Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
International Projects
11.04.2023

Музика об’єднує, надія дає натхнення

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) разом з Liverpool Life Sciences UTC та Global School Alliance зробила потужне відеозвернення на знак глобальної співпраці та солідарності. Проєкт присвячений до пісенного конкурсу "Євробачення", який через музику поєднує людей зі всіх куточків світу та одночасно підкреслює нашу культурну різноманітність.

 

Україна вперше виступила на пісенному конкурсі у 2003 році, а вже наступного року Руслана посіла першу сходину з піснею “Wild Dances”. Євробачення завжди було дуже важливою подією для країни. Протягом 20 років українські виконавці постійно демонстрували високі результати – декілька разів були у ТОП-10, двічі посідали другі місця, і ще двічі здобували перемогу.

Ось деякі ключові моменти: у 2016 році Джамала очолила список, виконавши виняткову баладу «1944». На створення цієї композиції співачку надихнула історія власної родини. Її бабуся була серед кримських татар, яких радянська влада депортувала з Криму під час Другої світової війни. У 2022 році Kalush Orchestra здобув третю перемогу для України на Євробаченні зі своєю відомою піснею Stefania. Там є такі пронизливі рядки: “Ломаними дорогами прийду я завжди до тебе”. Пісня стала своєрідним гімном охопленої війною нації.

Цього року країна-переможець, Україна, не зможе провести конкурс у себе вдома через військове вторгнення росії. Євробачення відбудеться у британському Ліверпулі від імені України, після того, як торішній учасник від Великої Британії Сем Райдер посів друге місце.

Девіз конкурсу 2023 – “United by Music” (музика об’єднує). Він символізує силу музики, яка може подолати бар’єри між людьми по всьому світу, об’єднати спільноти та сприяти почуттю єдності, розуміння та співпраці. Крім того, це підкреслює унікальне та міцне партнерство між Сполученим Королівством, Україною та Ліверпулем. Ця ідея також відбивається в Українському саді миру, що створюється в Ліверпулі. Тут висаджуються рослини характерні для України, аби місцеві жителі та гості Євробачення могли насолодитися “шматочком України в Європі”, а біженці могли почуватися як вдома.

Дві школи, BISU та Liverpool Life Sciences UTC, з вірою у світле майбутнє для всіх об’єднали творчі зусилля та зробили відео, яке присвячене духу партнерства та єднання.

 

Від імені BISU Аїша, 8 клас (за міжнародною програмою) та Олександра, 9 клас (за міжнародною програмою), представили школу та поділилися своїм досвідом перебування та навчання в Україні у ці важкі часи.

Олександра: «Ми з гордістю презентуємо нашу школу та ділимося нашими думками та мріями про майбутньє України. Віримо, що це чудова можливість встановити міцний зв’язок з нашими друзями в Liverpool Life Sciences UTC та зі школами з усього світу. Ми з радістю отримали запрошення від Global School Alliance створити це відео та приурочити його до пісенного конкурсу “Євробачення”. Ми розділяємо та підтримуємо цінності цього важливого заходу – всесвітність, всеосяжність та одночасно культурне розмаїття.

Аїша: «Моє шкільне життя — це, насамперед, навчання, але воно зараз інше, тому, що воєнний час порушив нормальне життя. Але, тим не менш, у школі панує дружня, доброзичлива атмосфера. Ми, учні, вчимося налагоджувати зв’язки з нашими однокласниками та вчителями, які походять з різних культур та соціальних верств. Приватна школа в Києві стала місцем, де я визнала свою індивідуальність і неповторність. Це допомогло мені усвідомити власний потенціал та важливість командної роботи і толерантності. Це поширило мій світогляд та надихнуло мене зосередитися не на тому, що нас роз’єднує, а на тому, що нас об’єднує. Разом ми можемо зробити багато хорошого. Для мене навчання в школі – благословення, яке подарувало мені безцінні радості в житті».

Джон Ролф, Global School Alliance, член Ордена Британської імперії, менеджер з роботи із спільнотою та партнерами у Global Schools, додає: «Усі ми в Global School Alliance дуже пишаємося, що працюємо разом з Британською міжнародною школою в Україні та Liverpool LifeSciences UTC. Сила пісні та дух співпраці об’єднали ці дві чудові школи.

Global School Alliance завжди приділяв багато уваги глобальним аспектам викладання та навчання. Цей чудовий проєкт, побудований навколо Євробачення 2023, вшановує Україну та Ліверпуль. Він свідчить про колосальну роботу видатних педагогів, які завжди прагнуть поширити зв’язки своїх учнів із міжнародною спільнотою. Для нас – честь працювати з вами та вчитися у вас».

Сара Малло, координатор мовного центру Liverpool Life Sciences UTC, додає: «Учні та співробітники Liverpool Life Sciences мають за честь долучитися до цього проєкту, який спроможнює нас осмислити наші спільні цінності та зробити свій внесок у налагодження дружби у ці непевні часи для України. Дуже хочеться продовжувати будувати подібні мости в майбутньому.

Кожен у нашій школі з нетерпінням чекає на конкурс «Євробачення», і спільний проєкт із BISU та Global School Alliance надав нашим учням можливість дізнатися про стійкість і рішучість української нації. Наші 12-класники робили відео про нашу школу, розповідали про те, що відбувається тут щодня, а наші 9-класники із задоволенням вивчали «Ой у лузі червона калина». Усі наші діти були вражені тим, як їхні однолітки в Україні продовжують вчитися та досягати успіхів. Під девізом Євробачення «United by Music», сподіваймося, що людство піде стопами Джона Леннона та «Надаcть світу шанс».

Девід Коул, Принципал BISU: “До участі в цьому проєкті нас запросив Global School Alliance (GSA). Це свідчить про те, що  Україна стоїть у центрі світової уваги і міжнародна підтримка залишається сильною. Зв’язок між Великобританією та Україною є особливо важливим, і співпраця BISU з Liverpool Life Sciences UTC – це один з аспектів особливих відносин між двома країнами. Я дякую учням та співробітникам обох шкіл, а також GSA за їхній внесок у цю ініціативу, та вітаю всіх з успіхом”.

Віримо, що спільна ініціатива BISU, Liverpool Life Sciences UTC та Global School Alliance, символізуватиме потужний потенціал освіти, яка сприяє співпраці у глобальному масштабі. Ми сподіваємося, що лідери завтрашнього дня зроблять усе можливе – разом –, аби запобігти насильству, збройним конфліктам та стражданням на землі.

www.globalschoolalliance.com, https://lifesciencesutc.co.uk/

Категорії: International Projects

Популярні статті

Система факультетів у BISU

У нашій школі розпочала роботу House System – система факультетів. Це перевірена часом традиція, яка успішно використовується в багатьох школах світу. З гордістю впроваджуємо її в BISU! У рамках цієї системи учні будуть поділені на групи, або "факультети" – "Допитливість", "Просвітлення", "Стійкість", "Натхнення" – кожен з яких матиме свою унікальну індивідуальність, кольори та правила.

Всесвітній тиждень книги

Нещодавно ми святкували Всесвітній тиждень книги. Ми ділилися своїми враженнями від книг та визнавали їхню безмежну силу надихати, навчати та дарувати радість.

День Соборності України

22 січня українці у всьому світі святкували День Соборності в пам'ять про Акт Злуки – об’єднання українських земель в одну соборну державу в 1919 році.

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі