Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

Онлайн навчання

Станьте частиною нашої спільноти

Вступ

Ми дбаємо про розвиток особистості, соціальних навичок та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я кожної дитини

Ми надаємо своїм учням знання та навички, необхідні для прийняття безпечних, обґрунтованих рішень. Застосовуючи навички роботи в групах, прислухаючись до інших та дозволяючи всім висловлювати свою думку в усній чи письмовій формі, учні розвивають емпатію до інших та розуміння себе. 

 • Учні долучаються до управління шкільним співтовариством через участь в Шкільному парламенті
 • Розвивають особистий стиль лідерства
 • Вчаться співпрацювати з іншими
 • Формулюють обґрунтовані аргументи
 • Беруть на себе ряд адміністративних обов’язків
 • Готуються стати активними та освіченими громадянами міжнародних спільнот, у яких вони проживають

Зарахування

3-5

years old

Дитячий садок діти відвідують тільки офлайн з можливістю в подальшому навчатися онлайн. Зарахування відбувається після проходження співбесіди, незалежно від рівня володіння англійською мовою.

7-13

years old

Від учнів очікується знання англійської на достатньому рівні, щоб ефективно засвоювати інформацію відповідно до учбових планів і програм.

11-17

years old

Діти, які подають документи на вступ до 7-13 класів, мають пройти офіційну співбесіду та скласти іспит з англійської мови.

BISU PE admission

School program

Ми пропонуємо всесвітньо відому британську освітню програму, яку (за бажанням) можна доповнити українською програмою

Календар подій

15.05.2023

Global Connections

Щорічна міжнародна конференція COBIS

Вітаємо наших партнерів King’s InterHigh з почесною відзнакою від COBIS!

24.02.2023

Statement

Шкільний рік в умовах безперервної війни

Минув рік з початку повномасштабного військового вторгнення росії. Попри значні людські втрати та зруйновані міста і села дух та рішучість українського народу залишаються незломленими. У відповідь на цю неспровоковану варварську агресію Україна демонструє всьому світові приклад неймовірної мужності, стійкості та відданої боротьби за незалежність.

01.03.2022

Statement

STAND WITH UKRAINE

Ми – Британська міжнародна школа, що була створена в Україні 25 років тому. BISU нікуди не йде і продовжує залишатися з Україною!

Контакти

Онлайн навчання

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Дитячий садок на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Печерську

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info.pe@britishschool.ua

Дитячий садок на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 239 21 21

+38 (066) 303 75 78

info.np@britishschool.ua

Початкова та середня школа на Нивках

Київ, вул. Василя Данилевича (колишня Толбухіна), 45

+38 (044) 502 39 09

+38 (050) 410 46 44

info.ns@britishschool.ua

Дитячий садок у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Початкова та середня школа у Дніпрі

Дніпро, вул. Антоновича, 39а

+38 (056) 767 18 28

+38 (050) 458 80 22

info.dn@britishschool.ua

Екстернат

Київ, вул. Андрія Верхогляда (колишня Драгомирова), 1

+38 (044) 596 18 28

+38 (050) 412 48 84

info@britishschool.ua

Вимушена ізоляція та безпрецедентна ситуація з COVID-19 сприяли переходу всієї системи освіти в багатьох країнах у формат електронного навчання. Освітні центри та школи створили платформи для збереження контакту з учнями, і зараз батьки вже звично ставлять запитання, скільки коштує навчання в онлайн школі. Приватна школа для дітей у Києві надає можливість навчання в дистанційному режимі . Щоб дізнатися вартість, можна звернутися до адміністраторів школи за контактними телефонами або завітати до навчального закладу в Києві чи Дніпрі.

Дистанційне навчання онлайн – це не віяння останніх років. Передача знань не безпосередньо, а з використанням засобів зв’язку зародилася в другій половині XIX століття. У Великій Британії Ісаак Пітман почав навчати стенографії за допомогою листів, пізніше навчання на дистанції почали застосовувати й освітні установи. Форми та різновиди множилися з технічним прогресом. Інтернет значно розширив можливості, і онлайн курси тепер включають у себе відеоуроки та прямі ефіри, інтерактивні тести та телеконференції. Останні п’ять років такий формат перебуває на гребені слави. Опція онлайн навчання для школярів в Києві стала найбільш затребуваною за останній час.

Онлайн навчання в Британській міжнародній школі

Дистанційне навчання онлайн в середній школі – альтернатива традиційній формі отримання знань у школі. Такі уроки – невід’ємна частина навчального процесу. Для його здійснення необхідне бажання, наявність інтернету та телефон (планшет, ноутбук). У Британській міжнародній школі в Україні онлайн навчання доступне дітям віком від 6 до 18 років. Учні опановують Національну навчальну програму Англії, а також українську навчальну програму, затверджену Міністерством освіти і науки України. За результатами іспитів учні отримують Кембриджський міжнародний атестат Cambridge IGCSE про неповну загальну середню освіту, міжнародні дипломи IB та A-levels про повну загальну середню освіту та український атестат про базову та повну загальну середню освіту державного зразка.

Екстернатна форма навчання дає змогу дітям навчатися самостійно за підтримки вчителів і тьюторів школи. Взаємодія між учителем і учнем реалізується за допомогою інтернет-технологій. Собівартість такої форми навчання нижча, ніж традиційної, тому що знижуються витрати на наймання приміщення і ведення занять.

Екстернат актуальний у таких випадках:

 • учень перебуває за кордоном через війну, але планує повернутися в Україну;
 • сім’я багато подорожує, але не хоче переривати освітній процес дітей;
 • батьки хочуть самостійно навчати своїх дітей;
 • учень має особливі освітні потреби;
 • дитина має здібності до швидшого засвоєння матеріалу і може пройти програму кількох класів за один рік.

Рада британських міжнародних шкіл (COBIS) склала список стандартів для понад 450 шкіл та організацій по всьому світу. Викладання згідно з їхніми вимогами означає, що учні нашої школи отримують таку саму якісну освіту, як і учні приватних шкіл Великої Британії.

Чим відрізняється онлайн навчання в Україні від очного?

Навчання в режимі онлайн – це вид дистанційної роботи, що проводиться на відстані через діджитал-технології. Буває синхронне навчання, тобто в прямому ефірі, асинхронне – з доступом до раніше підготовлених матеріалів, і змішане.

Формати передачі інформації від тьютора до учня мають такі варіанти:

 • Чат-заняття. Синхронний доступ для всіх учасників процесу.
 • Веб-заняття. Уроки, конференції, ділові ігри, вебінари, практикуми за допомогою засобів телекомунікації. Учитель бачить учня безпосередньо і спілкується з ним безпосередньо.
 • Аудіоматеріали. Це лекції, книги.
 • Анімація. Ігрові методи навчання для дітей відповідно до їхніх вікових особливостей.
 • Візуальний матеріал. Сюди входять інфографіки, інтелект-карти, слайди.

Учень може навчатися без прив’язки до свого фізичного місця знаходження. За синхронної форми дистанційного навчання в Києві він не відчує різниці, бо буде присутній на звичайному занятті із запитаннями, які ставлять однокласники, і відповідями вчителів у режимі реального часу. Онлайн-формат має гнучкий графік, і час заняття може бути визначено учнем самостійно.

Дистанційне навчання в Дніпрі чи столиці України здійснюється за одними й тими самими стандартами та нормами. Результат досягається ідентичний, усе залежить від зацікавленості та вмотивованості учня. Експерти давно виокремили основні переваги та недоліки онлайн-занять, і під час складання освітніх програм методисти враховують ці дані.

Плюси навчання онлайн:

 • економія ресурсів;
 • доступність;
 • індивідуальний підхід;
 • гнучкий графік;
 • безперервність освіти;
 • освоєння нових технологій;
 • відсутність стресу.

Мінуси віддаленого навчання:

 • можливі технічні проблеми;
 • “живе” спілкування більш харизматичне;
 • необхідність самодисципліни і мотивації;
 • залежність від гаджетів.

Дистанційна освіта стає ефективною за умови правильного розставлення пріоритетів у роботі та підбору форм занять відповідно до віку та цілей учня. Дистанційне навчання в школі Києва враховує індивідуальні особливості кожного учня та пропонує програми згідно здібностям кожної дитини.

Як перевестися на онлайн навчання?

Якщо дитина вже навчається в нашій Британській міжнародній школі, перехід на дистанційну форму можливий за узгодженням усіх деталей із куратором класу. А в разі першого звернення до школи необхідно надіслати запит, заповнивши відповідну заявку. Адміністрація зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою для інформування про наявні варіанти навчання.

Переваги навчання в Британській міжнародній школі онлайн

Міжнародна репутація та відгуки випускників, статистика досягнень учнів краще за будь-які слова доводить ефективність методики викладання, що застосовується в нашому навчальному закладі. Дистанційне навчання в школі Києва зберігає всі принципи і способи роботи традиційного навчання, тільки додає до цього гнучкість у графіку, більшу наочність і актуальність завдань і матеріалу. Програма збалансована, відповідає потребам та інтересам кожної дитини індивідуально, допомагає розкривати її таланти і розвиває персональні вміння. Навіть якщо учень не проживає в місті, де розташована школа, він отримує той самий арсенал знань і обсяг підготовки, що й за очної присутності на заняттях.

Чому за онлайн навчанням майбутнє?

Життя не стоїть на місці, а онлайн технології стрімко розвиваються. І те, що було актуальним вчора, через пару років вже не буде таким значущим. Завдяки тому, що діти с дитячого садочка звикають до такого формату отримання знань, у них формуються здібності до самостійного вивчення матеріалу, самоорганізації та швидкого пошуку необхідної інформації. Крім того, вони краще працюють з сучасними гаджетами, швидко вивчають програми для роботи з різною інформацією. Дистанційне навчання в Дніпрі та будь-якому іншому місті сприяє рівносторонньому розвитку та стрімкому росту дітей як спеціалістів в різних галузях, що допоможе в майбутньому успішно будувати кар’єру.

Основні завдання Британської міжнародної школи

Назва школи Основні навички та вміння
Білінгвальна школа раннього розвитку BISU Задоволення допитливості, розвиток мислення, навички розв’язання проблем. Початок спілкування англійською мовою
Початкова школа BISU Advance Розвиток мовлення, самовираження, вміння розв’язувати проблеми та робити відкриття
Середня школа BISU Advance Вивчення цифрового світу та використання технологічних платформ, розвиток незалежності, відповідальності, комунікативних здібностей
Старша школа BISU Advance Вміння працювати як у команді, так і самостійно, розвиток творчих навичок та лідерства, піклування про суспільні інтереси, вміння нести відповідальність за свої рішення

Дистанційне навчання в Києві – це можливість навчатись у своєму темпі та здобути якісну освіту без прив’язки до місця проживання. І першим кроком до цього є білінгвальна школа раннього розвитку BISU.

Дистанційне навчання в середній школі допоможе вдало вступити до старших класів та здобути спеціалізовану освіту, що дуже важливо для вдалого кар’єрного зростання в майбутньому. Старша школа формує всебічно розвинену особистість, готову брати на себе відповідальність за свої рішення та навчатися далі для здобуття спеціальної освіти в тій чи іншій галузі. І онлайн формат навчання в цьому плані – надійний помічник.

Часті запитання

🏫Як відбувається процес онлайн навчання для школярів?

Діти приймають участь у всіх уроках згідно розкладу, разом з дітьми, які знаходяться в класах.
Учні онлайн отримують всі переваги навчання в BISU й також ту саму кількість уваги від вчителів, фасилітаторів й ментора, що і діти, які навчаються в школі.

🏫Чи відрізняються дипломи та атестати в онлайн навчанні?

Учні, які навчаються онлайн в BISU, за умови успішного завершення школи, так само отримують:
Свідоцтво державного зразка про повну загальну середню освіту;
Міжнародний сертифікат про неповну середню освіту IGCSE;
Міжнародний диплом IBDP або кваліфікацію A-level.

🏫Хто викладає міжнародну програму онлайн?

Вчителі в BISU це не просто носії мови, це дипломовані і висококваліфіковані професіонали в галузі освіти з Британії, США та Канади. BISU акредитована Кембриджською міжнародною екзаменаційною комісією як офіційний міжнародний екзаменаційний центр й також є членом Ради британських міжнародних шкіл (COBIS). Цей почесний статус гарантує, що онлайн освіта надаватиметься на рівні провідних шкіл Великобританії.

🏫Як батьки можуть контролювати процес навчання своїх дітей онлайн?

BISU використовує передові рішення світових лідерів в освіті. Батьки наших учнів отримують доступ до платформи, де зручно слудкувати за всіма аспектами навчального процеса, зокрема відвідуваність, успішність, статус домашніх робіт, задіяність в проектах, тощо.

 

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі