Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

BISU alumni enter the world’s top universities

Міжнародна онлайн-школа – нові перспективи навчання

Приєднуйтеся до нашої спільноти

Вступ
01

Онлайн навчання

Сторінка школи

Відкрито набір дітей на 2024-2025 навчальний рік!

Британська міжнародна школа в Україні пропонує онлайн-навчання для дітей від 6 до 18 років за Національною навчальною програмою Англії.

Учні 11 класів (Ключовий етап 4/Key Stage 4) готуються складати іспити на здобуття Кембриджського міжнародного сертифіката про неповну середню освіту Cambridge IGCSE*.

Учні 12 та 13 класів здобувають міжнародний диплом про повну загальну середню освіту The International Baccalaureate (IB) Diploma або A-levels, який дозволяє вступити до найкращих світових університетів.

Школа також пропонує українську освітню програму, якщо батьки бажають, щоб їхні діти здобули українське свідоцтво про середню освіту державного зразка.

*Школа акредитована Кембриджською міжнародною екзаменаційною комісією як офіційний міжнародний екзаменаційний центр.

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28 +38 (050) 412 48 84 info@britishschool.ua

Фотографії шкільного життя

Про школу

Різдвяний концерт

Пт , 17.12.2021

День візерунків

Пт , 12.11.2021

"Страхітлива п'ятниця"

Пт , 29.10.2021

День вчителя

Пт , 1.10.2021

Всесвітній день захисту тварин

Нед , 26.09.2021

1 вересня: початок навчального року

Ср , 1.09.2021

Пікнік з плюшевими ведмежатами

Ср , 9.06.2021

День захисту тварин

Ср , 30.09.2020

Святкування Хеллоуїна

Чт , 29.10.2020

2-й клас, проект «Навколишнє середовище в коробці»

Чт , 12.11.2020

День Різдвяного светра

Чт , 17.12.2020

02

Екстернат

Сторінка школи

Відкрито набір дітей на 2024-2025 навчальний рік!

Наш фундаментальний екстернат працює за програмою Нової української школи (1-5 класи) та за програмами, рекомендованими Міністерством освіти та науки України (6-11 класи).

Екстернатна форма навчання в BISU надає учням можливість навчатися та осмислювати шкільну програму самостійно за індивідуальною підтримкою наших вчителів та тьюторів. Наприкінці програми учні виконують підсумкові контрольні роботи та отримують атестати про базову та повну загальну середню освіту державного зразка.

Кому підійде опція “екстернат”:

 • Тому, хто зараз навчається за кордоном через війну, але планує повернутися до України;
 • Тому, хто часто перебуває за межами України та/або активно подорожує;
 • Тому, чиї батьки хочуть самостійно навчати своїх дітей;
 •  –Тому, хто бажає освоїти програму кількох класів за один рік;
 • Спортсменам, артистам, танцюристам та всім, хто веде активну позашкільну діяльність;
 • Дітям, які мають особливі освітні потреби.

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28 +38 (050) 412 48 84 info@britishschool.ua

Фотографії шкільного життя

Про школу

Різдвяний концерт

Пт , 17.12.2021

День візерунків

Пт , 12.11.2021

"Страхітлива п'ятниця"

Пт , 29.10.2021

День вчителя

Пт , 1.10.2021

Всесвітній день захисту тварин

Нед , 26.09.2021

1 вересня: початок навчального року

Ср , 1.09.2021

Пікнік з плюшевими ведмежатами

Ср , 9.06.2021

День захисту тварин

Ср , 30.09.2020

Святкування Хеллоуїна

Чт , 29.10.2020

2-й клас, проект «Навколишнє середовище в коробці»

Чт , 12.11.2020

День Різдвяного светра

Чт , 17.12.2020

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Онлайн-навчання сьогодні стало альтернативою традиційному або класичному. Усі предмети дистанційно викладають на тому ж високому рівні, що й у класі. Але все частіше батьки прагнуть обрати для дитини навчальний заклад, де викладання ведеться двома мовами – українською та англійською. Якщо ви думаєте, яку онлайн школу обрати, орієнтуйтеся на власні запити та вимоги.

Онлайн школа British School

Рівень викладання та результати успішності учнів дали основу для визначення найкращих приватних навчальних закладів. Їх в Україні 10, і кожен має свої особливості, плюси та мінуси. Вибираючи онлайн школу, потрібно враховувати, що там мають не лише давати знання, а й створювати комфортні умови для навчання. У солідного навчального заклада мають бути::

 • державна ліцензія;
 • кваліфікований викладацький склад із досвідом роботи в режимі онлайні;
 • куратор для учня.

Державна ліцензія свідчить, що заклад має право навчати дітей, а після опанування ними програми – видавати відповідний документ державного зразка. Важливо й те, чи можна записати дитину до школи онлайн, що спрощує процедуру вступу. Також звертайте увагу на доступність інформації про школу, рівень кваліфікації та досвід викладачів.

Викладання білінгвальне (двомовне). Ведеться англійською та українською мовами. Школа дає рівень знань, достатній для вступу до вищих навчальних закладів міжнародного рівня. Є й інші особливості нашого закладу:

 1. Школа офіційно позначена як міжнародний екзаменаційний центр. Відповідну акредитацію надано Кембриджською міжнародною комісією.
 2. Учні здобувають освіту такого ж рівня, як і учні приватних шкіл Великої Британії. Після закінчення 11 класу вони складають іспити на здобуття Кембриджського міжнародного атестата Cambridge про неповну середню освіту.
 3. Учні 12 і 13 класів отримують міжнародний диплом про повну середню освіту the International Baccalaureate (IB) Diploma або A-level. Це дає можливість одразу вступати до найпрестижніших ВНЗ світу.
 4. Під час навчального процесу застосовуються найкращі методи педагогіки та новітні технології. За ними працюють фахівці вищої категорії.

Навчання в British School доступне дітям від 6 до 18 років. Можна записатися до школи онлайн. Якщо дитина не знає англійську на достатньому рівні, вона проходить підготовку, після якої складає іспит. Подати документи на запис до школи в Дніпрі онлайн краще заздалегідь.

Навчання за національною освітньою програмою Англії

Йдеться про систему освіти, спрямовану на розвиток у дітей критичного мислення. Викладачі підтримують творчі здібності, вчать нестандартного підходу до вирішення завдань і того, як використовувати отримані знання на практиці. Навіть якщо ви вирішите перейти в іншу школу, цей багаж допоможе швидко освоїтися і проявити здібності в будь-якому навчальному закладі.

Велике значення надається участі в позакласних заходах, командних іграх і спортивних змаганнях. Вони дають дітям можливість проявити/зміцнити лідерські якості, розвинути творчі здібності, зрозуміти принципи здорової конкуренції та справжньої дружби. Заохочується участь у заходах, де можна глибше зрозуміти навчальний матеріал, який подається на уроках. Це одні з основних принципів роботи нашої онлайн школи в Києві.

Як проходить навчання в онлайн школі?

Британською програмою передбачено білінгвальний формат освіти. Тут традиції міжнародного та українського навчання поєднані з глибоким зануренням у мовне середовище. Учні вивчають не лише англійську. Від самого початку основна увага приділяється вивченню математики, мови та природничих наук, оскільки вони скрізь вважаються ключовими. Викладання ведеться англійською та українською мовами.

Багато батьків хвилюються, чи зможе їхня дитина самостійно впоратися з усіма завданнями, особливо, якщо слухати матеріал і відповідати на запитання доведеться іноземною мовою. У British School у кожного учня є тьютор (персональний наставник), який додатково пояснить важку тему і поступово навчить вчитися. Він також допоможе дитині розставити пріоритети та обрати спеціальність, яка не лише дасть можливість більше заробляти, а й буде цікавою для неї.

Поступово діти починають спеціалізуватися, вивчають ті дисципліни, в яких вони можуть більше досягти успіху. Вивчення обраних предметів відображається в екзаменаційних правилах. Наша міжнародна школа в столиці та онлайн школа в Дніпрі працюють саме за такою системою.

Чому варто обрати онлайн школу British School?

Одним з основних критеріїв вибору нашої школи для багатьох став білінгвальний формат навчання, з яким приходить розуміння логіки мови. Вона фактично перестає сприйматися як іноземна.

Випускники отримують сертифікати, що дають змогу вступити до будь-якого всесвітньо відомого ВНЗ, а потім отримати високооплачувану роботу. Навіть найменші дітки (з 3 років) можуть вступити до нас у школу в Україні та після закінчення отримати такі перспективи. Для них онлайн школа на Печерську в Києві проводить навчання з дитячого садка. З дітьми працюють за британською програмою дошкільного виховання та українською, рекомендованою Міністерством освіти. Також у нас є початкова та середня школа. Можливість здобути білінгвальну освіту дає столична початкова школа для дітей у Києві та онлайн школа Дніпрі.

Наші принципи навчання сьогодні знайшли продовження в новій формі – екстернаті. Діти можуть самостійно за допомогою педагогів-наставників прискорено навчатися за програмами середньої освіти, а за підсумками – виконати контрольні роботи. За результатами видаються атестати державного зразка.

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі