Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More
Student Success
26.11.2021

Учні 12 грейду перемогли у міжнародному проєкті Race4Good

Учні BISU знайшли фундаментальні рішення щодо підтримки спільноти у Непалі

Ви є тією зміною, яку бажаєте бачити у світі. Ділячись своїм інтелектом, інноваціями та співчуттям, ви змінили світ на краще і залишили спадщину”, – пані Лінда Круз, засновниця Race4Good

Що таке Race4Good

Race4Good — це глобальний молодіжний рух та програма лідерства, яка надає учням можливість доповнити їхнє навчання та розвити критичне мислення, а також підтримати значні зміни та інновації в менш розвинутих спільнотах.

Учні стикаються з викликами та беруть участь у різноманітних амбітних програмах з метою допомогти покращити життя всієї спільноти, а також її окремих груп та окремих людей. Маючи лише невелику суму грошей, учні мають запропонувати серйозні, «дорослі» рішення та розв’язання реальних проблем.

Що зробили наші учні?

Спільнота, якій допомагали наші учні, знаходиться в гірському регіоні Непалу з невеликими ресурсами. Отже, команда 12 класів BISU мала бути винахідливою, проявити творчий підхід та повністю оцінити контекст, у якому жила спільнота, аби поліпшити їхні умови.

За підтримки бізнес-ментора та команди «на місцях» у Непалі наші учні провели дослідження економічної ситуації спільноти та проблем, з якими зіткаються місцеві жителі. Велике значення мала командна робота між учнями шкіл на Нивках та Печерську, оскільки вони використовували свої сильні сторони для розвитку інноваційних ідей.

Пані Керолін Росс (координатор CAS у BISU) сказала: “Що мені подобається в R4G, так це співпраця між учнями та відчуття важливості командної роботи, яку створює ця співпраця».

Їхня командна робота однозначно принесла успіх!

"Це був 5-тижневий виклик від Race4Good. Після завершення проєкту я багато дізнався про життя. Я зрозумів, наскільки важко може бути в таких країнах, як Непал, де різні фактори впливають на повсякденне буття. Особисто мені було складно знайти рішення за такий короткий період . Загалом, я вважаю, що цей проєкт став найбільшим досягненням у моєму житті".

– Андрій Мельник, Нивки Y12

Чого досягли наші учні?

Багато чого, що важко навіть передати словами! (І вам обов’язково потрібно переглянути посилання на чудові відео з ідеями наших учнів, які втілюються в життя в Непалі!)

Пан Пол Ходжсон (керівник програм IDP/KS5 у школі на Печерську) заявив: «Я неймовірно пишаюся тим, як вони проявили себе, працюючи один з одним і разом з командою Race4Good у професійній манері, щоб досягти реальних і довготривалих результатів».

"Для мене проєкт Race4Good показав, що можна змінити ситуацію, навіть якщо ти молодий та недосвідчений. Я відчувала гордість, коли наші ідеї були реалізовані".

– Катерина Перетяжко, Nivki Y12 (староста старших класів)

Допомога місцевій школі

Учні місцевої школи у Непалі з радістю прийняли необхідні речі, які обрали наші учні. Серед них були шкільні дошки, які довго служитимуть і допоможуть дітям та вчителям спільно працювати, вирішувати проблеми та обмінюватися прикладами. Діти також були в захваті від футбольних м’ячів та волейбольного спорядження та одразу почали грати. Приємно усвідомлювати, що наші учні змінили життя на краще багатьох дітей у Непалі.

Місцеві школярі дякують нашим учням.

"Досвід, отриманий від участі в Race4Good, відкрив мені очі і змінив мої погляди на життя. Це допомогло мені з точки зору розвитку емпатії та розуміння інших людей та їхніх проблем, а також допомогло мені покращити свої організаторські та комунікативні здібності. До того ж це показало, що ми, люди, які живуть у розвинених спільнотах, не цінуємо речі та зручності, які нас оточують. Набутий досвід показав, як багато може досягти невелика група рішучих людей, працюючи разом. Немає виправдань для того, щоб нічого не робити і казати: "я не можу ні на що вплинути". Наші зусилля довели це."

- Владислав Міненко, Нивки Y12 (староста старших класів)

Кілька блискучих рішень від учнів BISU. Спільнота вдячна. – Алі Хан, менеджер проєкту.

Поліпшення медичного забезпечення спільноти

Серед ідей наших учнів було вирощування лікарських рослин в саду, щоб можна було отримувати необхідні ліки цілий рік. Це ще одне довготривале поліпшення, яке принесе користь громаді в наступні роки! Медсестра була дуже вдячна за надання медичного обладнання – прилад для вимірювання артеріального тиску вже активно використовується.

Посадка лікарських рослин.

"Загалом, я отримав досвід вирішення проблем у реальному житті. Більше того, я дізнався про поточну ситуацію в Непалі, де багато різних проблем. Мені було приємно спілкуватися з людьми, з якими я працював".

- Олександр Доронін, Печерськ Y12 (Лідер команди учнів BISU-учасників проєкту Race4Good)

Поліпшення сільського господарства

Учні приватної школи на Нивках запропонували геніальне розв’язання проблеми нестачі води на полях. Йдеться про науковий спосіб запобігання деградації бамбука, аби перетворити його на «водопровідні труби» для постачання води від річки до полів. Влад і Андрій, які вивчають вищу математику за програмою А level у школі на Нивках, досліджували різні методи та речовини, щоб досягти цього, при цьому маючи невеликий бюджет.

Остаточне рішення полягало в обробці бамбука (його багато в цьому регіоні) борною кислотою. Вона дезінфікує та зміцнює бамбук, видаляючи внутрішній сік. Це означає, що бамбук не згинається під вагою води та не розкладається протягом десяти років. Яка чудова та інноваційна ідея!

Підготовка бамбукових водопровідних труб. Щасливі діти, які допомагають створити бамбукову водопровідну систему.

Поліпшення бізнесу

Дізнавшись, що спільнота має стадо овець, наші учні розробили бізнес-план з ткацтва та продажу зимового одягу з вовни. Враховуючи, що спільнота живе у холодному та гористому регіоні, учні впевнені, що цим бізнесом може успішно займатися група жінок. Наші учні зробили та відправили спільноті відеоінструкції разом із прядками, ткацькими верстатами та іншим необхідним обладнанням. Це принесе необхідні гроші, призведе до зростання економіки в цьому регіоні та забезпечить жителів медикаментами та продуктами харчування (особистими, що не належать спільноті).

Інший спосіб покращення бізнесу – це ловити та коптити рибу. Наші учні дізналися, що в сусідній річці є багато риби, але, оскільки місцеві жителі не мають належної системи охолодження, вони ловлять рибу тільки в обмеженій кількості, щоб з’їсти відразу. Учні BISU побачили тут можливість для бізнесу та навчили співтовариство робити вудки з бамбука. Рис виступив у ролі приманки для риби, а учні використовували свій невеликий бюджет, щоб підтримати рибальські сіті.

"Завдяки Race4Good я дізнався, що мої ідеї можна почути і вони можуть бути корисними для інших людей. Я зрозумів, що навіть найменша сума грошей може бути в сто разів кориснішою для тих, хто потребує, якщо ви правильно її розподілите".

- Ярослав Петрашко, Нивки Y12

Ми сповнені неймовірної гордості, захоплення та почуттів – ви чудова команда. – Пані Лінда Круз, засновник Race4Good

© Статтю, з великою гордістю за учнів 12 класу, написала міс Лоретта Конвей (замісник директора школи на Нивках / керівник випускного класу).

Категорії: Student Success

Популярні статті

Міжнародний день безпечного Iнтернету

6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Міжнародний проєкт “Час”

8 грудня учні 6 класу взяли участь у всесвітній вікторині, присвяченій країнам світу.

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

Міжнародний шкільний проєкт з нагоди кліматичного саміту COP 28

Наші учні нещодавно взяли участь у важливому міжнародному конкурсі COP 28 і проявили себе справжніми відповідальними громадянами світу, що піклуються про навколишнє середовище. Вони приєдналися до розв'язання критичних проблем, з якими стикається наша планета.

Наша подорож до Мексики

17 листопада наші учні 9 класу віртуально подорожували до Мексики, де вони зустрілися з учнями з Міжнародної школи Керетаро ((International School of Queretaro, ISQ).

Онлайн-зустріч зі школою в Лондоні

10 листопада Наші учні 9 класу вирушили у віртуальну подорож до столиці Великобританії: вони спілкувалися онлайн з учнями Little Heath School. Це спеціальний заклад у Лондоні для дітей віком 11-19 років, що мають особливі освітні потреби.

Неймовірна субота за містом

Завдяки нашим партнерам — компанія-забудовник DIM — ми нещодавно провели неймовірній суботній день за Києвом у заміському комплексі Park Lake City

“Моторошний” вівторок у BISU!

Геловін у нашій школі — справжня магія, від казкової костюмованої вечірки до чарівних декорацій! ‍Це особливий день, наповнений сюрпризами, дружніми жартами та "жахливими" веселощами.

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня наші школи взяли участь у Всесвітньому дні психічного здоров’я.

Всесвітній день тварин у BISU

4 жовтня наша школа святкувала Всесвітній день захисту тварин!

Відновлення України: новий проєкт BISU

28 вересня у київському пресцентрі ІА «Інтерфакс» відбулася пресконференція присвячена темі “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?"

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

Благодійна ініціатива на допомогу захисникам України

Ми щоденно відчуваємо вдячність нашим захисникам - їхні відважні серця сильні та витривалі, але вони також потребують турботи та допомоги.

З надією в серці: BISU співає зі всім світом

Школярі з усього світу, включаючи Британську міжнародну школу в Україні, об'єдналися, щоб заспівати гімн надії та миру.

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

Музичний проєкт “Voices Around the World”

Нещодавно наші учні взяли участь у міжнародній ініціативі «Voices Around the World», яка через музику об’єднує молодих людей з усього світу та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню.

Конкурс мистецтва та поезії COBIS

Нашим учням було запропоновано написати вірш або виготовити артефакт на тему цьогорічного конкурсу «Хто я?»

Святкуємо Всесвітній день книги

Нещодавно наша школа святкувала Всесвітній день книги, який спочатку був запроваджений ЮНЕСКО в 1995 році та започаткований у Великій Британії та Ірландії в 1997 році. Його головна мета – виховувати любов до книг і ділитися радістю читання з іншими. Це змінює життя на краще. "Твій день книги" – тема цьогорічного свята.

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

Міжнародний конкурс з математики

Учні 5 та 6 класів (за міжнародною програмою) взяли участь у конкурсі з математики на Кубок the Black Sea Schools Group та показали чудові результати.

Учні BISU вчаться виступати публічно

Учні BISU взяли участь у сесії Freemen's Global Enrichment «Вчимося говорити публічно», яку провів керівник Freemen’s Global* Девід Бодді.

День Соборності в BISU

22 січня Україна відзначає День Соборності -- у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

Учні BISU діляться історіями «світла» зі світовою спільнотою

Учні Британської міжнародної школи в Україні (BISU) постійно беруть участь в обговореннях різних тем з однолітками по всьому світу завдяки нашій широкій співпраці з міжнародними організаціями та школами.

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

Членство у Раді британських міжнародних шкіл COBIS

Ми отримали категорію членства - COBIS Member (Compliance).

BISU висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства…

Британська міжнародна школа в Україні висловлює глибокі співчуття Королівській родині та народу Сполученого Королівства у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети II.

Ласкаво просимо до школи

Вітаємо всіх з початком нового навчального року 2022-2023!

Вітання від Ніколаса Харрокса, заступника голови місії та консула Її Величності, Посольство Великої Британії, Київ

Шановні діти, співробітники та спільнота Британської міжнародної школи в Україні!

«Українська книга»: унікальний артпроєкт BISU

Учні Британської міжнародної школи в Україні знайомлять світ з українською культурою.

Як BISU вдається підтримувати роботу в школах під час війни

Нещодавно наш партнер Firefly спілкувався з командою BISU, щоб дізнатися, як війна вплинула на наших вчителів, учнів і батьків, і як школа продовжує підтримувати їх під час конфлікту.

Новий навчальний рік 2022-2023

Школи BISU прагнуть відновити роботу в Україні, як тільки ситуація стане безпечною для учнів і вчителів

Разом до перемоги

Волонтери "тилового фронту" допомагають захисникам України та евакуйованим людям

Наші учні отримали нагороди COBIS

Нещодавно Рада британських міжнародних шкіл, COBIS, запропонувала школам-членам номінувати трьох учнів на нагороду за їхні досягнення.

Конкурс з програмування шкіл Чорноморського регіону

Учні BISU змагалися один з одним у конкурсі з програмування, який був організований Групою шкіл Чорноморського регіону.

Змагання Spring Challenge на платформі CENTURY

Що таке CENTURY? Це іноваційна платформа, яка використовує штучний інтелект для вибору найефективніших занять для учнів та надає інформацію вчителям щодо розумних втручань.

Всесвітній день математики 2022

23 березня 2022 року відбувся Всесвітній день математики. Він тривав протягом 48 годин, щоб охопити всі глобальні часові пояси.

BISU святкує своє 25-річчя

Британська міжнародна школа в Україні (BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом, що запропонував британський підхід до освіти в Україні. Зараз нас вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни.

Вірш “Молитва за Україну”

Хочемо поділитися з вами цим зворушливим віршем, присвяченим  Україні, що написав наш учень Дмитро Ківа, Year 8

Школа в Ессексі висловлює підтримку нашій спільноті

Ми отримали ще один лист підтримки від наших міжнародних друзів – початкова школа Джона Беньяна в Ессексі у Великобританії (John Bunyan Primary School) демонструє свою солідарність із BISU

Наша віртуальна школа

Навіть у сьогоднішніх найскладніших реаліях якісна освіта залишається нашим пріоритетом, і викладачі BISU проводять заняття в режимі онлайн.

Шкільна спільнота King’s Worcester підтримує BISU

Громада Кінгс Вустер у Великобританії передає BISU слова підтримки та любові

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Конкурс поезії Ради британських міжнародних шкіл

Ученики школы на Печерске демонстрируют свои творческие и литературные таланты на международном конкурсе

Чи знаєте ви, як приручити дракона?

У п'ятницю, 11 лютого, учні 4-го грейду школи на Печерську провели виставку-презентацію, присвячену тому, що вони дізналися за семестр

Математичний конкурс Mangahigh COBIS 2022

Понад 29 500 учнів зі 146 шкіл по всьому світу взяли участь у цьогорічному конкурсі COBIS & Mangahigh Maths Challenge

Кубок Black Sea Schools

BISU приєдналася до міжнародних змагань з математики

Makerspace: BISU запускає новий проєкт

Ми запускаємо новий і захоплюючий проект у нашій школі на Нивках під назвою Makerspace.

Центр тестування IELTS відкрився у BISU

Шукаєте сертифікований центр, у якому можна скласти іспит IELTS? Ви його знайшли!

Футбольний матч у Дніпрі

25 листопада відбулася традиційна товариська гра між вчителями та учнями.

Учні BISU відвідують притулок для тварин

Під час нашого святкування Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня наша школа збирала гроші для організації "Happy Paw".

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі