17.06.2020

Online Learning at the Dnipro Campus

Дніпровський кампус Британської міжнародної школи моментально відреагував на карантин, який поставив перед всією світовою спільнотою безліч завдань. Наша команда з Дніпра відмінно впоралася, співпрацюючи зі студентами та батьками, і запропонувала повноцінну онлайн-програму навчання.

Нагальна потреба перейти до онлайн навчання спонукала керівництво та персонал школи вивчити нові можливості для надання якісної та швидкої інформації. Нашою метою було забезпечити середовище, щоб наші студенти продовжували отримувати першокласну британську міжнародну освіту протягом усього періоду закриття.

БМШ Дніпро дуже швидко та успішно адаптувалася до нового стилю навчання та викладання. Під час уроків викладачі давали новий матеріал, задавали питання та перевіряли домашнє навчання. Школа передбачила до 6 занять на день, тож учні мали достатньо часу, щоб отримати всі необхідні матеріали відповідно до навчальної програми. Уроки для наймолодших учнів проводились за сприяння та підтримки батьків.

Наша команда викладачів адаптувала українську та міжнародну програми до онлайн-формату, щоб забезпечити ретельно сплановану програму навчання. За час онлайн навчання вчителі проводили відеоуроки, індивідуальні консультації та готували учнів до заліків в кінці року. Школа ввела можливість асинхронного навчання, що дало змогу старшим учням навчатись у зручний для них час та у власному темпі.

Для забезпечення максимального доступу та співпраці використовувались різні онлайн платформи. Вчителі проводили уроки, використовуючи Zoom, Google Hangouts, Google Meet та внутрішню шкільну платформу Firefly. Крім того школа використовувала міжнародний навчальний ресурс Learning Village для підтримки дистанційного навчання учнів. Це онлайн-система, призначена для вивчення англійської мови в міжнародних школах та допомагає учням розвивати своє розуміння фонетики, англійської граматики та мови навчальної програми.

БМШ Дніпро, яка є єдиною британською міжнародною школою у південному регіоні України, наразі набирає студентів на наступний навчальний рік. Ви можете запланувати онлайн-зустріч з керівництвом школи, просто заповнивши форму на сайті або звернувшись за вказаним номером телефону. Ми можемо організувати онлайн зустріч чи, якщо вам зручніше, зустріч на території школи. Якщо ви приїжджаєте особисто, будьте певні, що ми дотримуємось правил карантину, щоб забезпечити вашу безпеку та безпеку нашої команди.

Ми чекаємо на вас!

Кампус у Дніпрі
Дніпро, вул. В.Антоновича, 39а

+38 (050) 458 80 22

Контакти

Школа раннього розвитку та молодша початкова школа на Нивках

Київ, вул. Даниїла Щербаківського, 36а

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Старша початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Толбухіна 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Драгомирова 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Школа раннього розвитку, початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua