Student Success
26.11.2021

Year 12 at BISU Win the Race4Good

Учні BISU знайшли фундаментальні рішення щодо підтримки спільноти у Непалі

 

Ви є тією зміною, яку бажаєте бачити у світі. Ділячись своїм інтелектом, інноваціями та співчуттям, ви змінили світ на краще і залишили спадщину”, – пані Лінда Круз, засновниця Race4Good

Що таке Race4Good

Race4Good — це глобальний молодіжний рух та програма лідерства, яка надає учням можливість доповнити їхнє навчання та розвити критичне мислення, а також підтримати значні зміни та інновації в менш розвинутих спільнотах.

Учні стикаються з викликами та беруть участь у різноманітних амбітних програмах з метою допомогти покращити життя всієї спільноти, а також її окремих груп та окремих людей. Маючи лише невелику суму грошей, учні мають запропонувати серйозні, «дорослі» рішення та розв’язання реальних проблем.

Що зробили наші учні?

Спільнота, якій допомагали наші учні, знаходиться в гірському регіоні Непалу (як показано нижче) з невеликими ресурсами. Отже, команда 12 класів BISU мала бути винахідливою, проявити творчий підхід та повністю оцінити контекст, у якому жила спільнота, аби поліпшити їхні умови.

За підтримки бізнес-ментора та команди «на місцях» у Непалі наші учні провели дослідження економічної ситуації спільноти та проблем, з якими вони зіткнулися. Велике значення мала командна робота між учнями шкіл на Нивках та Печерську, оскільки вони використовували свої сильні сторони для розвитку інноваційних ідей.

Пані Керолін Росс (координатор CAS у BISU) сказала: “Що мені подобається в R4G, так це співпраця між учнями та відчуття важливості командної роботи, яку створює ця співпраця».

Їхня командна робота однозначно принесла успіх!

"Це був 5-тижневий виклик від Race4Good. Після завершення проєкту я багато дізнався про життя. Я зрозумів, наскільки важко може бути в таких країнах, як Непал, де різні фактори впливають на повсякденне буття. Особисто мені було складно знайти рішення за такий короткий період . Загалом, я вважаю, що цей проєкт став найбільшим досягненням у моєму житті".

– Андрій Мельник, Нивки Y12

Чого досягли наші учні?

Багато чого, що важко навіть передати словами! (І вам обов’язково потрібно переглянути посилання на чудові відео з ідеями наших учнів, які втілюються в життя в Непалі!)

Пан Пол Ходжсон (керівник програм IDP/KS5 у школі на Печерську) заявив: «Я неймовірно пишаюся тим, як вони проявили себе, працюючи один з одним і разом з командою Race4Good у професійній манері, щоб досягти реальних і довготривалих результатів».

"Для мене проєкт Race4Good показав, що можна змінити ситуацію, навіть якщо ти молодий та недосвідчений. Я відчувала гордість, коли наші ідеї були реалізовані".

– Катерина Перетяжко, Nivki Y12 (староста старших класів)

Допомога місцевій школі

Учні місцевої школи у Непалі з радістю прийняли необхідні речі, які обрали наші учні. Серед них були шкільні дошки, які довго служитимуть і допоможуть дітям та вчителям спільно працювати, вирішувати проблеми та обмінюватися прикладами. Діти також були в захваті від футбольних м’ячів та волейбольного спорядження та одразу почали грати. Приємно усвідомлювати, що наші учні змінили життя на краще багатьох дітей у Непалі.

Місцеві школярі дякують нашим учням.

"Досвід, отриманий від участі в Race4Good, відкрив мені очі і змінив мої погляди на життя. Це допомогло мені з точки зору розвитку емпатії та розуміння інших людей та їхніх проблем, а також допомогло мені покращити свої організаторські та комунікативні здібності. До того ж це показало, що ми, люди, які живуть у розвинених спільнотах, не цінуємо речі та зручності, які нас оточують. Набутий досвід показав, як багато може досягти невелика група рішучих людей, працюючи разом. Немає виправдань для того, щоб нічого не робити і казати: "я не можу ні на що вплинути". Наші зусилля довели це."

- Владислав Міненко, Нивки Y12 (староста старших класів)

Кілька блискучих рішень від учнів BISU. Спільнота вдячна. – Алі Хан, менеджер проєкту.

Поліпшення медичного забезпечення спільноти

Серед ідей наших учнів було вирощування лікарських рослин в саду, щоб можна було отримувати необхідні ліки цілий рік. Це ще одне довготривале поліпшення, яке принесе користь громаді в наступні роки! Медсестра (на фото нижче) була дуже вдячна за надання медичного обладнання – прилад для вимірювання артеріального тиску вже активно використовується.

Посадка лікарських рослин.

"Загалом, я отримав досвід вирішення проблем у реальному житті. Більше того, я дізнався про поточну ситуацію в Непалі, де багато різних проблемам. Мені було приємно спілкуватися з людьми, з якими я працював".

- Олександр Доронін, Печерськ Y12 (Лідер команди учнів BISU-учасників проєкту Race4Good)

Поліпшення сільського господарства

Учні школи на Нивках запропонували геніальне розв’язання проблеми нестачі води на полях. Йдеться про науковий спосіб запобігання деградації бамбука, аби перетворити його на «водопровідні труби» для постачання води від річки до полів. Влад і Андрій, які вивчають вищу математику за програмою А level у школі на Нивках, досліджували різні методи та речовини, щоб досягти цього, при цьому маючи невеликий бюджет.

Остаточне рішення полягало в обробці бамбука (його багато в цьому регіоні) борною кислотою. Вона дезінфікує та зміцнює бамбук, видаляючи внутрішній сік. Це означає, що бамбук не згинається під вагою води та не розкладається протягом десяти років. Яка чудова та інноваційна ідея!

Підготовка бамбукових водопровідних труб. Щасливі діти, які допомагають створити бамбукову водопровідну систему.

 

Поліпшення бізнесу

Дізнавшись, що спільнота має стадо овець, наші учні розробили бізнес-план з ткацтва та продажу зимового одягу з вовни. Враховуючи, що спільнота живе у холодному та гористому регіоні, учні впевнені, що цим бізнесом може успішно займатися група жінок (фото вище). Наші учні зробили та відправили спільноті відеоінструкції разом із прядками, ткацькими верстатами та іншим необхідним обладнанням. Це принесе необхідні гроші, призведе до зростання економіки в цьому регіоні та забезпечить жителів медикаментами та продуктами харчування (особистими, що не належать спільноті).

Інший спосіб покращення бізнесу – це ловити та коптити рибу. Наші учні дізналися, що в сусідній річці є багато риби, але, оскільки місцеві жителі не мають належної системи охолодження, вони ловлять рибу тільки в обмеженій кількості, щоб з’їсти відразу. Учні BISU побачили тут можливість для бізнесу та навчили співтовариство робити вудки з бамбука. Рис виступив у ролі приманки для риби, а учні використовували свій невеликий бюджет, щоб підтримати рибальські сіті.

"Завдяки Race4Good я дізнався, що мої ідеї можна почути і вони можуть бути корисними для інших людей. Я зрозумів, що навіть найменша сума грошей може бути в сто разів кориснішою для тих, хто потребує, якщо ви правильно її розподілите".

- Ярослав Петрашко, Нивки Y12

Ми сповнені неймовірної гордості, захоплення та почуттів – ви чудова команда. – Пані Лінда Круз, засновник Race4Good

© Статтю, з великою гордістю за учнів 12 класу, написала міс Лоретта Конвей (замісник директора школи на Нивках / керівник випускного класу).

Категорії: Student Success

Популярні статті

“Страхітлива п’ятниця” у BISU

Цукерки або життя? Хелловін є одним з улюблених свят серед наших учнів та вчителів.

Всесвітній день психічного здоров’я

Минулої п’ятниці, 8 жовтня, школи на Печерську та Нивках відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

Два кольори в гармонії

Нещодавно пан Девід Коул, принципал BISU, відвідав культурний захід “Two Colours in Harmony” («Два кольори в гармонії») на запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні.

ЗМІ та суспільство: проєкт учнів школи на Печерську

Які основні труднощі постають перед світом сьогодні та як ми їх вирішуємо?

Європейський день мов

Заснований у 2001 року, цей день нагадує нам про важливість вивчення іноземних мов та підкреслює багатомовне та культурне різноманіття Європи.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня всі наші школи – у Києві (Печерськ, Нивки) та у Дніпрі – відзначали Всесвітній день захисту тварин.

Святкуємо День вчителя

Важливість ролі вчителів у суспільстві навряд чи можна перебільшити. Вони вказують шлях, куди рухатися, та змінюють життя учнів кожного дня. І є лише один день в календарі, коли ми можемо офіційно оцінити їхній величезний внесок.

Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей

Вітальний комплект 2021-2022

Цього року ми підготували особливий подарунок для наших дітей. Це саме те, що допоможе їм почуватися комфортно та встановити або відновити зв’язок зі школою, її викладачами та однолітками.

Розпочався суботній факультатив «Enrichment Programme»

4 вересня перші заходи факультатива «Enrichment Programme» успішно відбулися у школах на Печерську та Нивках

1 вересня: ласкаво просимо до школи

Вітаємо з початком нового навчального року 2021-2022!

«З Україною в серці»: проєкт BISU посідає друге місце

Учні BISU взяли участь в конкурсі MediaMAN-2021

Випускники IBDP показали абсолютну успішність – 100%

З радістю повідомляємо, що цього року наші випускники Міжнародної програми бакалаврату (the International Baccalaureate Diploma Programme) досягли блискучих результатів.

Конкурс з програмування

Життя у нашій школі насичене різноманітними подіями

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

BISU відзначилася ще в одному національному конкурсі

Презентація навчальних досягнень

Наймолодші учні Печерського кампусу наполегливо працювали в цьому семестрі та багато чому навчились.

Як покращити світ навколо нас?

Студентський парламент BISU співпрацює з Червоним Хрестом

Віртуальний червневий концерт BISU

Незабутня вистава: BISU зустрічає літо творчо

Випускний IB Diploma 2021

Цього року ми провели у школі урочистий захід разом із нашими випускниками

Пікнік з плюшевими ведмежатами

Найкращий спосіб зустріти літо — насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, тому саме так ми і вчинили!

Конкурс «Видатні математики»

BISU перемагає у математичному змаганні!

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали престижний знак Blue Circle

Віртуальний хор шкіл Чорного моря

BISU та міжнародна спільнота

5-річчя як Міжнародна школа бакалаврату (IB)

BISU стала Всесвітньою школою IB у 2015 році

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі