Запрошуємо на день відкритих дверей!

More

15.04.2020

Success Stories: COBIS Award and 60 medals at The World Scholar’s Cup

Один з наших учнів 13 грейду, який отримав нагороду COBIS (Рада британських міжнародних шкіл) за видатні досягнення, розповів нам про престижні інтелектуальні змагання, в яких він бере участь. Вони мають назву World Scholar’s Cup, а участь в них беруть десятки тисяч учнів в багатьох країнах світу.

З цієї розмови ви дізнаєтесь про Команду-Франкенштейн, кілька порад щодо підготовки, корисні шкільні активності, трохи з китайської міфології та багато іншого.

Неймовірний світ

World Scholar’s Cup – це академічне змагання, в якому я беру участь щонайменше 5 років. Увага тут зосереджена на дискусіях, вікторинах, написанні есе та інших активностях. Мені тут дуже подобається, тому що треба вчити щось нове, чому не навчають в школі. Такі речі, як міфологія, право, медицина тощо. Кожен рік тут унікальний і має певну тему.

– Яка була тема минулого року та цьогорічна тема?

Минулорічна тема мала назву “Неймовірний світ”. Загалом в кожному сезоні змагання проходить в 6 дисциплінах. Завжди є наука, історія, суспільствознавство, література, мистецтво, і також є спеціальна галузь, вона відрізняється кожен рік. Минулого року ми вивчали міфологію. І це, як виявилось, дуже цікавий предмет, бо в міфології є багато нового для мене. Це була чудова тема для навчання та дебатів.

– Хто ваш улюблений міфологічний герой?

Я пам’ятаю один китайський міф, який пояснює, чому існує одне сонце. У китайській міфології було 10 сонячних тіл, які перетинали небо одне за одним, але одного дня всі вони вийшли одночасно і температура на землі стала нестерпною. Один стрілок, якого звали Хоу, поцілив у 9 з 10 сонячних дисків своїм луком, зробленим із тигрових кісток та стрілами, зробленими із сухожиль дракона. Його нагородили еліксиром безсмертя.

– Які предмети в БМШ допомагають або дають досвід для успішної участі?

Напевно, англійська. Англійська мова дуже корисна з точки зору побудови речень, під час дебатів чи коли пишеш есе. Іноді для розуміння деяких понять потрібні знання з біології, фізики, хімії, особливо в наукових дисциплінах.

– Тож ви готуєте команду до змагань. Як давно ви цим займаєтесь? Скільки людей у команді?

Я цим займаюся з минулого року. Спочатку, у мене була лише одна команда. Це учні з якими я зараз. Зараз ми делегуємо тести один одному, щоб ефективно підготуватися. Є два учні з 10 грейду. Мені було приємно навчати їх дискутувати, писати твори і тому подібне, бо їм це справді цікаво. Це дійсно мотивувало мене продовжувати їх навчати. Минулого року це була лише одна команда. Цього року приєдналися ще дві команди. Кожна команда складається з трьох учасників, тож загалом нас 9.

– Чим ви займаєтесь під час підготовчих занять?

Іноді ми нотуємо склади, дискутуємо, а іноді ми граємо в Kahoot, щоб підготуватись до вікторин, які відбуваються на змаганнях, а іноді ми просто обговорюємо, що нам робити далі.

– Ваша кінцева мета – виграти щось або вам просто подобається бути частиною цього?

Зараз це скоріше для розваги. Спочатку метою були золоті медалі, бо їх дуже багато і приємно отримувати нагороду. Але зараз я просто отримую задволення від цього, від участі, від спілкування з іншими людьми з різних куточків світу. Саме тут я познайомився з багатьма учасниками, які стали мені друзями, зі Словенії, Австралії, з Китаю та Канади. Для того щоб розпочати бесіду з усіма людьми тут треба гарно підготуватися.

Наприклад, з більшістю друзів я познайомився беручи участь у змаганні, що має назву Debate Showcase. В цьому конкурсі на сцену запрошуються найкращі учасники змагань. Вони об`єднуються в, як я називаю, Команду-Франкенштейна, де кожен зі спікерів представляє іншу школу, країну, команду. Отак вони і мають спілкуватися з людьми з різних команд та країн, а потім вони вступають в дебати з іншою командою, яка так само є “збірною” командою. В такий спосіб дійсно можна познайомитись з людиною, побачити, як вона поводиться в напруженій ситуації, адже у вас є лише 50 хвилин на підготовку, а далі ви маєте виступати перед іншими учасниками. Це весело, але страшно, коли ви це робите вперше.

– Скільки нагород ви вже отримали?

Загалом за всю свою участь у WSC я отримав 60 медалей та 6 трофеїв. Можливо більше, бо я загубив кілька.

– Недарма вас номінували на премію COBIS за видатні досягнення. Дякую, що поділилися своєю історією, вона дійсно надихає.

Шукайте нас: Приватна школа в Києві Приватна школа в Дніпрі

НОВИНИ

ВСІ НОВИНИ І ПОДІЇ
ВСІ НОВИНИ І ПОДІЇ

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі