Відкрито набір учнів на академічний рік 2024-2025. Надішліть заявку зараз!

More

Відкрийте для себе унікальні перспективи в BISU

Ми пропонуємо вам не просто роботу; Британська міжнародна школа в Україні запрошує вас у подорож, яка трансформує життя – ваше та нашої динамічної спільноти. Тут на вас чекає більше ніж кар'єра; у вас буде справжня висока мета – ставати прикладом для інших, створювати майбутнє та сприяти відновленню та процвітанню України. 

Актуальні вакансії
Міжнародні педагоги
Приєднуйтеся до нас: у нашому освітньому середовищі кожен урок – це пригода, а кожен день – шанс привнести позитивні зміни. BISU – це місце, де ви:
Формуєте майбутнє
Ви приєднаєтеся до місії, яка виходить за межі традиційної освіти. У цей переломний момент історії України ви матимете вагомий незабутній вплив на молоде покоління.
Отримаєте підтримку
Ми розуміємо усі виклики переїзду. BISU пропонує конкурентоспроможний пакет, комплексну підтримку та дружню атмосферу, де добробут і безпека персоналу та учнів є нашим пріоритетом
Українські вчителі
Ви станете частиною міжнародної спільноти викладачів просто тут, в Україні. У BISU ви зможете:
Формуєте майбутнє
Ви приєднаєтеся до місії, яка виходить за межі традиційної освіти. У цей переломний момент історії України ви матимете вагомий незабутній вплив на молоде покоління.
Отримаєте підтримку
Ми розуміємо усі виклики переїзду. BISU пропонує конкурентоспроможний пакет, комплексну підтримку та дружню атмосферу, де добробут і безпека персоналу та учнів є нашим пріоритетом
Наші зобов’язання перед викладачами
item-0
Особистісне та професійне зростання
Розвиток кожного вчителя – одне з найголовніших наших завдань. Наша HR-команда всебічно допомагає новим співробітникам у процесі адаптації, регулярно залучає персонал до розвивальних тренінгів та щорічно проводить атестацію за компетенціями.
item-1
Безпечне та сприятливе середовище
Ми дбаємо про безпеку персоналу. Наші школи мають сучасні приміщення з усім необхідним для занять та повністю обладнані укриття.
item-2
Постійна підтримка
Ви будете працювати в дружній атмосфері взаємодопомоги. Ми регулярно проводимо індивідуальні зустрічі з персоналом, надаємо зворотний зв’язок та використовуємо шкільну інтерактивну онлайн-платформу.
Ваша історія починається тут

Уявіть, який вплив ви можете мати в країні, що є прикладом неймовірної стійкості та надії. Незалежно від того, прагнете ви кардинальних змін у житті чи хочете поділитися своїм досвідом, BISU – це місце, де починається ваша подорож.  

Приєднуйтеся до нашої команди
Бажаєте змінити світ на краще? Чекаємо на вас у BISU. Подайте заявку зараз/Зв’яжіться з нами, щоб розпочати новий розділ вашої професійної діяльності. 
Зв’язатись з нами

Історії викладачів, що працюють в Україні

Пан Алекс
Пан Алекс
(Велика Британія), учитель 2 та 3 класів, працює в BISU (Київ) з вересня 2020 року

Моя фізична присутність у школі допомагає учням продовжувати навчання. Крім того, це надає їм відчуття безпеки та внутрішнього балансу. Ось моя головна розрада. На мою думку, це має велике значення і, можливо, навіть компенсує те, чого нам не вистачає в академічному плані. Взаємини в моєму маленькому класі ґрунтуються на повній довірі та чесності. Ми говоримо про те, що відчуваємо, і підтримуємо одне одного.

 

 

 

Пані Рейчел
Пані Рейчел
(Австралія), учителька 5-го класу, викладає в школі в Києві, приєдналася до BISU 2021 року

Робота в Україні приносить мені неймовірну віддачу, це один із найважливіших етапів у моїй викладацькій кар’єрі. Я ніде не бачила такої стійкості, яку тут демонструють учні, батьки та співробітники. Мене часто питають, чому я продовжую жити і працювати в Києві, де триває війна. Моя відповідь проста: якщо маленькі діти можуть ходити до школи в Україні щодня, то я теж можу. У Києві та Дніпрі мешканці продовжують жити нормальним життям, і багато людей повернулося до країни. Київ – чудове місто з дивовижними людьми. Я поки не збираюся їхати звідси

 

 

 

Пан Меттью
Пан Меттью
(Велика Британія), викладає в Дніпрі, приєднався до BISU в листопаді 2023 року

Україна захищає Європу та весь цивілізований світ від варварської агресії Росії. Я, на жаль, ніколи не був військовим, але можу зробити свій внесок у цю благородну боротьбу тим, що допомагаю українським дітям вільно розмовляти англійською. Є багато різних способів підтримати Україну, і будь-який учитель чи волонтер може зробити свій важливий внесок. Я закликаю їх приїхати сюди

01 /3

Цей Веб-сайт використовує файли кукі перших і третіх осіб для збереження інформації на вашому комп’ютері. Якщо ви залишаєтесь на сайті - ви підтверджуєте використання кукі.

Детальніше про кукі