Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

Дитячий садок у Дніпрі

Станьте частиною нашої спільноти

Вступ

Наша мета – сприяти гармонійному розвитку кожної дитини, розвивати її соціальні компетенції та виховувати в неї свідоме ставлення до власного здоров’я

Дитячий садок має власну закриту територію та повністю обладнане укриття. У нас працює цілодобова охорона з відеоспостереженням. Наші кваліфіковані педагоги використовують індивідуальний підхід до кожної дитини і допомагають їй побачити власну унікальність. Діти навчаються працювати колективно, слухати та поважати одне одного та ефективно висловлювати свої думки. Завдяки цьому вони розвивають співчуття до інших, краще починають розуміти самих себе та зростають впевненими у своїх можливостях. Ознайомтеся з перевагами нашого дитячого садка у Дніпрі:
 • Діти повністю поглиблюються в англомовне середовище та вже з раннього віку вільно володіють англійською.
 • Наша насичена щоденна програма пропонує різні цікаві заняття.
 • З нашими малюками працює досвідчений психолог.
 • Здоров’я та добробут кожної дитини – наш пріоритет. Діти зростають в атмосфері тепла та безпеки.
 • У нас є власна кухня, і наші кухарі пропонують 3-разове збалансоване харчування.
 • Ми готуємо дітей до школи.

Вихователі – перші та найважливіші вчителі у житті дитини

Наша команда поєднує міжнародних та українських фахівців у сфері раннього розвитку дитини. Це досвідчені викладачі, що мають кваліфікації, здобуті у престижних університетах, включаючи:

 • міжнародні дипломи у галузях освіти, педагогічної філософії Монтессорі та Фребеля, дитячої психології, а також навички роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби;
 • національні дипломи у галузі педагогіки, психології, корекційної освіти та освіти дітей з особливими потребами;
 • експертизу у різних академічних дисциплінах: музика, загальний розвиток, творчі заняття (ліплення, малювання, дизайн, аплікація) та підготовка до школи.

Наші чудові вихователі допомагають дітям пізнавати навколишній світ та розвивати їхню допитливість.

 

Зарахування

3–5

years old

Усіх дітей, що бажають навчатися у дитсадку та початковій школі, запрошують прийти до BISU на співбесіду. Їх можуть зараховувати незалежно від рівня володіння англійською мовою.

6–10

years old

Від учнів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб ефективно засвоювати інформацію відповідно до учбових планів і програм.

11–17

years old

Діти, які подають документи на вступ до 7-13 класів, мають пройти офіційну співбесіду та скласти іспит з англійської мови.

BISU PE admission

School program

Ми пропонуємо всесвітньо відому британську освітню програму, яку (за бажанням) можна доповнити українською програмою

Календар подій

13.03.2024

School Life

Всесвітній тиждень книги

Нещодавно ми святкували Всесвітній тиждень книги. Ми ділилися своїми враженнями від книг та визнавали їхню безмежну силу надихати, навчати та дарувати радість.

13.02.2024

School Life

День Соборності України

22 січня українці у всьому світі святкували День Соборності в пам'ять про Акт Злуки – об’єднання українських земель в одну соборну державу в 1919 році.

27.12.2023

School Life

Святкуємо Різдво та Новий Рік у BISU

Нещодавно до нашої школи завітали дивовижні персонажі, які привітали наших учнів зі святами та організували для них незабутній захід. Всі присутні наче поринули в чудову казку, де на них чекали пригоди.

01.09.2023

School Life

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні, 1 вересня, наші школи у Києві та Дніпрі відчинили свої двері, і ми з великою радістю зустрілися з нашими дорогими учнями. Це було справжнє свято для всіх нас!

15.05.2023

Global Connections

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

24.02.2023

Statement

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

14.12.2022

Social Initiatives

Музика, що надихає українських захисників

Наша колега своїм співом підіймає бойовий дух і настрій героїчним воїнам України

01.03.2022

Statement

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

У період, коли малюк підріс, почався час активного вивчення навколишнього світу, батьки замислюються про його майбутнє. Приватний дитячий садок – реалії наших днів і можливість різнобічно розвивати дитину. До базових принципів усвідомленого батьківства належить турбота про правильну організацію дозвілля малюка. При цьому не потрібно забувати про постійне пізнання світу, навчання новим навичкам, умінням.

 

Приватний дитячий садок у Дніпрі

Державні дошкільні установи в Дніпрі не завжди можуть надати послуги, які відповідають батьківським очікуванням. Бувають великі, переповнені групи, що унеможливлює подарувати кожному малюку достатньо уваги. До мінусів також належить недостатній рівень навчання в таких садочках. До того ж у великих містах чергу на місце в муніципальних садочках займають з народження. У приватний дитсадок малюк захоче повертатися, щоб спілкуватися з однолітками. Він зможе відпочивати, отримувати знання, вміння, базові навички та розвиток у цікавій і, найчастіше, неординарній ігровій формі. У такому закладі приділяється увага активному відпочинку, прищеплюється любов до спорту. Тут затишно, а вихователі, викладачі, персонал дарують кожному вихованцю частинку тепла своєї душі. Тому багато хто віддає перевагу приватному дитячому садку. У чому переваги такого дошкільного закладу? Розглянемо докладніше нижче.

Переваги приватного дитячого садка British School

У Дніпрі є дивовижний навчальний заклад, у якому дитину навчають із 3 до 18 років. Це British School (BISU) – ексклюзивний професійний заклад зі світовим визнанням, який працює в різних країнах за академічною програмою Англії. Починаючи з малих років до закінчення школи учні отримують всебічну освіту з адаптацією під українську програму:

 1. Білінгвальна освіта
 2. Використання різних методик і технологій навчання, розвитку та виховання (Марії Монтессорі, Глена Домана, елементи Вальдорфської педагогіки, методи М. А. Зайцева, ідеї Нікітіних)
 3. Добре обладнана розважальна зона, як у приміщенні так і на вулиці

На виході дитина отримує різнопланові знання для вступу до вищих закладів, бездоганну англійську мову, вміння працювати самостійно та інтегруватися в колектив. Збалансоване, комплексне навчання може проводитися в класній кімнаті або онлайн. Багаж знань від BISU дає змогу з легкістю вступати в топові міжнародні коледжі, університети, зокрема, Оксфорд. Навчання починається з першого ступеня – дитячого садка British School. Саме тут закладаються сприятливі умови для засвоєння навчального матеріалу, вивчення англійської мови, основ логіки. Педагоги розвивають гуманітарний напрям, уміння художньо мислити, бачити прекрасне, фантазувати. Усе це відбувається ненав’язливо, непомітно для учня, найчастіше, в ігровій формі. Але результат перевершить усі очікування. До шести років малюк отримує освіту, яка дає змогу скласти вступні іспити до початкової школи British School.

Причини, через які варто вибрати приватний дитячий садок

У садочку BISU майбутнього першокласника бездоганно підготують до вступу в перший клас. Діти навчаться:

 • швидкої адаптації в колективі;
 • уміння оперативно перемикатися між завданнями;
 • логічного мислення;
 • брати участь у житті мікроколективу;
 • навичок аргументованого відстоювання своєї точки зору;
 • достатньому рівню англійської мови для вступу до Британської школи.

Безумовно, можна вступити до школи, оминаючи садочок, проте експерти радять раніше соціалізувати дитину, готувати її до шкільних вимог. У такому разі малюк перебуватиме в знайомому середовищі, навіть зможе навчатися в одному класі з друзями з дитсадка.

На що варто звернути увагу під час вибору приватного дитячого садка в Дніпрі?

Під час вибору приватного дитячого садка в Дніпрі потрібно звертати увагу не тільки на зручну локацію, розташування закладу. ДНЗ повинен мати ліцензію на проведення освітньої діяльності, користуватися послугами охоронної організації, мати штат, укомплектований фаховими педагогами та спеціалістами. Експерти радять звертати увагу на такі ключові параметри під час вибору:

 1. Увага кожному. До дитини має бути шанобливе ставлення, а у вихованні застосовуватися індивідуальний підхід. Якщо психологи, вихователі, педагоги, логопеди та інші фахівці приділяють увагу кожному вихованцю, малюк швидко адаптується на новому місці, успішно розкриваються його особистісні якості та сильні сторони характеру.
 2. Смачне корисне харчування. Їжа повинна подобатися дитині, а продукти – закуповуватися тільки вищої якості, свіжі та корисні. Меню розробляється з урахуванням віку малюків.
 3. Особливості навчання. Сюди відносяться всі аспекти якісної дошкільної освіти:
 • прогресивний підхід до навчання;
 • нестандартні, креативні методики;
 • вивчення іноземної мови.

Найкращий варіант – синтез вітчизняних і зарубіжних шкільних програм.

Що необхідно для вступу до приватного дитячого садка в Дніпрі?

Для вступу до приватного садка потрібне свідоцтво про народження малюка, медична карта. Після успішного проходження співбесіди укладається договір з освітнім закладом. У ньому детально розписані основні права, обов’язки сторін, особливості подальшого навчання, терміни та вартість оплати. Зверніть увагу, що дитині має виповниться 3 роки на момент вступу.

Чому варто обрати приватний дитячий садок від Британської міжнародної школи?

Про переваги приватного дитячого садка ми вже розповіли вище. Якщо ви хочете, щоб дитина приходила до садочка з радістю, щоб вона розвивалася швидше за однолітків, зростала багатосторонньою, сильною особистістю, це однозначно ваш варіант. У дитячому закладі від Британської міжнародної школи викладачі застосовують методики ефективного навчання. Дитина з малих років навчатиметься фінансової грамотності, вивчатиме англійську мову з британською вимовою. Тут навчать ментальної арифметики, введення в технічні, природничі, гуманітарні науки. Практичні заняття в ігровій формі, знайомство з космосом, Всесвітом розширять кругозір малюка. Творчі уроки – музичні, художні заняття – допомагають розвитку уяви, прищеплюють смак до прекрасного. Який дитячий садок – приватний чи державний – потрібен вашій дитині, вирішувати вам. British School ж запрошує дітей від 3 до 5 років, незалежно від рівня володіння англійською мовою, на співбесіду. Ми прийшли і залишаємося в Україні, щоб українські діти навчалися за всесвітньо відомою британською освітньою програмою.

Часті запитання

Чи має дитина знати англійську мову для вступу в дитячий садок?

Усіх дітей, що бажають навчатися у дитсадку та початковій школі, запрошують прийти до BISU на співбесіду. Їх можуть зараховувати незалежно від рівня володіння англійською мовою.

Якою мовою відбувається навчання в дитячому садку?

Садок білінгвальний – це означає, що спілкування та навчання ведеться двома мовами: українською та англійською.

Як виглядає харчування в дитячому садку?

В садку діє 3-х разове харчування в форматі фуршету, тож кожна дитина може обрати собі щось до смаку. Вся їжа готується на власній кухні зі свіжих продуктів. Меню складається таким чином, щоб діти отримували необхідну щоденну норму всіх необхідних вітамінів та мікроелементів.

Який розпорядок дня в дитячому садку?

Заняття в садку тривають з 9:00 до 16:00. В залежності вік вікової групи у дітей до 5 уроків на день. Академічна програма дитячого садка BISU базується на британській програмі дошкільного виховання й також включає кращі світові практики у вихованні дітей. Щоб отримати детальний розпорядок дня саме для вашої дитини – залиште запит на сторінці контактів або зателефонуйте нам.

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі