першою до присутніх звернулася Голова Наглядової Ради BISU пані Ольга Василівна Заставна: “Шановні учні, від усього щирого серця хочу вас привітати і побажати неабияких успіхів, натхнення, удачі, гарної долі та Божого благословіння. На жаль, наша країна перебуває у біді, у війні. Але на весь світ ми змогли заявити, продемонструвати, що українська нація — сильні та мужні люди. І я дуже вірю, що випускники Британської міжнародної школи досягнуть неабияких успіхів у своєму житті. Я дуже пишаюся моїми колегами — кожен за вас продемонстрував надзвичайну відданість школі та дітям з перших днів війни. А також дякую батькам, що обрали нашу школу і довірили найсвятіше, що є у вас, ваших дітей. Сподіваюся, що ми виправдали вашу довіру”.

Принципал BISU пан Девід Коул промовив: “Досягнення наших дітей дійсно чудові, якщо враховувати сьогоднішні обставини. Це свідчить про силу, рішучість і наполегливість, що характеризує Україну і громаду BISU. Як я сказав нашим випускникам програми IB, хоча війна справила великий вплив на вас, не дайте їй визначити ваше життя. Ви не маєте погоджуватися на друге місце через те, що ви пережили. Навпаки ви маєте прагнути до найкращого, попри те, що ви пережили”.

Директор школи пані Олена Маратівна Товкун сказала: “Завдяки нашій школі, ваші діти зростали у міжнародному середовищі, вони розуміють особливості різних народів, їхні традиції та звички – це також допоможе їм в майбутньому, коли вони вийдуть на міжнародну арену. Вони вже зараз – люди світу. Впевнена, що всі наші випускники заслуговують на навчання у найпрестижніших ВИШах світу. Україна буде чекати на вас, ви – її майбутнє, тож будьте достойними її цінностей, її народу, тих, хто зараз захищає наше і ваше життя, бореться за вашу свободу і світле майбутнє!”

Після цього пані Товкун представила вчителів української програми, які протягом цих років супроводжували наших учнів і допомагали їм не тільки здобувати освіту, але також зростати і ставати самостійними, різнобічними особистостями.

Після презентації виступила директор школи пані Вероніка Петрівна Єфіменко: “Сьогодні ми вітаємо усіх, хто сумлінно вчився і здобував нові знання разом з нами. Дехто навчається у нашій школі з першого класу, а хтось вже друге чи третє покоління поспіль, чиї старші брати та сестри також закінчили нашу школу. Кожен і кожна з вас сьогодні заслуговують на аплодисменти на знак нашої пошани до вашої наполегливості, розуму, сили духу та відповідальності.”

Ми також надали слово нашим учням. Їхня думка важлива для нас, і нам дуже хотілося дізнатися, яке враження та спогади про BISU залишиться в їхніх душах.

Ми запросили ученицю 11-го класу, медалістку, Злату-Даніеллу Майслас сказати декілька слів: “Наразі ми живемо у важких умовах, у складний час для всіх. Події змусили змінити темп та звички, місце та думки. Час – то дивна річ, то летить, то тягнеться повільно, але він завжди іде вперед і ніколи не зупиняється. Хочу, щоб ми брали з нього приклад – завжди вперед, кожен своїм темпом, але ніколи не зупинялися і не ставили життя на паузу.”

Ми передали слово Андрію Мельнику, медалісту, Head Boy школи, учаснику та переможцю багатьох міжнародних та національних конкурсів: “Я в цій школі навчаюся вже 13 років, я можу сказати, що я знаю багато людей з цієї школи. Я начебто виріс в цій школі. З 3 років я не міг спілкуватися ні українською, ні російською мовами, а зразу навчався англійською, тому для мене вся сім’я Британської школи значить дуже багато. І я хочу подякувати всім вчителям, які були для мене другими батьками.”

Потім виступив батько Андрія пан Андрій Володимирович Мельник, який уже багато років залишається з нами. Його старший син — це наш колишній випускник, який вступив і закінчив бакалаврат у King’s College у Лондоні, потім отримав диплом магістра в Imperial College у Лондоні та став успішним підприємцем.

Пан Андрій Володимирович Мельник додав: “Вітаю всіх, що наші діти закінчили школу. На жаль, це дуже відрізняється від того випускного, що ми святкували 7 років тому, коли мій старший син закінчив BISU. Мої обидва сини навчалися в BISU з 3,5 років. На самому початку вони не могли говорити ні українською, ні англійською. І почали говорити відразу трьома мовами – англійською, російською, українською. Мої друзі завжди запитували мене, чому ви повинні витрачати стільки грошей на навчання своїх дітей? Я побачив відповідь 24 лютого 2022 року. Коли ми опинилися в ситуації, що можна за секунду втратити все матеріальне — будинки, квартири, статки. Але залишаються лише нематеріальні речі — освіта, відношення до життя, духовні цінності, які дають змогу рухатися далі, навіть якщо в тебе нічого нема. Міжнародна освіта дає нам широкі можливості та право вибору. Мій старший син зараз перебуває за кордоном, він пройшов весь цикл міжнародної освіти, став зрілим чоловіком. Тепер я можу бути певен, що він зможе подбати про мого молодшого сина, навіть якщо з батьками щось трапиться. У школах іноді може бути складне середовище, але в стінах BISU я жодного разу не міг уявити, що мою дитину можуть образити. Я хочу подякувати всім вам, всьому персоналу, місцевому та міжнародному. Я вдячний за підтримку Великобританії, я вражений тим, що пан Коул залишився з нами в Україні. Сподіваюся, незабаром мир буде відновлено. Слава Україна”.

Після його виступу відбулася церемонія вручення сертифікатів.

 

Для надання завершального напутнього слова нашим випускникам ми запросили директора школи пані Галину Дем’янівну Сава: “Дорогі наші випускники! Я вам бажаю бути достойними людьми. Достойна людина – це людина, яка заслуговує на повагу. Достойна людина – це людина, гідними вчинками якої треба пишатися. Будьте достойними синами та доньками своїх батьків. Дорогі батьки! Дякуємо вам за вибір і довіру до нашої школи. Ви маєте своє прекрасне продовження. Хай успіхи ваших дітей перевершать ваші особисті успіхи. Сподіваємося через певний час побачити в школі ваших прекрасних онуків.”

Це був неймовірно гарний та зворушливий захід. Ми щиро віримо, що наступного року ми зможемо відзначити такі знаменні події у вільній та мирній Україні. Дівчата одягнуть чудові сукні, а хлопці — костюми, а ми влаштуємо справжнє свято, якого заслуговує спільнота BISU.

Категорії: British Education

Популярні статті

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі