Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

18.08.2020

З нетерпінням чекаємо Нового навчального року 2020/2021

Вчителі і весь колектив з хвилюванням чекають зустрічі зі студентами 1 вересня. Під час літніх канікул БМШУ скористалася можливістю підготуватися до довгоочікуваного відкриття школи:

 • ігрові майданчики і ландшафти оновлюються;
 • кабінети і майстерні перетворюються;
 • придбані нові панелі Clevertouch, щоб надати студентам доступ до новітніх технологій;
 • педагоги готують найактуальніші, цікаві й потрібні практики;
 • шкільні кухарі працюють над тим, щоб протягом року забезпечити смачне і корисне меню, обираючи тільки кращих постачальників свіжих продуктів;
 • наші співробітники проходять спеціалізоване навчання з питань здоров’я, гігієни та безпеки;
 • шкільні медсестри розробили програми відповідно до санітарних стандартів, які виходять за рамки тих, які встановлюються місцевою та національною владою;

 

Зараз ми сфокусовані на майбутніх досягненнях, але у нас є трохи часу, щоб озирнутися на 2019/2020 навчальний рік …

Ми закінчили цей навчальний 2020 рік зовсім не так, як планували, і ніхто з нас в серпні 2019 роки не міг передбачити, що може статися.

Ситуація з системою освіти не лише в Україні, але і у світі змінилася в одну мить з переходом на режим самоізоляції в зв’язку з пандемією коронавірусу. Зміни сталися не лише в технологіях донесення знань до школярів (переведення цього процесу в онлайн-режим), але і у світогляді кожного педагога, що потрапив в нові умови роботи.

Керівництво школи постійно відстеживало ситуацію в Україні та за її межами, контактувало з місцевою та державною владою, посольствами та медичними установами. Будучи одним із засновників Чорноморської групи шкіл, БМШ підтримувала регулярні контакти з іншими школами в регіоні для обміну інформацією, ідеями, досвідом і навичками.

Мудрість каже: «в кожній кризі є можливість, і чим глибша криза, тим яскравішою може бути можливість». БМШУ прийняла цей виклик, давши активну і ствердну відповідь.

Під час карантину Британська міжнародна школа продовжила свою роботу в новому та трохи незвичному для себе онлайн форматі. Незважаючи на те, що навчання повністю проходило дистанційно, викладачі та персонал школи активно працювали весь цей час. Ми пишаємося тим, що під час карантину жоден урок не був пропущений та була проведена повноцінна програма дистанційного навчання. Вчителі міжнародної програми залишались в Україні протягом всього періоду карантину та намагались максимально адаптувати програму до дистанційного навчання. Крім того, викладачі обох програм запропонували додаткове навчання, в кінці червня відбулась двотижнева Літня школа, за час якої всі бажаючі учні могли підтягнути свої знання з основних предметів.

Для проведення дистанційного навчання школа використовувала різні платформи: Zoom, Google Hangouts, Google Meet, Google Docs, Firefly та ін..Зокрема, з допомогою Firefly учні отримували домашні завдання, а батьки мали змогу слідкувати за поточною успішністю дітей. Використання міжнародних освітніх онлайн платформ – My Math, Learning Village, які можна використовувати вдома та навіть самостійно, дало змогу «підтягнути» знання учнів, а завдяки цікавому оформленню та креативним завданням учні із задоволенням виконували роботу.

Вираз «Ми – одна команда» ніколи раніше не було настільки актуальним. Партнерство та увага були ключовими елементами, коли ми працювали спільно під час пандемії. Внесок з боку батьків безоцінний, навчання тривало і існувало, звичайно, і завдяки їм, адже під час карантину тільки батьки могли підтримувати дітей і допомагати під час дистанційного навчання. Ми висловлюємо всім батькам ВЕЛИКУ подяку.

Вчителям та дирекції школи вдалось адаптувати, як міжнародну, так і українську програму до дистанційного навчання, ініціювавши ряд заходів:

 • навчання педагогів зовнішніми фасилітаторами;
 • участь в міжшкільному обміні інформацією;
 • проходження семінарів Lifelearn, які проводять світові лідери в сфері змішаного навчання і присвячені найсучаснішим розробкам в області синхронного і асинхронного навчання. Семінар приділяє особливу увагу змісту уроків і програмного забезпечення, а також максимального використання потенціалу онлайн-конференцій за допомогою Google Meet & Zoom;
 • консультаційне співробітництво з університетом у Великобританії;
 • перегляд навчальної програми початкової школи згідно кращих шкіл Великобританії через зміни останніх у зв’язку з карантином;
 • додаткові інвестиції в об’єкти і інфраструктуру діючих кампусів.

Карантин став певним викликом для всієї системи освіти, та попри всі випробування персонал Британської міжнародної школи гідно впорався із усіма поставленими завданнями.

Багато батьків визнали цей унікальний внесок, і багато подячних листів з їхнього боку були тому підтвердженням, що допомогло зберегти моральний дух і гарний настрій в цей важкий час.

Незважаючи на пандемію COVID-19 або навіть всупереч, ми маємо в цьому році досягнення. Навчання та викладання продовжувалися онлайн протягом усього часу, результати випускних іспитів IBDP (диплом міжнародного бакалаврату) та Cambridge IGCSE стали найкращими за всі роки (100% успішність потоку та 86% підсумковий відсоток успішності), та й результати з української програми настільки ж вражаючі – є золоті та срібні медалі. Це пов’язано з тим, що наші учні, батьки та співробітники адаптувались та працювали разом, як ніколи раніше. Ця здатність до співпраці в умовах таких негараздів є чудовим знаком яких висот БМШУ досягне в найближчі роки, і важливим провісником нашого майбутнього.

У той час, як країни у всьому світі роблять невеликі обережні кроки, щоб полегшити та врешті-решт припинити карантин, БМШУ активно планує свою діяльність на вересень і далі. Незалежно від того, чи влада скерує школи відкритись, залишатись закритими чи запропонує третій варіант, ми готові підтримувати навчання, гарантуючи, що всі залишаються здоровими і в безпеці. Окрім навичок, набутих за останні місяці, працівники школи брали участь у профільних майстер-класах, орієнтованих на дистанційне (онлайн) та комбіноване навчання, щоб гарантувати учням, які навчаються в школі чи в інших місцях, якісне навчання за високими стандартами. Ми будемо продовжувати розробку нових ініціатив, які включають в себе адаптацію рекомендацій провідних університетів Великобританії, переглянемо навчальну програму початкової школи для подальшого відображення досвіду кращих шкіл Великобританії, плануємо розширити навчальну програму 6-го класу та робити постійні інвестиції в шкільну інфраструктуру.


З нетерпінням чекаємо на продовження нашої плідної співпраці у вересні.

Шукайте нас: Приватна школа в Києві Приватна школа в Дніпрі

НОВИНИ

ВСІ НОВИНИ І ПОДІЇ
ВСІ НОВИНИ І ПОДІЇ

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі