Старша початкова та середня школа на Нивках

Станьте частиною нашої спільноти

Вступ

Ласкаво просимо!

Полін Вествуд

Керівник школи

Ласкаво просимо до Старшої початкової та середньої школи на Нивках!

20 років тому в цьому кампусі розпочалася історія Британської міжнародної школи. Школа розташована в зеленій місцевості сільського типу. Тут панує по-сімейному тепла атмосфера, де учні розвиваються як особистості. Ми відзначаємо здобутки всіх наших учнів і робимо великий акцент на основних предметах: англійській мові та математиці. Наша школа є екзаменаційним центром для іспитів Cambridge Checkpoint та iGCSE, і ми дуже пишаємося чудовими результатами, досягнутими тут.

Ми пропонуємо масштабну програму позашкільних заходів: від настільного тенісу до обговорення та заохочення освітніх візитів для поліпшення розуміння навчальної програми, і не тільки.

А найголовніше — ми заохочуємо учнів продовжувати реалізовувати свої таланти, ставати впевненими людьми, що твердо стоять на ногах. Вони вчаться розвивати соціальну свідомість, підтримуючи місцеві благодійні організації, та отримують більш широке розуміння світу, працюючи в гармонії з представниками багатьох різних національностей у нашій школі.

Зарахування

3-6

years old

Усіх дітей, що претендують на навчання у дитсадку та початковій школі, запрошують прийти до школи на співбесіду. Їх можуть зараховувати незалежно від рівня володіння англійською мовою.

7-13

years old

Від учнів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб ефективно засвоювати інформацію відповідно до учбових планів і програм.

11-14

years old

Діти, які подають документи на вступ до 7-9 класу, повинні пройти офіційну співбесіду та скласти офіційний іспит з англійської мови та математики.

NUPS admission

Ми дбаємо про розвиток особистості, соціальних навичок та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я кожної дитини

Ми даємо своїм учням знання та навички, необхідні для прийняття безпечних, обґрунтованих рішень. Застосовуючи навички роботи в групах, прислухаючись до інших та дозволяючи всім висловлювати свою думку в усній чи письмовій формі, учні розвивають емпатію до інших та розуміння себе. 
we take care nups
NUPS Head Boy _Girl

Шкільна програма

Ми пропонуємо всесвітньо відому британську навчальну програму, доповнену додатковою українською програмою для місцевих студентів

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Даниїла Щербаківського, 36а

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі