Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Станьте частиною нашої спільноти

Вступ
Pechersk BISU campus

Ласкаво просимо

Сара Томас

Керівник школи

Ласкаво просимо до Школи раннього розвитку, початкової та середньої школа на Печерську!

Я працюю в освітній сфері вже 22 роки. А з серпня 2018 року із задоволенням займаюся з учнями та сім’ями в BISU. Сподіваюся, спільними зусиллями ми виведемо на новий рівень Британську міжнародну школу як навчальний центр, що розвиває творчість, дарує натхнення та надає підтримку.

Зарахування

3–6

years old

Усіх дітей, що претендують на навчання у дитсадку та початковій школі, запрошують прийти до школи на співбесіду. Їх можуть зараховувати незалежно від рівня володіння англійською мовою.

7–13

years old

Від учнів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб ефективно засвоювати інформацію відповідно до учбових планів і програм.

11–14

years old

Діти, які подають документи на вступ до 7-9 класу, повинні пройти офіційну співбесіду та скласти офіційний іспит з англійської мови та математики.

BISU Pechersk admission

Ми дбаємо про розвиток особистості, соціальних навичок та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я кожної дитини

 

 

Ми даємо своїм учням знання та навички, необхідні для прийняття безпечних, обґрунтованих рішень. Застосовуючи навички роботи в групах, прислухаючись до інших та дозволяючи всім висловлювати свою думку в усній чи письмовій формі, учні розвивають емпатію до інших та розуміння себе. 

 

 

Шкільна програма

Ми пропонуємо всесвітньо відому британську навчальну програму, доповнену додатковою українською програмою для місцевих студентів

Контакти

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Кіїв, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua